Aký kočík pre štvormesačného - nie už vanička, ale na športový sa mi ešte zdá skoro

Zodpovedané
7. sep 2020

Ahoj,

potrebujem poradiť kočík - nie už úplnú vaničku, keďže syn bude mať 4 mesiace a do vaničky sa už moc nezmestí... Mám športový, ale to sa mi zdá ešte skoro.

Ďakujem za radu

Ahoj,

tu tak úplne nerozumiem. Nie tak úplne vanička - ok. Ale tak úplne buď to vanička je, alebo nie je. Ak chceš niečo medzi, možno by ťa zaujali 2v1 typy, kde sa vanička dá prerobiť na športiak, čo je zaujímavé prechodné riešenie. Kuk na Diono Quantum, Maclaren Daytripper.

Diono Quantum

Maclaren Daytripper

Z lacnejších možno Kinderkraft Veo, Kinderkraft Xmoov (terénnejší) či Lionelo Greet.

Kinderkraft Veo

Kinderkraft XMoov

Lionelo Greet

A teda na športový sa ti zdá skoro - ale aký športový? Lebo asi myslíš veľký neotočný. Poradím potom nejaký menší buď korýtkový,a lebo aspoň otočný model. Niečo na štýl Joie Versatrax, Cybex Balios S, Zopa Mnove, Moon ReSea S. Takýto typ by šiel, alebo potom korýtko ako X-Lander X-Cite.

Joie Versatrax

Cybex Balios S

Zopa Move

Moon ReSea S

X-Lander X-Cite

Z neotočných by vcelku uchádzajúcim bol akurát možno Nuna Tavo, ktorý má možnosť vyklopenia spodku tak, že chráni aj malé bábätká. Plus to mäkké polstrovanie a celkové pohodlie jazdy je veľmi fajn.

Nuna Tavo

Neudávaš ale ani rozpočet, ani nejaké špeci vlastnosti a neviem vlastne, čo je moje zadanie, čo hľadáme, tak si to možno celé pozri, premysli.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli