Čo znamená zdvíhanie a kopanie nožičkami u 6 mesačnej dcérky?

Zodpovedané
21. jan 2022

Dobrý deň,

naša 6 mesačná dcérka má od narodenia problémy s trávením. Po 4. mesiacoch sa to trošku zlepšilo. Keď sme však začali s prikrmami, tak ju opäť začalo veľmi nafukovať. Celú noc dvíha a kopká nožičkami. Vyzerá nervózne.

Môžu to byť vetry?

Počas dňa to vyzerá dosť dobre, ako keby tie problémy trošku odznievali. Noci bývajú katastrofálne. Stále sa vrti a dvíha nohy.

Ako jej môžeme pomôcť?

Skúšali sme moju diétu, BioGaia kvapky, Espumisan, BabyCalm, Sab Simplex, bruško stále masírujem.

Nemôže mať alergiu na materské mlieko?

V noci sa ukľudňuje tým, že sa pýta opäť na prsník.

Ďakujem

Dobrý deň,

alergia na materské mlieko určite nie, s tým som sa nestretla. Neviem ako prikrmujete. Môže to súvisieť s príkrmami.

BioGaiu by som vymenila za Probiofix imun baby.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas