Za posledný mesiac mi nebol uhradený cestovný príkaz. Ako mám postupovať?

Zodpovedané
23. nov 2023

Dobrý deň,

6 mesiacov som pracovala u zamestnávateľa, kde som čakala na otvorenie novej pobočky. Otvorenie sa stále oddialovalo, bola som posielaná na iné pobočky. Z dôvodu cestovania mi bol uhrádzaný cestovný príkaz. Za posledný mesiac mi cestovný príkaz nebol uhradený i napriek tomu, že na výplatnej páske mám napísané pracovné cesty. Firma nekomunikuje.

Ako mám postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčala by som Vám v tejto veci podať urýchlene podnet na príslušný inšpektorát práce.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk