
Dynamický dovolenkár v haute-couture šate - recenzia športového kočíka Maclaren Atom
Ozaj malý, ľahký a šikovný "závodník". Navyše, netypický pre danú kategóriu, vybavený kvalitnými kolieskami, prepracovanými detailami a na pohľad i dotyk kvalitnými textíliami. Krpec napakovaný extra vlastnosťami - aj taký nám pripadal nový, prvý ultraskladný športiak od Maclarenu - Atom, výborný spoločník (nielen) na letné dovolenky. Na exkluzívne testovanie sme ho dostali od www.babymarket.sk.
V krátkosti:
Plusy
- ľahučký a kompaktný
- kvalitné materiály
- odolné kolesá, všetky odpružené
- vysoká rúčka s prieduchmi a koženkovým poťahom v cene
- spracovanie, detaily, reflexné prvky
- veľká strieška s UV ochranou
- polstrovanie
- dobré ťažisko kočíka
- príslušenstvo - taška na prenos, obojstranná podložka
- pláštenka v balení
- jednoduchá aretácia predných kolies nohou (netreba sa zohýnať)
Mínusy
- vyššia cena (odvodená od použitých materiálov a celoživotnej záruky na konštrukciu)
- kratšia ložná plocha (súvisí s typom kočíka a kompaktnosťou skladania)
- šikmejší sed
- kočík nemá madlo
- nedá sa zložiť jednou rukou
- puzzle spôsob zapínania pásov
- aretáciu nad kolieskami dokáže staršie dieťatko počas jazdy samo zablokovať
Ahojte,varite podla jedalnička-ako si zostavujete jedalnicek,napr k mliečnym polievkam,bezmesite jedla,varievate aj strukovinu a tiez cicer?alebo sa riadite podla manzelov a deti-ze kto co lubi?
Poistiť alebo nepoistiť pred dovolenkou autom . ...?ak áno tak ake poistenie je výhodne?
#test_surf včera dorazil balíček s pracími gélmy Surf. Už teraz môžem zhodnotiť, pri nákupe pozor ako je zavretý. Jeden v balíku čiastočne vytiekol ten kokosový, takže prvé som ucítila vôňu. Vonia naozaj krásne, pokiaľ tým nepolejeme zvyšok nákupu. Dokonca som si umyla ruky a stále vôňali surfom. Až po druhom umytí som vôňu neregistrovala. Dúfam že aj prádlo tak rozvonia. Všimla som si rozdielne uzávery.
Ahojte chcem sa spytat Zomrela manželova Babka piatok je pohreb myslim si ze malým by som tam nemal ist na pohreb ma len 7 mesiacov vy mate taky nazor ?aky mate nazor na to ???
Dievčatá, poraďte, co robievate s arasidovym maslom? Ďakujem
@dextella14 ahoj, postrehla som, že si kožná lekárka. Prosím ťa o radu. Netuším čo to má dcérka na brade a neviem ako sa toho zbaviť. Premasťujeme to iba indulónou, ale dva tri dni je pokoj a potom sa to vráti. Nevieš, prosím ťa, poradiť? Ďakujem
Kocky, kedy je lepsie ist na dovolenku k moru - posledny julovy alebo posledny augustovy tyzden? Kedy byva menej ludi? A ceny su kedy priaznivejsie? S manzelom by sme chceli ist na nejaku last minute, laka nas grecko alebo taliansko 😊
Dobré ráno 😊 #test_farmfoods
Cvrk cvrk, cvrkity cvrk... #sommama #zdennikamatky #medzinamimatkami IG: @zdennikamatky Ak si mama či otec so zmyslom pre humor, pridaj sa do našej skupiny Z dennika matky a zabav sa: https://www.modrykonik.sk/group/11178/
Baby, ktore robievate lekvar v domacej pekarni, z akej maximalnej vahy robite? Mozem aj z 2kg ovocia? Nevytecie mi to?


















