Je praskanie v ramenách dôsledkom neprimerane vyvinutej sily pri vyšetrení?

Zodpovedané
27. jan 2021

Dobrý deň,

chcem poprosiť o Váš názor ohľadom praskania kĺbikov v ramenách 11 mesačného dieťaťa. Praskanie začalo po vyšetrení, kedy bola realizovaná aj trakčná skúška s úplnou nespoluprácou môjho dieťaťa. Doteraz som nič také v takej miere nepozorovala, tak neviem čomu to prisúdiť.

Môže ísť o dôsledok neprimerane vyvinutej sily pri vyšetrení nedopatrením?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám odpovedať.

Nemám skúsenosť, že by sa mi niekto niekedy sťažoval na to, že po vyšetrení došlo k niečomu takémuto.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas