Staršie kombinované kočíky - trojkombinácia z bazáru a aj na nerovné povrchy. Na čo pozerať?

Zodpovedané
8. apr 2020

Ahoj,

pri 3 chalanoch určite poznáš aj staršie modely, keďže kočík vyberám z inzerátov. Mám záujem o 3-kombináciu. Bábätko očakávame na prelome júla-augusta, tak aby sa mi v zime zmestilo do vaničky. Prevažne na dedinské cesty, nejaká lesná alebo poľná prichádza do úvahy, nemusí byť ale vyslovene offroad. Nepotrebujem riešiť ani MHD, ani výťah alebo schody, iba by mal vojsť do auta. Hlavne nech sa mi s ním dobre chodí 🙂

Menší výber z aktuálnej ponuky: Bebetto Bresso, Luca; Peg-Pérego, Touragoo Trophy Air, Adamex Barletta, Reggio, Kunert Kalypso, ABC Design Viper 4, Monza Go, Bexa Ideal

Ďakujem za akúkoľvek radu.

Ahoj,

v prípade bazárového modelu by som sa ja pozerala najmä na lepšie značky - dostaneš ich lacnejšie a hlavne ti po tom používaní už jedným, dvomi deťmi ešte vydržia. Prvým takým by bol Britax Go/Go Next/Go Big. To je jednoznačne model, ktorý by som s tvojimi podmienkami pozerala najprv. Jazdne úžasný, priestranný, praktický, funkčný.

Britax Go

Britax Go Next

Britax Go Big

Novší typ ABC Design Salsa je určite super bazárovým kandidátom na zváženie - Viper je podľa mňa trochu moc opacha. Pozri aj kočíky značky Moon a super sú aj Jané, ideálne s vaničkou Micro alebo Nano (nedaj sa zmiasť názvom, priestor je tam dostatočný).

ABC Design Salsa 4

ABC Design Viper 4 2017

A jednoznačne by som sa pozrela aj do outletu Kiido, kde nájdeš veľmi dobrý model Concord Wanderer (kľudne ho však pozri aj na bazáre). Vanička - nič extrémne, ale až tak by som sa na ňu nesústredila. Bábo dáš okolo pol roka kľudne aj vo fusaku do športiaku, ak je dobrý.

Concord Wanderer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli