Ahojte dievčatá, dostala som na narodeniny lístky na muzikál, ale mam okrem 2velkacov aj 8 mesačnú dcéru, ktorá večer zaspava iba na prse :(ako to vyriešiť, aby som mohla ísť? Veľmi by som to chcela vidieť, lebo to už sú posledné predstavenia. Či vrátiť lístky?

Otec a syn... detsky kutik... no komu je lepsie ako tym chlapom našim 😂😇

Nezvyknem toto robit, ale- neviete prosím, co za "pokrm" to je? Ta obilnina samozrejme 🙈 ďakujem

,,Mamiii,a ako vznikol Panbozko?" Pozeram na nu s nemym uzasom a netusim co na to 4 a 1/2 rocnemu krpcovi povedat...

Milujem ich❤ moji chlapi🙂

Moje krasne ruze k vyrociu svadby 🙂

Online poradňa. Online. Rýchla. Anonymná. Dostupná. Nápomocná.
#liga_za_dusevne_zdravie

Na zamyslenie.

Ja som to musela sem dať ... ach ten náš kocúrisko 😅😅

(2 fotky)

Najoblubenejsia cinnost v jaslickach...spliechat vodu 😂 Umyvadlo v takejto vyske musime nejako zorganizovat aj doma, lepsi darcek na narodeniny by asi ani dostat nemohla 😂

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
16. máj 2017    

Krpec sa hral v izbe s hračkárskym telefonóm a my s mužom sme ho zdiaľky pozorovali. Zdvihol mobil k uchu a hovorí:
"Haló, prosím? Áno, áno, doma. Idem."

Dobehne ku mne, ukazuje na peňaženku a naháňa ma:
"Mama, póóď, balík. Ujo kuriér tu, otvoriť."

Nemusím vám opisovať manželov pohľad.
Ok, asi by som mala obmedziť internetové nákupy 🙈 A to som sa sťažovala, že v júni bude mať 3 roky a ešte veľmi nerozpráva. No, mám to tu. Teraz povie aj to, čo nevie. A každého kuriéra vždy nabonzuje 😄

Škôlkarsky deň matiek a on vytancuje inú miesto mňa. 😂😇🙏❤️🕺🏼

Jedna prechádzaková ☺️

Vážení, máte niekto skúsenosť s reklamáciou ortopedickej obuvi? Dcérke sa utrhol remienok na sandáloch predpísaných od ortopéda. Po dvoch dňoch nosenia! Má zmysel skúšať ich vrátiť?

Prosím vás poraďte mi.poberam rodičovský príspevok a chcem dať maleho do súkromných jasliciek,a ja musim pracovať aby som si požiadala o prispevok na jasle????a staci brigada alebo dohoda???

Mamičky,ktoré podávate žiadosť do Mš a ste na rodičovskej dovolenke,píšete tam zamestnávatela,alebo napíšete rodičovská dovolenka?

Čím viac ľudí som stretla, tým viac si vážim svojho psa.😒

Ahojte. Čo máme dnes za úlohu? Uhádnuť, čo to bude, až to bude?
#srdiecko #hadanka

avatar
tinka.binka
Správa bola zmenená    16. máj 2017    

#sutaz

Ahojte kočky, okrem toho, že Rajo spája rodinu ❤ rozhodlo sa aj podporiť krásny projekt a to FESTIVAL ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU v spolupráci s Panta Rhei. Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo zaujimave na temu Zdravie deti: ako sa deti maju hybat, mate prilezitost na besedách a to buď dnes v BB a vo stvrtok v BA 🙂 Linky na akciu dávam do komentu 😎

A k našej súťaži - stačí napísať, aká kniha je u vás úúúplne najobľúbenejšia a čítate ju s vašimi drobcami stále dookola? Jednej z vás pošlem za koment tieto prekrásne spojené šálky 🙂

Tak súťažte, čítajte, hýbte sa 💃

(2 fotky)

Baby akeho kuriera odporucate a ako zistit ceny? Balicky budu 2 a Oba budu nad 30 kg.
Diky

💞💞 Naše dievčatko 💞💞

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
16. máj 2017    

Ťuki má pre vás pripravené na Medzinárodný deň detí veľké prekvapko! 🎁
Zastavte sa 1. júna medzi 13:00 a 17:00 vo vybraných Telekom predajniach a vyhrajte niečo, čo tu ešte nebolo – živého Ťukiho na narodeninovej oslave vašich ratolestí 🎉
Okrem toho na vás čakajú ďalšie zaujímavé ceny, darček pre každého malého zákazníka a pestrý program ako tvorivé dielne, maľovanie na tvár či modelovanie z balónu. A keďže sladká odmena ku Dňu detí patrí, cukrová vata nesmie chýbať 😋
Viac info vám povie samotný Ťuki vo videu 🙂

#magio_tv, #tuki_tv