Image title

Dynamický dovolenkár v haute-couture šate - recenzia športového kočíka Maclaren Atom

Ozaj malý, ľahký a šikovný "závodník". Navyše, netypický pre danú kategóriu, vybavený kvalitnými kolieskami, prepracovanými detailami a na pohľad i dotyk kvalitnými textíliami. Krpec napakovaný extra vlastnosťami - aj taký nám pripadal nový, prvý ultraskladný športiak od Maclarenu - Atom, výborný spoločník (nielen) na letné dovolenky. Na exkluzívne testovanie sme ho dostali od www.babymarket.sk.

V krátkosti:


Plusy

  • ľahučký a kompaktný
  • kvalitné materiály
  • odolné kolesá, všetky odpružené
  • vysoká rúčka s prieduchmi a koženkovým poťahom v cene
  • spracovanie, detaily, reflexné prvky
  • veľká strieška s UV ochranou
  • polstrovanie
  • dobré ťažisko kočíka
  • príslušenstvo - taška na prenos, obojstranná podložka
  • pláštenka v balení
  • jednoduchá aretácia predných kolies nohou (netreba sa zohýnať)

Mínusy

  • vyššia cena (odvodená od použitých materiálov a celoživotnej záruky na konštrukciu)
  • kratšia ložná plocha (súvisí s typom kočíka a kompaktnosťou skladania)
  • šikmejší sed
  • kočík nemá madlo
  • nedá sa zložiť jednou rukou
  • puzzle spôsob zapínania pásov
  • aretáciu nad kolieskami dokáže staršie dieťatko počas jazdy samo zablokovať

Najrozkošnejšie zvieratá v pražskej ZOO😍.

Ahojte,varite podla jedalnička-ako si zostavujete jedalnicek,napr k mliečnym polievkam,bezmesite jedla,varievate aj strukovinu a tiez cicer?alebo sa riadite podla manzelov a deti-ze kto co lubi?

Poistiť alebo nepoistiť pred dovolenkou autom . ...?ak áno tak ake poistenie je výhodne?

Tomuto sa povie šťastie ,láska nič iné si nemôžem priať Ľúbim ich najviac na svete moje dve princezny a malý princ❤️

#test_surf včera dorazil balíček s pracími gélmy Surf. Už teraz môžem zhodnotiť, pri nákupe pozor ako je zavretý. Jeden v balíku čiastočne vytiekol ten kokosový, takže prvé som ucítila vôňu. Vonia naozaj krásne, pokiaľ tým nepolejeme zvyšok nákupu. Dokonca som si umyla ruky a stále vôňali surfom. Až po druhom umytí som vôňu neregistrovala. Dúfam že aj prádlo tak rozvonia. Všimla som si rozdielne uzávery.

🙋🏽‍♀️😏

Ahojte chcem sa spytat Zomrela manželova Babka piatok je pohreb myslim si ze malým by som tam nemal ist na pohreb ma len 7 mesiacov vy mate taky nazor ?aky mate nazor na to ???

7/9 💖

Opäť trošku modelovania 💛 včielka Mája 💛

Dievčatá, poraďte, co robievate s arasidovym maslom? Ďakujem

(3 fotky)

Dnes má moje úžasné dievčatko 6 mesiacov 😍❤️

Lianke zvyknem robit takéto misky plne ovocia🍌🍏🍎🍇 a ona si doň v priebehu dňa zobká až všetko spapa... od malička sa jej snažím podsúvať ovocie a zeleninu (aj keď s tou je to horšie 🤷🏻‍♀️🙈 )

A babuše a deduškovia jej pre rovnováhu vo vesmíre podsúvajú cukríky a keksiky 😜😂

@dextella14 ahoj, postrehla som, že si kožná lekárka. Prosím ťa o radu. Netuším čo to má dcérka na brade a neviem ako sa toho zbaviť. Premasťujeme to iba indulónou, ale dva tri dni je pokoj a potom sa to vráti. Nevieš, prosím ťa, poradiť? Ďakujem

Kocky, kedy je lepsie ist na dovolenku k moru - posledny julovy alebo posledny augustovy tyzden? Kedy byva menej ludi? A ceny su kedy priaznivejsie? S manzelom by sme chceli ist na nejaku last minute, laka nas grecko alebo taliansko 😊

Prosim Vás, ktoré číslo sa zadáva pri vrátení tovaru z H&M na stránku dhl pre aktiváciu vrátenia?
Ďakujem pekne.

Detské elektrické autíčka v Poľsku, neviete kde lacno zoženiem? Dakujem

Dobré ráno 😊 #test_farmfoods

Cvrk cvrk, cvrkity cvrk... #sommama #zdennikamatky #medzinamimatkami IG: @zdennikamatky Ak si mama či otec so zmyslom pre humor, pridaj sa do našej skupiny Z dennika matky a zabav sa: https://www.modrykonik.sk/group/11178/

Aj takúto podobu majú prázdniny😍 diktáty

Baby, ktore robievate lekvar v domacej pekarni, z akej maximalnej vahy robite? Mozem aj z 2kg ovocia? Nevytecie mi to?

Krásne utorkové ránko kočky : 💛🌞

Písmenková hádanka za  💛💛💛 #srdiecka 💛💛💛💛 je tu 😉

Poskladáte z písmenok aká ZELENINA od SLOVENSKEJ FARMY sa tu skrýva 👀 ?
Jedno písmenko je tam naviac 🔠😉
#billa

krásny deň žienky 😍