Nadčasový kombinovaný kočík s hranatejšou vaničkou - Moon Scala 2020, resp. iná kvalitnejšia alternatíva?

Zodpovedané
25. máj 2020

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, rozmýšľam nad Moon Scala 2020, ale čítam, že niektorý majú negatívne skúsenosti s Moon, že sa im "rozhrkal a vykrivil" a museli ho reklamovať. Pri tomto kočíku sa mi páči, že nemá korýtko, má úžasný nadčasový dizajn, veľkú priestrannú vaničku, celkovo mi príde veľmi praktický. Je nejaká možno iná alternatíva k Moon? Ktorá má tiež veľkú vaničku, nemá korýtko, zjazdí každý terén a má taký nadčasový dizajn? Páčia sa mi tie hranatejšie vaničky - viac ako tie oválne.

Ďakujem.

Ahoj,

Moon Scala je podľa mňa veľmi fajn, jazdne príjemný kočík s priestrannou vaničkou. Mne sa aj celkom páči, ale príde mi trochu moc veľký, čo by pri čisto hlbokom kočíku ani nevadilo. Ale pri športiaku, ktorý mi naopak príde menej priestranný, ako by bolo optimálne, plus s menšou strieškou (najmä v ľahu), mi to nepríde ako úplné terno.
Nemyslím si, že by to bol vyslovene kočík, čo sa nutne vykriví či rozhrká, príde mi ako fajn stred. Mne viac vadí tá športová časť. Ako kočík skôr na začiatok by som ale povedala, že je ok.

Moon Scala

Naopak, ak by si chcela kočík na dlhšie za mňa podobným (funkčne, asi aj štýlovo, ale to úplne presne isté to určite nebude) je jednoznačne ABC Design Salsa 4/Salsa 4 Air. Podľa mňa na svoju kategóriu a typ pekný kočík. V v ne-Air verzii aj ľahký, velikánska vanička, priestranný športiak a fajn aj odpruženie, aj striešky. Ja by som pozerala v prvom rade na ten.

ABC Design Salsa 4

ABC Design Salsa 4 Air

Okrem toho by som zvažovala aj niečo ako Jané Kawai alebo možno Muuvo Quick (z tých lacnejších kompromisov).

Jané Kawai

Muuvo Quick

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli