Žienky, ORTOPEDICKÁ OBUV - dala som otcovi urobiť sandále na mieru a má ich týždeň a sú schodené do strán - tak ako všetky topánky predtým. Je to normálne? Veď tie sandále na mieru by mali byť tak robené, aby už práve nešmatlal, či?!

avatar
luciust založila diskusiu
19. máj 2026    

Otehotnenie po liečbe štítnej žľazy: Skúsenosti a rady

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na Vaše skúsenosti. Už jedno dieťatko mám, akurát mal 2 roky. Snažíme sa od januára cca (5 mesiacov to bude) o druhé bábätko. Len teraz v apríli (20.4.) som prestala

Tie ktore mate ste spokojna alebo nie ?

Ahojte. Riesili ste prosim niekto takuto situaciu? S partnerom nie sme zosobaseni, som na rodicovskej dovolenke. Ak nebudem schopna starat sa o dieta, kvoli chorobe, aj ked budem doma, aky je postup? Nepotrebujem vyplacat ziadnu inu davku, len chcem poriesit starostlivost o dieta idealne otcom, hlavne pocas separacnej uzkosti a ak viete, ako vedia potrapit zuby... Dakujem

chlebik croque madame. ale moc neohuril 😀

avatar
123miaa123 založila diskusiu
19. máj 2026    

Odporúčania na detského alergológa v Košiciach

Ahojte, poraďte alergologičku pre deti v Košiciach ktorý robí aj 3 ročným testy.

kto bol tu na mri

avatar
rad3245 založila diskusiu
19. máj 2026    

Strata nároku na materskú kvôli omeškanému poistnému?

Ahojte, prosím o radu. Som tehotná a riešim materskú zo Sociálnej poisťovne. Všetky podmienky som vraj splnila, ale mala som omeškanú platbu poistného o pár dní (vyplatene 11. namiesto 8.). Najprv m

avatar
ivanalik založila diskusiu
19. máj 2026    

Odporúčania na detského ortopéda pre vtáčí hrudník

Dobrý deň ,chcela by som sa opýtať na detského ortopéda...aj súkromný. Diagnoza :vtáčí hrudník,ďakujem

avatar
eva1524 založila diskusiu
19. máj 2026    
avatar
lucy_m_137 založila diskusiu
19. máj 2026    

Viacjazyčnosť u detí: Skúsenosti a rady mamičiek

Ahojte, rada by som sa spýtala či sú tu nejaké maminky, ktoré vychovávajú deti dvojjazyčne. Budeme mať prevé dieťa a intenzívne zvažujem hovoriť na neho po anglicky. Chceme to dobre premyslieť, pretož

avatar
zuzka3110 založila diskusiu
19. máj 2026    

Denný jedálniček pre jedenásťmesačné dieťa. Inšpirácie a tipy

Ahojte. Ako vyzera jedlo pre 11 mesacneho pocas celeho dna?dajte inspiracie.syncek je stale kojeny MM. Dakujem za tipy 😊😇

avatar
enanena založila diskusiu
19. máj 2026    

Skúsenosti s MUDr. Redajom v Moravanoch?

Dobrý deň. Prosím o skúsenosť. Chodíte niektorá Mudr Redajovi v Moravanoch? Ak áno ako ste spokojné? Ďakujem.

avatar
mausy30 založila diskusiu
19. máj 2026    

Aký máte názor na výsledky testov?

Vidíte tam prosím niečo ?Dakujem za názor .Prvy test robený včera cez deň ,druhý dnes ráno

Milujem takéto momentky 🫣🤣🤣🤣

Ahojte maminky, poraďte prosím v čom periete tmavé- čierne prádlo??? Mám pocit,že mi veľmi vyťahuje farbu z tmavého prádla.,
Ďakujem 🌸

Dobry den, chcem si kupit nove hrnce. Aku znacku odporucate? Doteraz som mala kameninove a pustaju ciernu farbu. Dakujem

avatar
vero_nika_k založila diskusiu
19. máj 2026    

Máte skúsenosti s pôrodnicou Havířov?

Dobrý deň, Niekto prosím kto rodil v tejto nemocnici posledne mesiace? Ďakujem

avatar
leana33 založila diskusiu
19. máj 2026    

Ako nájsť dôveryhodnú prácu na doma?

Dobrý deň ma niekto skúsenosť s prácou na doma niečo ako skladanie pier krabičkovanie pripadne poradiť toľko je inzerátov len či nie sú to podvody ďakujem za každú radu

Modlitba k sv.Marte - Mocná modlitba deviatich utorkov sv.Marty.
Kto sa chce pridať stačí napísať do komentára. Pridám Vás a každý utorok dám vedieť
1/9 @lubka86 @pr8 @teira
4/9 @pamina123 @borka2007 @mendyna @lentilka209
5/9 @retatka @kuchynka15 @alienkam
6/9 @darina910
7/9 @darinka121 @amima @piroska_ @erikaka
8/9 @tusticka26
9/9 @luckabj82 @aaadkaaa

Prosím vás je tu niekto kto predával posledný dobu dom po starých rodičoch alebo rodičov a nemá tam trvalý pobyt? Mám pár otázok

avatar
human_decodedd založila diskusiu
19. máj 2026    

Má význam vydávať kontent bez očakávanej odozvy?

Mám facebookový kanál. Ešte len končím ZŠ no zaujímam sa o psychológiu a neurológiu. Viem, že to nie je dokonalé to mi bolo jasné hneď. Je to v angličtine pre väčší dosah, ak máte niekto čas pozrieť s