Môže sa začať proces IVF aj skôr ako budú výsledky z genetiky?

Zodpovedané
26. aug 2021

Dobrý deň,

priateľovi zistili oligoasthenozoospermiu a samozrejme nám odporučili hneď IVF. Ideme do toho. Poslali ho na urológiu, kde bolo všetko v poriadku, Bol aj na genetike, ale výsledky budú o 2 mesiace.

Môže sa začať proces IVF aj skôr ako budú výsledky?

Ja som úplne v poriadku, všetky vyšetrenia mám dobré. Od 16. dňa cyklu si mám pichať Menopur.

Ďakujem

Dobrý deň,

Vaša stimulácia môže začať aj bez obdržanie výsledkov z genetiky.

Následne, ak k dátumu OPU výsledky ešte nebudú, Vás lekár Vám poradí postup, ktorý bude pre Vás najvhodnejší.

Držím palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk