Aký kočík sa zmestí do malého výťahu?

Zodpovedané
26. okt 2022

Ahoj,

vyberám kočík, teda predovšetkým hlbokú vaničku. Problém je v tom, že máme malinký výťah.

Neviem aký zvoliť. Ideálne, aby bol do 420 eur.

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla bližšie kritériá - Tvoja výška, rozmer výťahu, váha kočíka a pod.

Na veľmi podobné otázky som prednedávno odpovedala, tak Ti ich tu pripnem pre inšpiráciu. Nájdeš medzi nimi lacnejšie aj drahšie kočíky, ktoré sú vhodné pre vysokých alebo nižších rodičov:

Dobrou voľbou by mohol byť napríklad Gesslein FX4 Life. je to kočík, ktorý sa skvele hodí aj na lesné cesty. Má priestranné sedadlo s výškou chrbtovej opierky až 54 cm. Sedadlo je výškovo nastaviteľné, čo je super funkcia, pretože si ho prispôsobíš danej situácií a hlavne k svojej vysokej postave. Takže si k dieťaťu bližšie a to bez nutnosti zohýbania sa. Jeho konštrukcia je plne odpružená a naviac podstatne kompaktnejšia, než je na túto značku a typ kočíka bežné. Kolesá z tvrdenej gumy so zabudovanými vzduchovými komôrkami umožňujú nižšiu celkovú váhu, jednoduchú ovládateľnosť, priľnavosť na povrch a pritom dostatočnú odolnosť s vlastnosťami blízkym nafukovacím pneumatikám. Voliteľne si môžeš doobjednať aj ručnú brzdu, ktorú využiješ v teréne alebo pri jazde dolu kopcom alebo veľa iného príslušenstva.

Inšpiruj sa aj našimi článkami alebo videom:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally