avatar
adiiiacik
Správa bola zmenená    3. máj 2017    

Zdravim vás milé mamičky vo svojom bazari predávam veci po svojich deťoch alebo nevhodné darčeky . Niekedy mi dlhšie trvá kým odpíšem ale vzhľadom na to že nám doma 3 malé deti niekedy ten čas jednoducho nemám preto sa nehnevajte a ak aj niektorej z vás napíšem že mám o niečo záujem z vášho bazára a ak neodpisujem kľudne posuňte ďalej inej mamičke lebo je len moja chyba keď nemám čas a vy môžete mať tovar už dávno predaný 🙂 ďakujem za pochopenie .

avatar
majkasimko
Správa bola zmenená    3. máj 2017    

Dobrééé ráánko prajem 🙂 .. dnes aj s touto ľahunkou ricotta-tvarohovou tortičkou s krehkým piškótovým cestom .. Pôvodne to bol zvyšok cesta z veľkej torty, ktorý mi ostal. A tak som naň švacla krém s ricotty a tvarohu . Tento krém je úplne super komboška ... ideoš na domácu tortičku, kde nemusí byť nič uhladené, rovné a neviem ešte aké .. 😉

A už máme doma malú kresťanku😍😍😍 hodinovu omsu zvladla bez mrnknutia💒⏳

PROSIM poraďte mi, prečo mi maly doma po nociach zle spi? Boli sme teraz od štvrtku do pondelka mimo domu a bála som sa co bude po nociach a to dieta tak pekne spalo...A doma?Stale sa pretáča,šudri so sebou ...Co mam v doma zle co na maleho tak zle vplýva ...Dakujem za rady

Tento prvomájový sprievod ma dostal. Ocitla som sa v ňom neplánovane ale zážitok to bol obrovský. Nielen preto, že som prišla na svet práve 1.5. počas manifestácie😍

(3 fotky)

Baby prosim neviete mi poradit stranku ,alebo niekoho ,kto vyraba traky a motyliky pre deti s ludovim motivom?dakujem

BENU lekáreň hľadá Ambasádorku

Dámy, je to tak! Známa a obľúbená sieť lekární hľadá Ambasádorku, ktorá ju bude u nás na koníku zastupovať. Lekáreň, v ktorej vždy dostanete dobrú radu, lekáreň, ktorej môžete dôverovať sa k vám posúva ešte bližšie.

Pod značkou BENU lekáreň je otvorených v celej Európe viac ako 800 lekární. BENU na Slovensku aktuálne prevádzkuje sieť 56 lekární a e-shop Benulekaren.sk.

Čo očakávame od teba, ak sa chceš stať Ambasádorkou značky BENU lekárne?

Si príjemná, trpezlivá, vieš aktívne naslúchať a komunikovať. Tvoja rodina je pre teba centrum vesmíru a pre svojich blízkych chceš len to najlepšie bez kompromisov. Zaujímaš sa o produkty ako kozmetika, výživové doplnky a voľnopredajné lieky. Veľkou výhodou je, ak pochádzaš z farmaceutickej alebo lekárskej praxe a dokážeš ostatným mamičkám tlmočiť odbornú informáciu ľudskou a zrozumiteľnou rečou.  

Si aktívna, zodpovedná a k práci pristupuješ s maximálnym nasadením. Veci nerobíš automaticky, ale premýšľaš nad tým, čo práve robíš. Si proaktívna, ale zároveň zodpovedná – nešíriš svojvoľne neoverené informácie. Vieš sa zrozumiteľne, no aj zaujímavo vyjadrovať bez mylnej ilúzie. Ak máš navyše skúsenosti s blogovaním, písaním textov, fotením a upravovaním fotiek, si už jednou nohou v tíme BENU  🙂

  • Nebojíš sa výziev a dokážeš sa ľahko nadchnúť pre nové a zaujímavé veci?
  • Nakupuješ bežne na e-shopoch a surfovanie na internete máš v malíčku? (aj na smartfóne)
  • Rada sa podieľaš na zaujímavých projektoch, do ktorých ideš s plným nasadením, a vieš sa do nich vložiť, akoby boli tvoje vlastné?
  • Si časovo flexibilná a otvorená novým myšlienkam?
  • Vždy rada a láskavo poradíš ostatným ženám na koníku?

"Aby ste sa cítili nažive, vždy si nájdite čas na veci, ktoré vás robia šťastnými."

(2 fotky)

Baby prosim vas mozem pouzivat autosedacku Cybex solution s isofixom v aute bez isofixu???

Ahojte, je tu kopa šikuliek a možno mi niektorá dá nejaký nápad. Syn končí 2.ročník a cez prázdniny mu chceme prerobiť detskú a ja sa neviem pohnúť z miesta. Je to klasická paneláková izba 3x4, oproti dverám je okno. Chcela by som pre ňho niečo výnimočné, ale zase vrámci finančných možností. Miluje hudbu, futbal a geografiu. Niekto nejaké nápady?

"Láska k rodine je zo všetkých ušľachtilých ľudských citov tým najčastejším a najpevnejším a najviac blahodarne pôsobí na život každého z nás. "
(Nikolaj Gavrilovič Černyševskij)

Maminy chcem sa opýtať neboli ste niektorá na operácii na Klenovej u dr.Nižňanského?potrebovala by som nejaké info.ďakujem

"Keď nakupujete u malých podnikateľov, tak nepomáhate generálnemu riaditeľovi, aby si kúpil tretie prázdninové sídlo (dom). Pomáhate malému dievčatku, aby mohlo chodiť na tanečnú, malému chlapčekovi, aby dostal tímový dres a mamke a ockovi, aby mohli dať večer jedlo na stôl. Ďakujeme za regionálny nákup."

Juj, ja som to omylom vymazala. Škoda, bola okolo toho celkom pekná diskusia:
https://www.interez.sk/mamicka-napisala-do-skol...

Ahojte, mam v plane dojčiť. Niekde som sa však dočítala, že je dobré mať odsávačkami na úľavu prsníkov, ak bude treba.
Chcem sa opýtať, či je to tak alebo nie?

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
2. máj 2017    

Dnes sa pieklo na želanie mojich mužov 🍕🍕 Samozrejme, s okrajmi plenenými syrom 👌

Naša láska jazvečia ❤

(4 fotky)

❤ ❤❤

(6 fotiek)

Ahojte žienky, ktora mate po akejkoľvek operacii bruška a mate citlivu jazvu, co vam pomaha zmiernit bolesť. Posledny tyzden ma zacala riadne stipat jazva po cisarskom len na jednej strane, citlive aj nna dotyk. Som 24tt...

Pustite sa do toho, ale neopisovať, pekne zrátať, sčítať, odčítať, násobiť a deliť... aby sme na tej materskej nezleniveli 🙂
#sutaz #srdiecka
Ak by ste chceli nejaký fajn recept, stačí ho pohľadať tu
https://i.modrykonik.sk/pridaj_sa_k_nam_hera

Ďalší môj článok 🙂 Obdobie vzdoru trochu inak: Čo ak sa naň pozriete z celkom inej strany?
https://najmama.aktuality.sk/clanok/251227/obdo...

No a dietuj, ked ti objedna muz toto🍕

Na mojom blogu Mamavie nájdete nový recept na mňamkovú krémovú polievku z batátov. Je to presne jedna z tých polievočiek, do ktorej sa bez problémov dá zamaskovať aj nejaká tá strukovinka. A to hlavne pre tie malé brušká, ktorým šošovička, hrášok a fazuľka nie je veľmi po chuti 😉.
http://mamavie.sk/batatova-kremova-polievka/
Pre viac inšpirácie možete sledovať aj FB stránku môjho blogu:
https://m.facebook.com/mamavie.sk/?ref=bookmarks