Pasujú doplnky z Bugaboo Fox 2 na Bugaboo Fox?

Zodpovedané
29. nov 2022

Ahoj,

chcela by som kúpiť bazárový kočík Bugaboo Fox.

Pasujú doplnky z Bugaboo Fox 2 na Bugaboo Fox?

Napríklad košík, strieška, poťahy...

Ďakujem

Ahoj,

áno, väčšina dielov z Bugaboo Fox, ako sú poťah hlbokej vaničky, poťah sedadla ale aj striešky, sú navzájom kompatibilné s Bugaboo Fox 2 alebo Bugaboo Fox 3.

Na Fox môžeš použiť aj striešku z Bugaboo Donkey, ktorá je kompatibilná aj s Bugaboo Buffalo.

Bugaboo Cameleon 3 má tiež kompatibilné striešky s modelmi Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Lynx.

Ďalšie kompatibility nájdeš v týchto zodpovedaných otázkach:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally