Naša láska Vladinko už bude mať 3 mesiace 14.10. Lúbime ťa 😙

Moja dnešná nálada... Asi to počasie 🙂 Zlatá veverička, no nie?

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
11. okt 2016    

Dobré ránko prajem 🙂 2 #srdiecka ️❤️ na vás čakajú aj dnes 🙂 Jeseň je v plnom prúde, a k jeseni neodmysliteľne patria aj gaštany 🍂 Macko Uško si zašiel zopár gaštanov nazbierať, má chuť tvoriť a vytvoriť si rôzne zvieratká a postavičky 🙂 Ale akosi sa medzi nimi stratil, vidíte ho? Treba ho rýchlo nájsť, aby ste s ním mohli na Ťuki TV zajtra o 6:40 privítať nový deň 🙂 Tak ako my dnes ;)
#magio_tv, #tuki_tv

Dievčatá taká zvláštna otázka na vás,neukameňujte ma prosím.
O necelé 2 týždne máme vlastnú svadbu.Malého už tretí mesiac dávam sem tam spať k mamine,ale neni to jednoduché.Musím ho uspať a veľa krát aj v noci prísť.
Existuje nejaký sirupček či čajík,po čom by dobre spinkal?Aby mi to samozrejme neuškodilo.Idem to spraviť raz a nie každý deň.Tak urážlivé odpovede písať nemusíte,ďakujem 😊

FB spomina:

Stupne zimy
+18°C Obyvatelia Havaja si na noc berú dve prikrývky
+10°C Obyvatelia helsinských činžiakov vypínajú topenie
Rusi pestujú kvietky
+ 2°C Talianské autá sa nedajú naštartovať
0°C Destilovaná voda zamŕza
-1°C Dych sa stáva viditeľným
Rusi jedia zmrzlinu a popíjajú studené pivo
-4°C Pes sa ti snaží napchať do postele
-10°C Francúzske autá prestávajú štartovať
-12°C Politici začínajú rozprávať o bezdomovcoch
-15°C Americké autá sa nedajú naštartovať
-18°C Helsinský obyvatelia zapínajú topenie... Obyvatelia Havaja zamrzli
-20°C Dych sa stáva počuteľným
-24°C Nemecké autá sa nedajú naštartovať
-29°C Pes sa ti pokúša vliezť pod pyžamo. Japonské autá sa nedajú naštartovať
-30°C Žiadne normálne, ani ruské autá neštartujú
-39°C Vriaca atmosféra v Kongrese zamrzne
Rusi si zapínajú horný gombík na košeli
-50°C Auto sa ti snaží napchať do postele
-60°C Obyvatelia Helsínk zamrzli. Tulene opúšťajú Grónsko a sťahujú sa na juh
-70°C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuznecku organizuje cezpoľný beh na zahriatie
-72°C Advokáti si strkajú ruky do vlastných vreciek
-75°C Santa opúšťa polárny kruh
-120°C Alkohol zamrzol - Rus je poriadne nasratý
-268°C Hélium zkvapalnelo
-273,15°C Absolútna nula. Elementárne častice sa prestávajú hýbať
Rus líže zmrznutú vodku a uznáva, že je ozaj kosa 😂

👏👏👏👏

Ku poriadku v komode s Natálkinym oblečením prispieva aj tento postup skladania detských body okrem toho šetrí miesto aj v batožine kedže veci su zložené na rovnakú veľkosť a tvar 🙂 Takže si ho dovolím s vami zdieľať snáď niektorým uľahčí robotu 🙂

😍

No práve som dožuvala chlebík 🙂a vy čo ? žeby ste poslali Fotku čo práve robíte a ktorá bude mat čo najviac 👍 tej pošlem 20 ❤
Do 15.10.2016 máte čas .. že nuda , tak to ma napadlo ..

@dankaa78 ešte jazdíš? 😉 Tak zastav a čítaj 😉

#o2_soda pre Teba 🙂 : https://soda.o2.sk/tema/matky/7-soferskych-zasa...

Prosím orientacne. Aká je cena palivového dreva? Mozme si ho porezat aj sami. Máme motorovú.bez dopravy a jasne jednalo by sa asi o agat alebo buk

🍃🌅🚵🌊🌞📷👍

kupem synatora a pytam sa ho, ze komu dal v skole pusu, lebo deti vraveli 😀 tak vravi, ze on nie to jemu dala spoluziacka zo zadu na krk pusu, 2 minutove ticho a zrazu: keby si videla mami aka bola na obede dievcinka neviem ci bola z 1.B alebo odkial, ake mala vlasy, usmev az usi som mal cervene, mal by som ju pozvat na rande? porad ma prekotilo a padla som k nemu do vane, cize otazku ktoru mu polozila pred 3 rokmi kamoska ci ma v skolke frajerku a jeho odpoved bola: ano mam a vola sa Stanko mame vyriesenu 😀DD

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
10. okt 2016    

😂 Tak ja som donedávna nemala žiadny. No po tom, čo som nechala mobil na stole, na minútku sa vzdialila a následne vybavovala hovory s otázkou "Volala si, čo si chcela?" od niekoľkých ľudí, som usúdila, že je nutné pristúpiť k tretej možnosti "keď už máš deti" 😄🙈

dnes je svetový den duševného zdravia 🙂 ako ste ho trávili vy?

(2 fotky)

Nová akcia na stránke www.feedo.sk Čím viac kúpite, tým viac získate. 😊 👍 K nákupu mliečnej výživy HiPP vlhčené obrúsky ZADARMO 🎁 #hipp

Viac: https://www.feedo.sk/velke-akcie/hipp/?icn=2016...

Baby do čoho použijem bielka??? máte nejaký receptík na čo ich použiť..

Ahojte.Len čisto nahodou si niekto nekupoval ten prístelkovy matrac dormeo?nejake recenzie?oplati sa kupit?nechcem kupovat novu posteľ.

❤️ uz nech je januar ❤️

Ahojte maminky ...nemate niektora tel. Huawei p8 lite? Absolutne mi nevyhlada ziadne wifi ...nemali ste stym problem?? Dakujem za kazdu pomoc 😉🍀

🙂

Muzi mojho zivota

večerná pohodička :-*

🙏❤