Aké vyrážky to má moja dcérka?

Zodpovedané
13. nov 2019

Dobrý deň,

včera sa moja dcéra takto vychádzala a dnes to má horšie. Nič ju nesvrbí. Potrela som jej to Fenistil krémom a dala som Fenistil kvapky.

O aký problém môže ísť?

Máme ísť k našej pediatričke?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak po Vami (dobre zvolenej) prvej pomoci problém pretrváva, tak choďte OL.

Vyzerá to trošku ako poštípané od nejakej "potvorky", ale niekedy aj zaparená koža, takto môže zareagovať. Takže dcérku neprehrievať, dávať voľnejšie oblečenie a dobre vyprať a vyžehliť posteľnú bielizeň a pyžamko.

Viac sa takto na diaľku bez doplňujúcich otázok a odpovedí žiaľ poradiť nedá.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas