Mohol sa dcérke obal z cukríka "zaseknúť" niekde v brušku?

Zodpovedané
15. okt 2022

Dobrý deň,

dcérka predvčerom zjedla cukrík aj s obalom a stále ho nevykakala. Stolicu má normálnu, len pri veľkej potrebe plače. Bolesti bruška nemá, papá aj pije normálne. Boli sme u lekárky a tá nás ubezpečila, že dcérka obal vykaká. Mne sa to už zdá dlho.

Mohlo sa stať, že sa jej ten obal v brušku niekde "zasekol"?

Je to dôvod jej plaču?

Ďakujem

Dobrý deň,

prejavy "zaseknutia" by boli skôr, že neodchádza stolica a dieťa vracia. Nemyslím si, že by sa jednalo o toto.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas