
Ako podať sťažnosť na kuriéra?
Ahojte vie mi niekto pidlradit kde a ako podat staznost na kuriera ktory 1.mala som presmerovanie baliku 2 balik mi dorucil na zlu adr s tym ze n3vsimol som si email 3prehodil mi ho cez plot s tym ze
Anna Magnani – talianska herečka, ktorá si získala svetové uznanie prirodzeným a hlboko ľudským stvárnením tragikomických postáv žien z najnižších spoločenských vrstiev vo filmoch neorealistických režisérov. Stala sa prvou talianskou herečkou ocenenou Oscarom za najlepší ženský herecký výkon.
A toto sú jej preslávené výroky:
— Ľahšie je žiť s géniom než s hlupákom.
— Stará dievka je žena, ktorá povedala „nie“ práve o raz viac, než bolo treba.
— Žena, ktorá si samu seba neváži, znižuje hodnotu všetkých žien.
— Boh nám daroval príbuzných, no priateľov si, našťastie, môžeme vyberať sami.
— Rozvedená žena: tá, ktorá sa vydala, aby nemusela pracovať, a teraz pracuje, len aby sa už nikdy nemusela vydávať.
— Keď sa tvoj život blíži ku koncu, už presne vieš, ako si ho mal začať.
— Sláva je nebezpečná tým, že pred ňou niet úniku.
— „Frankenstein“ je knihou, ktorá nám ukazuje, čo sa stane, keď sa muž pokúsi mať dieťa bez pomoci ženy.
— Osud nás môže zraziť na kolená, no nikdy nás nedonúti plaziť sa.
— Bozk môže byť čiarkou, otáznikom aj výkričníkom.
— Každá moja vráska je kus môjho života. Nevzdám sa ani jednej, pretože každá z nich ma stála priveľa.
— S pribúdajúcim vekom netúžim vyzerať mladšie — túžim vyzerať šťastnejšie.
©️ Anna Magnani

Skúsenosti s doručovaním a zákazníckym servisom Packeta
Dňa 19.05.2026 o 21,10 som v BA 4 vložil zásielku na odoslanie do Z boxu. Dnes je 21.05. 15,00 zásielka je stále v Z boxe. Keď som dnes volal na zákaznícky servis Packeta tak pani má presviedčala že j

Bolela vás depilácia cukrom?
Prosím vás naozaj to neboli? Vsade to teraz vidím a citam ! Ale trosku mám obavu . Boli to/ koľko to vydrzi Dik

Je plávanie v X-Bionic s bábätkom bezpečné?
Ahojte.Už dávno som nebola plávať v X-Bionic ale teraz zvažujem či ísť s 8-mesačným bábätkom. Máte skúsenosť ako je to tam s hygienou vody a či je to vhodné pre také malé deti? A ešte sa chcem spýtať

Aký vysávač odporúčate na koberce?
Ahojte. Aký vysávač by ste mi odporučili, keď mám doma aj koberce? A aby sa hlavica nezasekávala na nich a hladko prešla, a zároveň aj vysala omrvinky, vlasy a tak? Najlepšie by bolo asi bezvreckový,

Kto má skúsenosti s trieštivou zlomeninou päty?
Je tu niekto po trieštivej zlomenine päty. Ďakujem
Ženy, už vás niekedy pustil niekto sadnúť v autobuse, električke alebo vo vlaku? V koľkých rokoch sa vám to stalo prvýkrát? (nemyslím ako tehotnú. Ale že vás považovali za staršiu osobu)

Odporučte detského kardiológa v Poprade
Dobrý deň mamičky. Viete mi poradiť dobrého detského kardiológa v Poprade? Dcérka ma Diabettes a bola by som rada ak, by bola evidovana u Kardiológa. Ďakujem Vam.

Má niekto skúsenosť s hojdacím kreslom z Mobelixu?
Ahojte, má prosím niekto toto húpacie kreslo z Mobelixu ? Potrebovala by som recenziu, ďakujem.
vedeli ste,ze ked nakupite nieco Philips a zaregistrujete sa na ich stranke,kde dolozite vyrobok a blocek/fakturu do 3 mesiacov od kupi tak ziskate 3 rovnu zaruku naviac??😊
Ahojte,
Prosim Vas ked chodi kontrola zo SP (PN) nechavaju listok doma alebo pride upozornenie poštou doporučene ( ked Vás nezastihnú)
Ďakujem

Môže škola odmietnuť asistenta napriek odporúčaniu CPP?
Dobrý deň, prosím o radu. Syn má v platnej správe z CPP odporúčaného asistenta 50 % (správa 8.12.2025). Riaditeľka školy mi tvrdí, že od septembra ho nemá nárok mať, že ho „ministerstvo nepridelí“, n
Prosím nemáte niekto z Vás alebo niekoho kto doma pouzžva prístroj na meranie cholesterolu.Chcela by som vedieť ake je to presne či sa to oplatí kúpiť.Ďakujem.

Môžem sa tešiť z pozitívneho testu?
Ahojte, myslite že sa môžem tešiť? Som 27dc

Je bezpečné posielať číslo karty pre hotelovú rezerváciu?
Ahojte, je úplne bežné že hotel vyžaduje vypísať formulár - kde uvediem číslo karty, držiteľa, platnosť... (to by bolo ešte OK)? Ale požadujú aj zaslať kartu z obidvoch strán (aj tam kde je CVV kód).

Aké máte skúsenosti s tehotenským testom z Plus Lekárne?
Ahojte máte nejaké skúsenosti s paličkovým testom z Plus Lekárne ? Som 12-13 dpo asi .. 13 dc mi vyšiel ovu test mierne pozit ..je na teste druhá čiarka ale slabá ešte ..mám nádej ? Čiarka vyšla v lim

Kedy začne moje bábätko slabikovať?
Ahojte, 8 a pol mes babatko este neslabikuje,len krici,vresti ale ziadne slabiky.socialna je,usmieva sa,smeje sa,kontaktna az priliz..kedy sa rozslabikuje? Starsia ,,mlela,,od 6m

Rastie dieťaťu zub alebo perla?
Začínam si myslieť, že zub, lebo je hrozne nervózna posledné dni … ale ma len 3 mesiace. Čo si myslite ? Ďakujem






