Ako riešiť problémové preťahovanie predkožky u 2,5-ročného chlapca?

Zodpovedané
11. aug 2022

Dobrý deň,

2,5-ročnému synovi cca od roka pravidelne každý večer po kúpeli/sprche sťahujeme predložku. Zlepšilo sa to oproti tomu akú mini dieročku mal na začiatku. Ale aj tak, otvor je stále malý a nedá sa pretiahnuť.

Je šanca, že sa to ešte zlepší?

Natierame aj "Pinďa masťou", mám v zálohe aj slezový odvar.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

postupnými spontánnymi erekciami by sa mala predkožka samostatne viac a viac dať pretiahnuť.

Nenásilné skúšanie po kúpeli, môžete aj sedavé kúpele v sleze. Nie je sa zatiaľ kam náhliť. Ak by do 3 rokov nebol posun, tak prípadne kontrola detským urológom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas