Prečo 5 ročný syn zvracia z rôznych pachov?

Zodpovedané
7. okt 2019

Dobrý deň,

môj syn má 5 rokov a zvracia z rôznych pachov. Stačí povedať, že fuj alebo slovo smrdí a on sa ihneď povracia. Syn zje všetko, pekne priberá. Poslednú dobu si zvykne voňavkou nastriekať tričko a vonia ho. Potom mu pocit na zvracanie prejde.

V škôlke mu robia problémy záchody a jedáleň. Hovorí, že mu tam smrdí a povracia sa.

Ako tomu predchádzať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

dobrá taktika je práve taká akú robíte - dávať nejakú vôňu, ktorá je synčekovi príjemná synčekovi.

Častejšie ako voňavka na tričko je nejaká voňavá emulzia natieraná priamo pod noštek.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas