#dm_letnapohoda Balenie na dovolenku - ochranný faktor nad 50 - v spreji, ultra sensitive 😎

Ktoré mesto vybrať na život: Senec, Pezinok alebo Bratislava?
Dobrý večer, už dlhšie premýšlam ktore mesto si vybrať a nazor od ľudí ktory tam žijú. Poprípade ktore by ste odporucili v tejto blizkosti Senec Pezinok Bratislava Senec mám rada bola som 10 mesia
K letu patrí ovocie : kokos a broskyňa rozmaznajú pokožku, jahody rozvoňajú pery, čerešničky roztancujú chuťové poháriky i ozdobia ušká. Takto vonia leto – ako dm drogerie markt. K letu proste patrí ovocie – na tanier i na telo. #dm_letnapohoda.
Môj moment letnej pohody. Vlastne náš. Lebo aj dcéry rovnako ako ja, milujú produkty dm drogerie markt. Skúšanie, nakupovanie, hodnotenie. A potom nekonečné dokupovanie osvedčených produktov. I vzájomné požičiavanie 🙂
Keby u nás niekto nazrel do skrinky v kúpeľni, asi by len vyvalil oči. Ani jedna návšteva mesta sa nezaobíde bez návštevy DM-ky. A v kabelke dlhočiznýýýýýýýýý zoznam...❤😀 #dm_letnapohoda.

Aké sú ceny vstupu na Zelenú vodu?
Ahojte,boli ste tento rok už na zelenej vode,?,cena vstupného?parkovné ostalo zadarmo? ďakujem
#dm_letnapohoda
Letná pohoda je pre mňa ležať na deke, mať pred sebou knihu a moje obľúbené cukríky a popri tom starať sa o seba s obľúbenými produktami 🙂
Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem

Potrebujem súhlas otca pre let s dcérou do Španielska?
Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem
#dm_letnapohoda
Už sa teším na raňajky. Prajem všetkým pohodový štart do nového týždňa.
Ahojte.
Nepoznate nejake profily alebo skupiny (tu, instagram, facebook) o šetrení, planovaní jedalničkov, domacich rozpočtoch?

Poraďte profilové skupiny na šetrenie a plánovanie rozpočtov
Ahojte. Nepoznate nejake profily alebo skupiny (tu, instagram, facebook) o šetrení, planovaní jedalničkov, domacich rozpočtoch?

Paleta očných tieňov Alverde v dovolenkových farbách 🌴
Paletka je šikovná a praktická.Farby k sebe prirodzene pasujú a tak sa dajú rôzne kombinovať .
Očné tiene sa dobre nanášajú,netrúsia a ani v horúčavách mi nevytvorili linku na viečku 👌
Obzerala som farebnú ponuku a tu som sa naozaj našla 😁 pomer cena-výkon perfektná 👍
Tu viem na 100% že u mna ostávajú 😉

Záruka rychlosti v schnutí 💅
Zložité lakovanie,stekanie,hodiny schnutia pri prvom namočení poškodený vzhlad 😒toto ma veru neláka..no u laku od Alverde nič z toho neplatí 🎉
Velmi dobre sa nanáša,má perfektné krytie takže stačí 1 vrstva... a to schnutie 🤩 -to schnutie- to je splnený sen 😁 má krásnu sýtu farbu a super výdrž.
Farba ma hned neohúrila no po aplikácii som bola naozaj spokojná a ak si budem kupovat lak na nechty presne viem ktorú značku zvolím 🫡

Aká je aktuálna situácia s medveďmi v Demänovskej doline?
Zdravím, syn ide na výlet do Demanovskej doliny, na Sinú, Ostredok, ako je to tam teraz s medvedmi, bývať bude v hoteli Fim, dakujem za odpovede

Máte skúsenosti s nákupom z e-shopu VidaXL?
Ahojte, objednával už niekto z e-shopu VidaXL.sk ? Aké máte skúsenosti ? Potrebujem záhradný nábytok...Ďakujem za recenzie.

Jednoznáčne odporúčam
Odskúšala som ju na linku vnútri oka aj nad mihalnice ako linku na viečko .
Výdrž zrovnatelná s konkurenčnými produktami teda za mňa jednoznáčne odporúčam keďze sa jedná o prírodnú kozmetiku 👍
#dm_letnapohoda pozdravujem všetkých v krásny horúci podvečer aj jedený kvet dokáže vytvoriť krásnu chvíľu....

Je bezpečné kupovať vajíčkový šalát v horúčave?
Kúpili by ste si v tomto teple vajíčkovy šalát v obchode? Žena hovorí, že z toho môžem dostať tak salmonelu, ale mne chuti a nebojím sa. Myslíte, že tieto lahodkarske potraviny skladujú dobre, kým sa
Ahojte, kto ste boli v Gdansku, z letiska ste ako išli do mesta? Viem, že chodí bus 210 na stanicu, aj Bolt sa dá, len som zvedavá na skúsenosti. Ďakujem 🙂












