Ako príde na psa mráz, príde na Chorváta sezóna 😀 A preto sme spakovali naše veci a hrrr začať pracovnú polovicu roka. Keďže ja sa rada vozím pomaly a Tomi nerád platí cestarinu, vybrali sme sa cez Plitvice. Svokor zobral svoje auto, ale vraj "na šoférovanie sa necíti", tak mi hneď vnútil volant a nasáčkoval sa na spolujazdcove miesto. V duchu som sa pripravovala na rozvláčne politické analýzy a katastrofické predpovede, pri ktorých by aj baba Vanga bledla závisťou a pomaly som začínala ľutovať, že som sa naučila jazyk svokrovho kmeňa 😂 Našťastie, nič také sa nekonalo. Namiesto toho si starý zaspomínal na mladé časy a povyprával neuveriteľné príbehy na tému: "Keď som bol mladý a márnotratný". 😂
Cesta ubehla, ani som nevedela a s blížiacim sa ostrovným mostom, mi začalo stískať mojou barokovou zadnicou pri predstave, že čoskoro dorazíme domov a starý uvidí výsledok čistiek, kt. sme spáchali minulý mesiac.
Keď to však okomentoval slovom "Fantastično", nemohla som uveriť. No a viete si predstavit moj vyraz tvare, keď nás následne pozval na obed za dobre vykonanú robotu (??!) 😲 V reštike ešte utrúsil, že si nemusíme vyberať jedlo v akcií (čo sme brali za samozrejmé 😂 )a nakoniec pochválil, že sa zlepšujem v šoférovaní, lebo ani raz za celý čas nám nehrozila smrť, ani nemal infarkt na blízu 😂
Niečo sa tu podozrivého pečie 😂 Každopádne, dokočovali sme na juh a už sa neviem dočkať na všetko to žehlenie, pranie, čistenie, okopávanie, hrabanie, pulirovanie..juch, vivat leto 😂
žehlenie, pranie, čistenie, okopávanie, hrabanie, pulirovanie..juch, vivat leto...aj ja sa tesim ....sezona je tu

ticho před bouřkou?...starý vrag určitě nabírá sílu na něco minimálně "bombastického"😍
@anickabasnicka upodozrievam, že je vo veci nová broskyňka 😂 vybrala som si karmenátlu a zemiakovu kašu..prvá večera, na kt. ma stary pozval...to som si zapisala do analov 😂
ej, toto nebude s kostolným riadom...
Som zvedavá čo z toho bude 🙄
Toto nemohlo byť len tak 😂
Ani podla mna to nebude zadarma😀 Aka broskynka?😀Ada je passe?😀
@jarmilka1985 po adi uz mal aj dragicu 😂 a teraz maju krizu, tak neviem ci chce aby som jej list pisala zalubeny, alebo aby sme hrali cvicene opicky ked nam novu pride predstavit 😅
@tomiholjubavi pocuj To je na svoj vek 70+? nejaky bujary ?😂Podla mna to bude nieco tretie ale urcite ta to dostane!😂Vsak Ked neofrflal vyhodenie kelimkov od kilovych jogurtov, valasky pod postelov a este aj ta pochvalil... bude to nieco peckove😝
@tomiholjubavi si si istá ze sedel vedľa teba svokor? Toto je pamätný okamih🙂
Milujem vraga 😂😂😂😂
možno mu to tá nová poradila 😀
no fiiiiiiiiiha, clovek ani verit nechce :D
@tomiholjubavi zasa som čakala ako kura na sopel na tvoj další príspevok.ale vyrazila si my dych.co to čítam?dedulo sa čo porobilo?nechapem a tuho budem rozmýšľať a v mysli spriadať konšpiračné teórie 😀😀😀 ale najmä budem zase dychtivo čakať na další status
@tomiholjubavi nieco asi vo vzduchu ci vode neviem ale aj na mna je svokra akasi primila..🙄😲dokonca mala aj o mna strach a zdasa mi ze i nehrany ked som sla na zakrok do nemocky..hmm
Ej,Miška, správanie tvojho svokra je veeeľmi podozrivé. Nebude v tom nová láska, ktorú sa vám plánuje predstaviť ?😀
Miska krasnu nedelu prajem ,,, precitala som, zasmiala som sa, a hor sa makat ...
@tomiholjubavi ja ta milujem citat 🙂 v ktorej casti chorvatska byvas?
Zeby maj-lasky cas?:-P 😀
@sonask nebude nič vo vzduchu. Moja svokra je na mna furt odporna 😀 😀
@tomiholjubavi myslim, ze mate ist zas na daku rodinnu veceru k tej tete (neviem meno 😀)
No snad len nebude chory😂 ked je moj otec taky prehnane mily na mamu, tak ho vzdy podozrieva ze umiera. 🙈🙈🙈
Čakala som kedy napíšeš: "..a v tom som sa zobudila.. " 🙊🙂
stale som cakala na poslednu vetu "a prebudila som sa rano v svojej posteli "
@laskykvet59 to aj mňa ako prvé napadlo,či neumiera...
pribeh "mlady a marnotratny", no to musela byt riadna science fiction. to hadam ani nie je mozne 😀
inak toto je jak ticho pred burkou, starigan urcite nieco chyta, a bude to nieco velke v style big bang...
no to je veru podpzrive, hned ma napadla nova znamost...som zvedava s cim vyrukuje
ženice, zahada pokracuje. Rano pochvalil ranajky, pohral sa so psami, neokomentoval ani zapnuty digestor, hoci mozem otvorit okno (jeho oblubena tema) a ked sa mu tomi pochvalil, ze dal zaramovat moje omalovanky, namiesto ocakavaneho vylevu na temu plytvanie, povedal iba, ze to bol dobry napad a ze su pekne... Neviem ešte co za tym je, ale zacinam mat obavy 😅

Neumiera?!😨
@nada1326 v zime v zagrebe, v lete na pagu (ostrov tisícov olivovnikov a tisícov lakomcov blizko zadaru) 🙂
@tomiholjubavi možno si vstúpil do svedomia..alebo do neho niekto vstúpil alebo on do nejakej vstúpil 😂
@tomiholjubavi začínam mať o teba strach... buď obozretná, nepoľav, nedaj sa oklamať... toto nebude kóšer!
@amadora dufam, že nie. Včera sa dokonca postavil na balkon a dlho kukal dole..tak sa pytam, či kontroluje, či nam ovce nepoobžierali porast (V zime sa vedia slobodne prechadzat)...a stary, že nie...ze sa kocha pohladom na sceneriu 😲
@tomiholjubavi uff to bude vazne
hadam nam len nepride chlapa predstaviť 😂
Nie je chory? 😳😳😳
Ja ani nezaspim,co cakam na rozuzlenie.🤔👽
@tomiholjubavi tak to už vidím len na únos mimozemšťanmi,robili na ňom pokusy 👽😝
No som zvedavá ako toto dopadne😅 Btw kde na Pagu bývate? Ja by som vás tak rada videla naživo😋
Jemu sa hadam aj volaco porobilo, ze ma inu optiku na svet ci?
@tomiholjubavi Možno sa deduľovi prisnil sen, že ak sa nepolepší, skončí v tej najhorúcejšej časti pekla 🙂
Mozno sa boji, ze by to zehlenie a cistenie ostalo na nom 😁
Och, dufam, ze sa nechysta skonat.... Bolo by bez jeho " mudrosti" otupno na konikovi...
Vždy som mala z fotiek pocit, že to je milý dedulo a nechcelo sa mi veriť, že to, čo o nom píšeš, je fakt pravda 😉 a vidíš! môj pocit nesklamal! 😉 otázne je, že výsledkom čoho je takýto obrat???! som strašne zvedavá, čo/kto je za tým 😉
A jeje, tu daco nie je dobre. Taky razny sek a zmena, som velmi zvedava, co sa deje...
Super, že Chorváti už chystajú leto,,, ja sa už neviem dočkať aby som tam bola 🙂
Ejha. Toto nebude zadara 😀
Nechystá sa oženiť? 😅
barokovou zadnicou ....... uaáááááá..... uáááááá .....

Nejaka striga mu urcite pocarovala 😉 😀
Len aby si nakoniec nemyslel, ze si to bola ty 😉 😀
Ked sa potom zobudi pre istotu on 😂
No tak to som zvedava co je za tymto jeho spravanim.
@tomiholjubavi alebo si spomenul na Tvoj truc a boji sa, ze bude musiet cele leto upratovat apartamny on, ked Ta nahneva.... ;)
Neschyluje sa k nejakej zanovnej navsteve u Anici?😂 a mozno starcekovi na starobu srdce zmaklo a svoju nevestu zacal akceptovat🤗
ako vždy úúúúúúúžasne lahodný článok, rada si prečítam pokračovanie 🙂