icon
1 / 1
avatar

C 😂😂😁

11. apr 2019
avatar

A su ešte veľké oproti mojim 😭😂😂😂

11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar

A , som rada ze nemozu spadnut ako C 😀

11. apr 2019
avatar

U mna je to D🤣

11. apr 2019
avatar

Chyba mi obrazok len s bodkami 🤣

11. apr 2019
avatar

A aspoň môžem bez problémov spávať na bruchu 😂

11. apr 2019
avatar

C 😝

11. apr 2019
avatar

zatiaľ je to A :D

11. apr 2019
avatar

C....☹

11. apr 2019
avatar

Aj po 3,5 roku dojcenia A 😀 silikony su moj sen od 18tky...zial,nemam na to odvahu a hlavne na tuto sutaz ani spolocensky status ... alebo ako to nazvat :-/

11. apr 2019
avatar

Ach jaj C 😉

11. apr 2019
avatar

C😓

11. apr 2019
avatar

C a ak by bolo D az po pás 😀😀😀😀 tak aj to by sa mi hodilo, kojim tretie dieťa a toto posledné je zavislačka😜😀😀😊😊😊😊Tato hovorí že potom si dám zväčšiť a upraviť 😀😀

11. apr 2019
avatar

C 😉

11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar

veru po dvoch detoch ostalo A a aspon chrbat neboli a nic neplanda 😉

11. apr 2019
avatar

Kombinácia A 😉 aj trošku C

11. apr 2019
avatar

Keby som mohla skombinovat sestrine C a moje A, tam mame krasne B, ale inak ja som spokojna a ak niekto nie je, nech si narastie krajsie 😝 😎

11. apr 2019
avatar

Jednoznačne A... Na pekne plastikove prsia treba mať postavičku.. Takže u mňa plastika nehrozí 🤷‍♀️😂😂

11. apr 2019
avatar

C 😀

11. apr 2019
avatar

C😫😂

11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar

Kombinácia A a C.... Strašne sa hambim

11. apr 2019
avatar

c 😂😂

11. apr 2019
avatar

Po dvoch deťoch závislých na mlieku, C

11. apr 2019
avatar

Momentálne B keďže som tehotna🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣

11. apr 2019
avatar

Chyba obrázok s lentilkami pod kobercom ☹ 😀 takže ešte niečo pred A

11. apr 2019
avatar

kombinácia A a C, malé a visiace 😝

11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar

C🙈😭

11. apr 2019
avatar

c, a skor by som nakreslila D s mega kozinami🤦🏻‍♀️ 75 E, kupit si podprsenku je mizeria🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ to kde chodia baby so silkami nskupovat nechapem.. vsetky ked velky kosik tak mega obvod

11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar

C 😭

11. apr 2019
avatar

By som hodila foto. Ale to sa nemôže. C

11. apr 2019
avatar

C 😭😭😭😀

11. apr 2019
avatar

😄 😄 😄 C

11. apr 2019
avatar

Kojim,takze c.😀

11. apr 2019
avatar

Momentalne B kedze som tehotna ale este par mesiacov dozadu po 3rokoch kojenia to bolo C ,ale to zase prijde 😅

11. apr 2019
avatar

Niečo medzi B a C, našťastie nevidno, že som kojila.. Aspoň mala útecha, lebo brucho po dvoch cisárskych čista katastrofa 😁😁

11. apr 2019
avatar

V mojom veku a po 3 deťoch je aj C slabý odvar 🙏

11. apr 2019
avatar

C 😕🙄 Ved fotku uz som poslala... A uz zostava len dufat

11. apr 2019
avatar

C 🙄

11. apr 2019
avatar

Áčko spojené s Céčkom 🤦🏼‍♀️😁

11. apr 2019
avatar

Kojim 8 mesiacov a necakala som 3x horsie ako C😅

11. apr 2019
avatar

Boooze C.Este mam aj lavu mensiu ako na obrazku😖😖😵(dva krat zapal prsnika pocas dojcenia.....) No hruuza🙈🙈 nikdy som si nemyslela ze dopadnem takto😅😅😅

11. apr 2019
avatar

kombinacia AC, v skratke uplne male mlandrave nic a mala som krasne plne C-cka 😂😂😂😂😂😂

11. apr 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja plne kojím 5 mesačné bábätko, tak mám plný dekolt. ( B ) Nechcem ani pomyslieť, ako budú prsia vyzerať, keď budem mať menej mlieka 🙈

11. apr 2019
avatar

C 🙈🙈🙈

11. apr 2019
avatar
11. apr 2019
avatar
12. apr 2019
avatar
12. apr 2019
avatar
12. apr 2019
avatar
12. apr 2019
avatar

Mam síce 54 rokov, a chcem mať pekne prsia. Vychovala som dve deti, dala som im všetko a teraz by som chcela aj ja niečo pre seba, chcem sa vidieť v práci zrkadle aký mám stastny úsmev z pekných prs.. Ildiko

12. apr 2019
avatar
12. apr 2019
avatar

A a C 😂

12. apr 2019
avatar

U mna A take mini 😒

12. apr 2019
avatar
14. apr 2019
avatar
14. apr 2019
avatar

Moje aktuálne C

15. apr 2019
avatar

Moje C 😔

15. apr 2019
avatar
16. apr 2019
avatar
16. apr 2019
avatar

CCCCCCCC

22. máj 2019