Kombinovaný kočík - odpružený - jednoduchý čistý dizajn - a čo najvyšší

Zodpovedané
28. máj 2020

Ahoj 🙂

Prvýkrát v živote kupujem kočík, a som z toho už dosť zmätená. Páčia sa mi čisté, jednoduché línie ako má - Joolz Hub/Day 3, Beqooni (ktorý netuším, ako by som zohnala), Bababing Raffi, Anex l/type...také niečo.

Ale hľadám kočík vysoký, čo najvyšší, odpružený aspoň trochu, s odolnými kolesami na rozbité panelákové chodníky, pre bábätko ktoré sa narodí v septembri - čiže až do januára / februára bude v hlbokej vaničke.

Ešte by som zniesla (dizajnovo) Easywalker Harvey2 alebo Mutsy Nio, alebo Britax Smile3 - ale vlastne mám pocit, že sa musím rozlúčiť s predstavou, že zlúčim to, čo sa mi páči - s tým, aký potrebujeme... Mala by si pre mňa nejakú radu a tipy na konkrétne kočíky prosím? Potrebujem sa od niečoho odraziť, som už po pár mesiacoch zúfalá.

Veľmi pekne ďakuje Mimi 🙂

Ahoj,

ne som si úplne presne istá, kde je vlastne problém. Nepíšeš totiž nič o cene (neviem, či riešiš cenu, alebo skladnosť, alebo prečo vlastne niečo ako Joolz Day 3 nie je vhodným kandidátom pre teba?), alebo prečo vlastne niektoré z tých, čo sa ti páčia.
Každopádne ti dám pár vhodných kandidátov presne s takým dizajnom a výškou a dúfam, že ti vyhoviem 🙂

Joolz Day3

Gesslein FX4 Life je dizajnovo presne tým, plus odpružený, ľahším väčšia vanička a dobré kolesá. Odporúčam ho asi najviac - a výšku sedadla k tomu môžeš nastavovať.

Gesslein FX4 Life

Z dostupnejších je dizajnovo príjemný Shom Roberto Verino Elegance, aj keď niektoré plasty sa mne až tak nepáčia - ale z dizajnového hľadiska a funkciami by ťa naozaj mohol zaujať. Mne príde ale trochu široký/ťažký.

Shom Roberto Verino Elegance

Mima Xari Sport je dizajnovo trošku extrémnejší model, ale podarený, a s väčším sedadlom (v Sport verzii). Aj tvoj Joolz Day 3 by ušiel.

Mima Xari Sport

Mooožno by mohol zaujať aj Neonato Puro Urban.

Neonato Puro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli