!? ZAKÁZANÝ FILM? FILM, KTORÝ STE NEMALI VIDIEŤ...
☝️Do 27. Jún 2026 o 10:00 hod. plnú verziu filmu Občiansky strážca si môžete pozrieť tu: https://x.com/citizenvmovie/status/207014498722...
✔️Teraz ju jeho tvorcovia dočasne vydali tu na sieti X. S českými titulkami tu: https://x.com/gorolzmostu/status/20701941719320...
„Je to výnimočný film svojou témou a rétorikou, zaujímavý svojou surovou atmosférou, obrazom a zvukom. " Reč je o samozvanom pomstiteľovi zločinov nelegálnych migrantov. Ale nie je to vtip. Ústredná postava rozhodne nie je 100% dobrý superhrdina. Zanecháva za sebou aj nevinné obete," píše kolega Libor Vondráček
Môžem za seba povedať len jedno: POZRITE SA❗️Vôbec mi nebolo príjemné, ale pred realitou sa nedá donekonečna zatvárať oči. A prosím zdieľajte, už len 24 hodín na pozeranie.
Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie z okolia Liptovský Mikuláš / Ružomberok. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom záleží. Má už niečo za sebou, takže nehľadá hry, skôr normálne spoznanie a niekoho, s kým si bude rozumieť a môže z toho vzniknúť niečo pekné. Ak ťa to zaujalo, rád vás zoznámim 🙂🙂

Hľadám pre kamaráta frajerku
Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie z okolia Liptovský Mikuláš / Ružomberok. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom zále

Hľadám frajerku
Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie z okolia Liptovský Mikuláš / Ružomberok. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom zále
Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom záleží. Má za sebou už všeličo, takže vie, čo chce a nehľadá hry. Skôr niekoho normálneho, s kým si bude rozumieť a môže z toho vzniknúť niečo pekné. Ak ťa to zaujalo, rád vás zoznámim.

Ako zvládnuť úzkosť z rozchodu po 9 rokoch?
Ahojte, Rozišla som sa po 9 rokoch s mužom, mame spolu dieťa, ale posledné roky sme už mali veľké problémy, jeho život bol chodenie po krčmách, kamoši, počítačové hry a najväčší problém - ženy, vypis

Skúsenosti s RSV vírusom a očkovaním detí
Dobrý deň idem si ku vám.po radu lebo už neviem ako Máji sme boli hospitalizovaní na rsv virus mala brala antibiotika ležali sme v nemocnici týždeň a išli sme domov po návrate domov mala stále problém
Ahojte ,budem čerpať ocr z dôvodu že je škôlka zatvorená. Mám to vypisane aj potvrdené škôlkou. Idem to dať zamestnávateľovi ,môže to zamestnávateľ odniesť na sociálnu alebo musím len ja?

Má moja dcéra predčasne zrastený šev?
Ma moja dcera predcsne zrasteny sev? ma 4 roky , foto v komente
Ahojte. Poradte dobré parkovanie pri letisku v BA.

Aký je vhodný vek na rozhovory o sexuálnych témach?
Hovorím chlapcovi (7 rokov má, prvák). - Iď sa bicyklovať s Jankou - Nejdem, lebo ona vždy chce sex [mne normalne krv stuhla v žilach] - A ty vieš čo to je? - Hej, to je keď sa da pipik... (začal sa h

Právnická fakulta UK alebo UMB: Ktorá je lepšia?
Ahojte. Mám dilemu s výberom vysokej. Prijali ma na právnickú aj do Bratislavy, aj do Bystrice a neviem sa rozhodnúť aká škola bude lepšia. Chcem popri skolu aj brigádovať, takže nechcem sa bifliť cel
Pome urobiť veľkú letnú skupinu ľudia zo Žiliny na ig aspoň tých 15+

Ako prebieha od roku 2026 1. atestácia pre učiteľku?
Ako prebieha po novom od roku 2026 1.atestacia pre učiteľku mš

Activity board BusyKids: Oplatí sa pre deti do akého veku?
Ahojte, máte niekto nieco podobne doma? Oplatí sa to? Chcela by som pre syna, ma 1 rok. Otázka znie, do akého veku sa deti vedeli s tym zabaviť? Oplatí sa väčší model alebo nieco menšie? Budem rada za

Turistický vláčik v Nitre: Premáva až od 13 hodiny?
Prosim vas dobre tomu rozumiem,ze turisticky vlacik v Nitre bude pocas prazdnin premavat az od 13 tej hodiny?




















