avatar
blackcat8885
Správa bola zmenená    Dnes o 14:00    

Máme oficiálne vĺča 💙

Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie z okolia Liptovský Mikuláš / Ružomberok. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom záleží. Má už niečo za sebou, takže nehľadá hry, skôr normálne spoznanie a niekoho, s kým si bude rozumieť a môže z toho vzniknúť niečo pekné. Ak ťa to zaujalo, rád vás zoznámim 🙂🙂

avatar
rykesimon založila diskusiu
Dnes o 21:34    

Hľadám pre kamaráta frajerku

Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie z okolia Liptovský Mikuláš / Ružomberok. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom zále

avatar
rykesimon založila diskusiu
Dnes o 21:33    

Hľadám frajerku

Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie z okolia Liptovský Mikuláš / Ružomberok. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom zále

Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom záleží. Má za sebou už všeličo, takže vie, čo chce a nehľadá hry. Skôr niekoho normálneho, s kým si bude rozumieť a môže z toho vzniknúť niečo pekné. Ak ťa to zaujalo, rád vás zoznámim.

Vymieňa si niekto nálepky do albumu od Panini MS vo futbale 2026? Ďakujem🙂
Na výmenu:
BRA 9
CAN 20
CIV 11
COD 1
COL 4
CPV 8
CRO 11
CZE 10
ECU 1
EGY 8
GHA 9
HAI 13 + 18
IRN 16
JPN 4
JOR 19
KOR 14
NED 10
NOR 18
PAN 1 + 12
PAR 2
SCO 1 + 9
UZB 1 + 1

(2 fotky)
avatar
katarina1995 založila diskusiu
Dnes o 19:52    

Ako zvládnuť úzkosť z rozchodu po 9 rokoch?

Ahojte, Rozišla som sa po 9 rokoch s mužom, mame spolu dieťa, ale posledné roky sme už mali veľké problémy, jeho život bol chodenie po krčmách, kamoši, počítačové hry a najväčší problém - ženy, vypis

avatar
marika1023 založila diskusiu
Dnes o 19:45    

Skúsenosti s RSV vírusom a očkovaním detí

Dobrý deň idem si ku vám.po radu lebo už neviem ako Máji sme boli hospitalizovaní na rsv virus mala brala antibiotika ležali sme v nemocnici týždeň a išli sme domov po návrate domov mala stále problém

💙💙

(2 fotky)

Ahojte ,budem čerpať ocr z dôvodu že je škôlka zatvorená. Mám to vypisane aj potvrdené škôlkou. Idem to dať zamestnávateľovi ,môže to zamestnávateľ odniesť na sociálnu alebo musím len ja?

Svadobná 💍

(3 fotky)

🍓❤️Nás obľúbení ❤️🍓

avatar
leyla97 založila diskusiu
Dnes o 18:09    

Má moja dcéra predčasne zrastený šev?

Ma moja dcera predcsne zrasteny sev? ma 4 roky , foto v komente

Ahojte. Poradte dobré parkovanie pri letisku v BA.

avatar
thirstymonk založila diskusiu
Dnes o 17:57    

Aký je vhodný vek na rozhovory o sexuálnych témach?

Hovorím chlapcovi (7 rokov má, prvák). - Iď sa bicyklovať s Jankou - Nejdem, lebo ona vždy chce sex [mne normalne krv stuhla v žilach] - A ty vieš čo to je? - Hej, to je keď sa da pipik... (začal sa h

Ahojte, ktorú peňaženku by ste si vybrali, tie co preferujete červenú farbu. Dakujem

(4 fotky)
avatar
vita_sosina založila diskusiu
Dnes o 17:14    

Právnická fakulta UK alebo UMB: Ktorá je lepšia?

Ahojte. Mám dilemu s výberom vysokej. Prijali ma na právnickú aj do Bratislavy, aj do Bystrice a neviem sa rozhodnúť aká škola bude lepšia. Chcem popri skolu aj brigádovať, takže nechcem sa bifliť cel

avatar
lauriikkk
Správa bola zmenená    Dnes o 16:39    

Pome urobiť veľkú letnú skupinu ľudia zo Žiliny na ig aspoň tých 15+

avatar
valeriatothova1 založila diskusiu
Dnes o 16:22    

Ako prebieha od roku 2026 1. atestácia pre učiteľku?

Ako prebieha po novom od roku 2026 1.atestacia pre učiteľku mš

Jaskyňa Domica💗

💅💅💅

avatar
enka81 založila diskusiu
Dnes o 15:09    

Activity board BusyKids: Oplatí sa pre deti do akého veku?

Ahojte, máte niekto nieco podobne doma? Oplatí sa to? Chcela by som pre syna, ma 1 rok. Otázka znie, do akého veku sa deti vedeli s tym zabaviť? Oplatí sa väčší model alebo nieco menšie? Budem rada za

avatar
64jarka64 založila diskusiu
Dnes o 14:57    

Turistický vláčik v Nitre: Premáva až od 13 hodiny?

Prosim vas dobre tomu rozumiem,ze turisticky vlacik v Nitre bude pocas prazdnin premavat az od 13 tej hodiny?

Strana