Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

No to je teda naozaj nárokov 🙂 Ale dôležité je, že váhu ozaj držíš v rovine, ktorá je zvládnuteľná v tejto kategórii si myslím. Ak sa ti páči ABC Design Viper, možnosťou by mohol byť Moon Nuova, alebo možno aj Kinderkraft Prime (viem, že poľské modely nepreferuješ, ale toto je trošku iný typ a snažím sa zmestiť do tvojich požiadaviek a ceny). Na Kiido zasa môžeš nájsť trojkombinačný outletový set Concord Wanderer za cca 580 eur, čo je tiež výborná cena za kvalitný kočík (ktorý neskôr môžeš tiež predať). Aj keď nemá nafukovacie kolesá, tak jeho jazdné vlastnosti sú dobré, vrátane odpruženia.

Možnosťou je aj prezrieť bazár a kúpiť niektorý z lepších modelov (ako napríklad Britax Go, Britax Go Next) lacnejšie. Ak je tu zároveň možnosť, že možno sa toľko voziť nebudete, možno je bazárovný model dokonca praktickejšou voľbou.

Čo sa PU kolies týka, je to prakticky guma. Vyplnená, tvrdšia, ale odolnejšia ako pena. Prejde aj nerovnosťami, ale samozrejme jazda je mäkšia s nafukovačkami. Najdôležitejší však nie je len typ kolies, ale aj celkové jazdné vlastnosti kočíka, veľkosť kolies, ťažisko a odpruženie.