Športový kočík po kombinácii ABC Design Salsa 4, pre väčšie dieťatko a do konca kočíkovania, môže byť neotočný a z bazáru (do 300e)

Zodpovedané
13. jan 2021

Ahoj Eli,

rada by som ta poprosila o radu. Mame kocik ABC Design Salsa 4, som s nim dost spokojna, v podstate mi nevadi nic, sice by mohol byt trochu viac odpruzeny, ale vyslovene po terene nechodime. Myslela som si, ze nam tento kocik vystaci na cele kocikovacie obdobie, no ked je tam mala (momentalne 9 mesiacov) vo fusaku, mam pocit, ze na buducu zimu uz tam nevojde ani bez fusaku.

Vedela by si mi poradit nejaky sportovy kocik? Limit mam cca 300 eur, nebranim sa ani bazarovym kuskom. Otocny uz asi nebudem potrebovat, kedze uz bude mala vacsia. Zaroven s dlhsou plochou a vacsou nosnostou - mala vyzera, ze nie je priemerne babatko 🙂Mal by byt na lahsi teren, uplne kopce s nim jazdit nebudeme, a pomerne skladny, kedze na Salse mi vadi aj jej neskladnost a ze zabera vela miesta v kufri. Mame doma aj kocik Maclaren Techno XT, ale predpokladam, ze ten asi nie je vhodny na to, co potrebujem. Co sa znaciek tyka, nemam nejaku preferenciu, vidim, ze casto odporucas Baby Jogger ci Britax.

Dakujem

Ahoj,

ja by som to asi s tým Maclaren Techno XT aj skúsila. Aspoň uvidíš ľahší neotočný kočík v akcii a budeš vedieť, čo je na menšom, neotočnom modeli lepšie a čo horšie. A aj to, čo by si vylepšila. Jazdne aj priestorovo je to fajn model, aj keď teda golfky.

Maclaren Techno XT

Baby Jogger mám pre super priestor aj funkčnosť a jazdné vlastnosti dosť rada. Tak ten BJ City Mini GT silno odporučím. Fakt je super. ALE nie je lacný, takže bazár alebo investícia, inak to nevidím. Akurát jednotkový nemá polohovanie nôh. Resp. má, ak si ho dáš (alebo predch. majiteľka dala) dorobiť.

Baby Jogger City Mini GT

Gesslein S4 je tiež jazdne dobrou voľbou s odpružením.

Gesslein S4 Air+

A ak ešte menší, pozri určite TFK Dot 2.

TFK Dot 2

A ak veľké kolesá zavážia (plus tá cena), kuk Casualplay LOOPi All road.

Casualplay LOOPi Allroad

Outletový Concord Fusion je tiež zaujímavá voľba.

Concord Fusion

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli