A su ešte veľké oproti mojim 😭😂😂😂
A , som rada ze nemozu spadnut ako C 😀
U mna je to D🤣
Chyba mi obrazok len s bodkami 🤣
A aspoň môžem bez problémov spávať na bruchu 😂
C 😝
zatiaľ je to A :D
C....☹
Aj po 3,5 roku dojcenia A 😀 silikony su moj sen od 18tky...zial,nemam na to odvahu a hlavne na tuto sutaz ani spolocensky status ... alebo ako to nazvat :-/
Ach jaj C 😉
C😓
C a ak by bolo D az po pás 😀😀😀😀 tak aj to by sa mi hodilo, kojim tretie dieťa a toto posledné je zavislačka😜😀😀😊😊😊😊Tato hovorí že potom si dám zväčšiť a upraviť 😀😀
C 😉
veru po dvoch detoch ostalo A a aspon chrbat neboli a nic neplanda 😉
Kombinácia A 😉 aj trošku C
Keby som mohla skombinovat sestrine C a moje A, tam mame krasne B, ale inak ja som spokojna a ak niekto nie je, nech si narastie krajsie 😝 😎
Jednoznačne A... Na pekne plastikove prsia treba mať postavičku.. Takže u mňa plastika nehrozí 🤷♀️😂😂
C 😀
C😫😂
Kombinácia A a C.... Strašne sa hambim
c 😂😂
Po dvoch deťoch závislých na mlieku, C
Momentálne B keďže som tehotna🤦♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Chyba obrázok s lentilkami pod kobercom ☹ 😀 takže ešte niečo pred A
kombinácia A a C, malé a visiace 😝
C🙈😭
c, a skor by som nakreslila D s mega kozinami🤦🏻♀️ 75 E, kupit si podprsenku je mizeria🤦🏻♀️🤦🏻♀️ to kde chodia baby so silkami nskupovat nechapem.. vsetky ked velky kosik tak mega obvod
C 😭
By som hodila foto. Ale to sa nemôže. C
C 😭😭😭😀
😄 😄 😄 C
Kojim,takze c.😀
Momentalne B kedze som tehotna ale este par mesiacov dozadu po 3rokoch kojenia to bolo C ,ale to zase prijde 😅
Niečo medzi B a C, našťastie nevidno, že som kojila.. Aspoň mala útecha, lebo brucho po dvoch cisárskych čista katastrofa 😁😁
V mojom veku a po 3 deťoch je aj C slabý odvar 🙏
C 😕🙄 Ved fotku uz som poslala... A uz zostava len dufat
C 🙄
Áčko spojené s Céčkom 🤦🏼♀️😁
Kojim 8 mesiacov a necakala som 3x horsie ako C😅
Boooze C.Este mam aj lavu mensiu ako na obrazku😖😖😵(dva krat zapal prsnika pocas dojcenia.....) No hruuza🙈🙈 nikdy som si nemyslela ze dopadnem takto😅😅😅
kombinacia AC, v skratke uplne male mlandrave nic a mala som krasne plne C-cka 😂😂😂😂😂😂
Ja plne kojím 5 mesačné bábätko, tak mám plný dekolt. ( B ) Nechcem ani pomyslieť, ako budú prsia vyzerať, keď budem mať menej mlieka 🙈
C 🙈🙈🙈
Mam síce 54 rokov, a chcem mať pekne prsia. Vychovala som dve deti, dala som im všetko a teraz by som chcela aj ja niečo pre seba, chcem sa vidieť v práci zrkadle aký mám stastny úsmev z pekných prs.. Ildiko
A a C 😂
U mna A take mini 😒
Moje aktuálne C
Moje C 😔
@1bambula, @26kaja12, @4ocka, @adel1410, @adonneth, @airaw, @anelin, @aniicka24, @anjelik87, @ankaevka, @ataner81, @bibyke, @blondiee83, @brezulka, @bryan1123, @cuculiatko88, @demografka, @dencika, @ellaafi, @evkaivanicova, @gabciik, @hermiinka, @ildikodanko, @ivana247, @ivik888, @janka776, @jjuliaa, @kallanchoe, @katarinka289, @kate_cs, @katka0001, @katka2505, @kikikat, @kikinah, @lenka2332, @lenkuliak, @lucinka58883, @malediva, @marissa129, @martiinka9, @matka2016, @melani19, @mimus562, @misha17, @mmoni89, @modrinkaa, @monyka92, @nanina11, @ninika6, @patibe, @petuscha, @piacere, @redbubble, @rischina, @sestricka52, @sindla, @smajcii, @stastna17, @tikidi, @tita1107, @vladimira93, @walky8, @weli184, @wendy30, @ynda
Žienky, ďakujeme za vaše odpovede a posielame srdiečka pre radosť ❤
CCCCCCCC

C 😂😂😁