20 mesačná dcéra je zachrípnutá a v noci sa úplne spotila. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
13. jún 2021

Dobrý deň,

mojej 20 mesačnej dcére sa pustili sople a má trochu zachrípnutý hlas. Keď som ju uložila večer do postele, tak o pár hodín mala úplne spotené vlasy. Boli doslova mokré, ale celé telo mala studené. Vrátane zátylku.

Čo nám odporúčate?

Je jej zima alebo príliš teplo?

Ďakujem

Dobrý deň,

mohla mať výstup teploty medzitým ako spala a spotila sa pri poklese. Potom bola. Studená lebo bola v mokrom. Dcérku sledujte.

Určite má nejakú virózu, izoluje ju od iných detičiek, noštek odsávajte, prípadne inhalujte. Cez deň pokojový režim a uvidíte, čo sa z toho vyvinie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas