Musím sa Vám pochváliť dnes sme dostali rodný list od NÁŠHO💖 syna. Neskutočne krásne sa číta Matka a sú tam moje údaje. Mám doma dve nádherné, zdravé, šikovné deti ktoré sa veľmi ľúbia. Moc ich ľúbim a som najšťastnejšia mama na svete.
Ach baby, som nešťastná z Diankiných vlasov. Odkedy som vedela, že budem mať dievčatko, tešila som sa, aké účesy jej budem robiť a viete ako to dopadlo? Dianka má hrozne jemnučké vlásky, ako páperie, rozlietané, nedržia jej ani v gumičiek, sponky jej nedržia ani náhodou. Od bábätka sme ju ešte vôbec nestrihali, iba ofinku. Je mi ľúto jej ich ostrihať a ani to nechcem urobiť. Prosím poraďte mi nejaký prípravok, ktorý by pomohol spevniť jej vlásky lebo ja naozaj neviem, čo by pomohlo. Dokonca jej zopár vlasov občas vypadne. Má ich slabučké a neviem, ako jej ich spevniť. Poraďte prosím! Ďakujem!
Maminy, dnes mám otázku, či ste boli niektoré vyberať s detičkami mandle v Bystrice v roosveltke u pani dr. Kralinskej? a ako to tam prebieha? ďakujem 😉
Baby prosím Vás ,ktorá viete poradiť.Z lídla taká tenká cereálna kocka normálne medzi čerstvým pečivom sa nachádza.Je to kysnuté pečivo? Dakujem
Uprostred noci ma niečo zobudilo.Vonku búrka,lialo ako z krhly,dážď bubnoval o strechu,rúbal do okien.Potichu po tme idem skontrolovať deti,určite som niektoré z nich počula,preto som sa zobudila.Možno sa bojí búrky a plače niekde pod paplónom.Malé deti sú ticho.Kľudne spinkajú.V druhej izbe spia väčšie deti.Tiež bez pohybu,pokojne.Za oknom sa zablyslo,osvetlilo izbu.Na chvíľku som zbadala deti,a utvrdila sa v tom že ozaj spia.Pomaly sa vraciam späť do spálne.Tak čo ma to zobudilo?A vtom riadne zahrmelo.Z izby som začula buchot,škriabanie a vystrašené pišťanie.Jasné...naše morča Vifi práve zistilo,že sa bojí búrky,prvej vo svojom živote.Úplne šialené od strachu,nevedelo kam sa schovať,kam utiecť.Chúdiatko malinké.Tak som dve hodiny sedela na zemi pod dekou a v ruke mi pokojne spinkalo vystrašené morča....🐹
dievcata ide vam WA?
...tieto paralelne svety...
O 22:55 som isla do kuchyne zapit ATB a do spalne som sa vratila o 23:05 s tanierom sunky,syru a salamu 😀 😀 😀
Dakujem za srdieckaaa
Dakujem za srdiecko 😀
Skusenosti s hokejom u chlapcov? Myslim takym - na travniku s teniskami - a hokejkou? Nesmejte sa 😂 Syn ide v sobotu na skusobny trening, co potrebuje zo sebou?
Este jedna fotka pre inšpi z krstín nasej bambuľky ,trosku som si makla a spravili sme to do témy lietajucich balonov...mozem skonstatovat ze atmoška bola skvelaa. Mam rada velke rodinne stretnutia...oslavy...vtedy si uvedomujem ze som sa narodila pod šťastnou hviezdou za to vsetko co mi bolo dopriate a priala by som tu nefalsovanu rodinnu atmosferu zazit každemu kto taku moznost nemal💗💟💗💟👪 rodina je SILA....(a ano ja zaratavam aj svokru 😂)
Šup šup súťažiť na dm stránke s firmou JOHNSON ´s
o pekné ceny 😉
Stačí klik priamo sem : https://www.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/die...
#dm
Ak máte chvíľku, zastavte sa a pozrite si toto krátke video. Inšpiratívne. Dojímavé. Na zamyslenie 💡
O tom, ako dnešný svet mnohokrát potláča kreativitu.
O tom, ako sa otec v dnešnej uponáhľanej dobe snaží svojho syna naučiť naplno žiť a ukázať mu tú správnu cestu. Avšak nie vždy je jasné, ktorá cesta je práve tou správnou...
Do čoho som sa pustila takto večer?
Čo to bude, až to bude?
#fotohadanka #srdiecka
https://i.modrykonik.sk/Skupina_Hera #hera





































