Trojkombinácia v cene cca 600 eur. Anex, ABC Design?

Zodpovedané
26. sep 2019

Ahoj,

vedela by si mi poradit kocik pre januarove dieta, urcite 3 kombinacia... Mestsky + do nenarocneho terenu, vahovo tak do 15 kg. Sportova cast otocna do oboch smerov + poloha do uplneho lahu... Predbezne som pozerala nieco v style Anex alebo ABC Design - nevies ci spravna volba?

Dakujem 🙂

Ahoj,

medzi kočíkmi značky Anex a ABC Design by som ja osobne Anex vylúčila - prídu mi zbytočne ťažšie, so super vaničkou ale podstatne slabším športiakom.

Tu by bol jednoznačný víťaz ABC Design Salsa 4, ktorý najlepšie kombinuje váhu, nižšiu cenu a super funkcionalitu spolu s fajnovým odpružením.

ABC Design Salsa 4

Ak hovoríš do nenáročného terénu, určite by som zvážila aj modely Moon Style, Moon ReSea S, Cybex Balios S či Zopa Move. V meste jednoznačne oceníš ich nižšiu váhu, kompaktnejšiu skladnosť a skladanie aj s nasadeným sedadlom.

Moon Style

Moon ReSea S

Cybex Balios S

Zopa Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli