Ako riešiť minimálnu pozornosť zo strany manžela?

Zodpovedané
8. okt 2019

Dobrý deň,

s manželom sme spolu asi 5 rokov a z toho iba 6 mesiacov zosobášení. Máme jedno dieťa.

Manžel ma firmu a je veľmi zaneprázdnený. Dá sa povedať, že robota je na prvom mieste. Nevšímať z intímneho hľadiska si ma začal pred tehotenstvom. Neprikladala som tomu dôležitosť, keďže mal náročné pracovné obdobie (čo je už stále). Cez tehotenstvo bolo minimálne intímnych situácií a po tehotenstve ubehli dva roky a môžem zrátať na prstoch koľkokrát sme sa milovali. Pokiaľ nezačnem, tak nič sa nekoná. Už ma to nebaví čakať.

Už sme sa toľkokrát na túto tému bavili, že už mu to ide hore krkom. Pritom sa sebe totálne venujem, som upravená, chodím cvičiť. Aj ho to napadne ma pomilovať, ale žiadny žiadny prvý krok.

Ako riešiť náš problém?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pýtajte sa čo je za tým, že je to takto?

Treba prísť na koreň problému a ten odstrániť.

Ak na to neprídete, tak vyhľadajte pomoc v párovom poradenstve.

S pozdravom

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com