Prvé okamihy s dieťatkom sú neopakovateľné. Do života vám vstúpi nový človiečik, menia sa vaše priority, stávate sa mamou... Nie vždy je to však celkom ružové. Prídu ťažšie chvíle, plač, neistota. Veľakrát je za tým postrach všetkých mamičiek – dojčenská kolika. Teraz jej však veľmi ľahko, rýchlo a bezpečne predídete. Aby ste si tie krásne chvíle s vaším malým pokladom vychutnali naplno.


Image title


Čo budeme testovať


Tentoraz budeme testovať kvapky Colief:registered:, ktoré sa postarajú o to, aby bolo bruško vašich drobcov spokojné. Pretože nie je nič horšie, ako nespokojné bábätko, ktoré niečo trápi. Prijmite pomocnú ruku a zatočte s kolikou jednoducho, bezpečne a účinne.


Novinka Colief:registered: Infant Drops Lactase Enzyme je celkom iná ako prípravky, ktoré už možno vaša domáca lekárnička obsahuje. Tieto kvapky sa totiž nesnažia iba uľaviť od príznakov koliky, ale priamo odstraňujú jej príčiny. Dojčenská kolika je často spojená s nedostatočným trávením laktózy. Kvapky Colief:registered: pomáhajú rozložiť laktózu v materskom mlieko či v dojčenskej výžive na jednoduchšie cukry, vďaka čomu  bábätko mliečko ľahšie strávi a nebude ho bolieť bruško. Ide o výživový doplnok bez vedľajších účinkov, obsahujú iba prírodný enzým, ktorý sa prirodzene nachádza v ľudskom tele.


Image title


Keďže vieme, že starostlivosť o dieťatko nie iba jednou z najkrajších, ale je aj jednou z najnáročnejších úloh, máme pre vás ďalšie produkty, ktoré vám zjednodušia každodenné chvíle s vaším dieťatkom:


Colief:registered: Vitamín D3 kvapky prispievajú k udržaniu zdravých kostí, k správnemu fungovaniu imunitného systému a k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.


Colief:registered: Detský olej na pokožku hlavy hydratuje, a upokojuje pokožku hlavy. Olej pomáha zmäkčovať lupinatú pokožku a odstraňuje mliečnu chrastu. Obsahuje oleje z ruže, rumančeka a vitamín E.


Image title


Colief:registered: Mum To Be Moisturising Cream pomáha predchádzať výskytu strií, zmierňuje suchosť, rehydratuje a vyživuje pokožku. Obohatené rastlinnými extraktmi a vitamínmi, ktoré udržujú pokožku jemnú a pružnú. Obsahuje oleje z mandlí, nechtíka lekárskeho, avokáda, pupalky dvojročnej a z hroznových jadierok, vitamín E a provitamín B5.


Image title


Colief:registered: Breathe Easy Patch Eucalyptus & Peppermint sú náplasti s obsahom zmesí prírodných zložiek. Náplasť pripevnená na pyžamo, najlepšie blízko hrudníka, vplyvom tepla tela uvoľňuje pary esenciálnych látok majúcich priaznivé účinky, ktoré trvajú až 8 hodín. Obsahuje oleje z mäty priepornej, citrónika, borovice lesnej, pomarančovníka, eukalyptu, badiánu, rozmarínu lekárskeho a klinčekovca voňavého.


Pre potešenia k vám pricestuje aj plyšový medvedík, ktoré nie je iba maskotom, ale veríme, že sa stane aj malým priateľom vášho drobca.


Image title


Koho hľadáme


Hľadáme 10 mamičiek s drobcami vo veku do 6 mesiacov, ktorých trápia bolesti bruška. Mamičky, ktoré hľadáme, by si mali naplno užívať materstvo a hľadať riešenia všetkých problémov, ktoré sa im pripletú do cesty. Mali by byť aktívne a s chuťou sa púšťať do spoločných dobrodružstiev, ktoré ich aj s ich malým prírastkom čakajú. Samozrejme, musia byť komunikatívne a o testovanie produktov sa s nami nadšene podeliť.


Ako sa zapojiť


Potešil by vás a vaše dieťatko tento balíček praktických pomocníkov? Stačí, ak nám pod týmto článkom necháte komentár, v ktorom nám napíšete niečo o prvých týždňoch či mesiacoch s vaším malým drobčekom. Popíšte nám, ako ste si na seba zvykali, čo vás trápilo alebo naopak, čo vás príjemne potešilo. Nezabudnite pripísať ani to, koľko mesiacov má váš malý poklad.


Čas na zapojenie máte do nedele 19.5.2019 a v pondelok 20.5.2019 vyberieme mamičky, ktoré oslovíme internou poštou a budeme ich informovať o priebehu testovania.


Držíme vám palce a tešíme sa na vaše komentáre


konik_testuje


#test_colief