• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

20. októbra 2017 
@yukki a co to znamena starsie? ako stare si ziadala ? lebo ja mam poziadane o biele dievcatko 0- 4 roky, ale bolo mi povedane, ze bielych dievcatiek mavaju velmi malo. no a pekne rychlo ta vybavili, to je krasne, keby so vsetkymi to islo tak rychlo!
13. apr 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan , keby aj ostatní zvoľnili požiadavky, tak ich môžu tak rýchlo vybaviť.
Ja som mala obe ponúknuté ako 8mesačné. Staršia bola právne voľná, ale ešte neprebehol súd o sovojiteľnosti, mladšia mala osvojiteľnosť už niekoľko mesiacov...
13. apr 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nedavno sa tu spominalo, ze Navrat a Usmev ako dar maju zoznam dietatiek. Boli ste niektora na ten zoznam pozriet?
13. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka takze obe mas adoptovane? a nerobili ti problem kvoli financnej situacii, ze ci ako samozivitelka uzivis 2 deti a seba?
13. apr 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan ja sa chystam hned ako budeme v zozname
13. apr 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan , ja mám obe v pestúnstve. Ale mladšej rodičia sú pozbavení rod. práv a staršiu keby som chcela adoptovať, tak tiež nie je problém, lebo už 5 rokov nejavia záujem. úprimne si to neviem bez tých pestu príspevkov predstaviť, hlavne teraz, kým som na rodičovskej...
13. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ked ja si vobec nepamatam, zeby na nasom kurze nam ponukli mozno ist pozriet do zoznamu - urcite by som to urobila
13. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan zasa urady, mozes sito pozriet, mas na to pravo
13. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka no veru, skusim sa s nimi skontaktovat. diky
13. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan ja som mala tiež do 4 rokov požiadané, obe prišli ku mne ako 20 mesačné. Len som si nevyberala farbu pleti, preto to šlo ruk-cuk..vlastne ani pohlavie som si nevyberala, ale chlapca mi aj tak veľmi nechceli dať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki hm a mne zase chlapca ponukaju. ked som uz po 2 krat volala na urad bolo mi povedane, ze kedze tych dievcatiek je malo a dostanem sa do prvej 5, ze mi ponuknu aj chlapca a bude na mne, ci sa pridem pozriet, alebo budem cakat dalej na dievcatko. Takze ty si nebola v tych nadaciach pozriet zoznam - tebe dievcatka ponukol rovno urad?
13. apr 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som, aj tam pozrieť. Mali tam prudko neaktuálne tie zoznamy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
13. apr 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan a dievčatká mi ponúkol úrad, hej.
13. apr 2011 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki co to znamena neaktualne zoznamy? a boli tam ake deti? tak ako sa tu spominalo, tazsie umiestnitelne : chore, starsie a tak?
13. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad ahoooj
13. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan všelijaké, aj tmavé aj biele-tých menej, trebars po drog.závislých mamkách, ale veľa z nich už v tom čase keď mne predložili ich spisy boli vo svojich nových rodinách!
13. apr 2011 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki tak to je skoda, ze to centralne nejako neaktualizuju a viacej nespolupracuju - myslim upsvar a nadacie. Stale sa hovori, ako je vela deti v detskych domovoch a pritom je tolko ludi, ktori by si deticky pobrali a kvoli nejakym "uzasnym" zakonom si musia deti aj rodicia vytrpiet aj bezdovodne opletacky
13. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, moja hodina odbila, pojdem spinkat. dakujem vam, zase som o nieco mudrejsia... Prajem dobru noc vsetkym.
13. apr 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove S pani Blahovou sme komunikovali, resp. ona so mnou, kým to bolo "o počasí"... keď som chcela radu o tom, čo v prípade, že DeD urobil chybu a lekári sa na tom podieľali atď, viac sa neozvala... jedna vec je písať blogy, druhá uvádzať ich do praxe... je fakt, že odvádza kusisko dobrej práce, ale mala zostať pri tom a nie ísť do politiky si myslím... :sunglasses:
13. apr 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimotinka
ono sa to vzdy zahra akosi do stratena s tymi detickami... Vsetko zle,co sa im prihodilo je ... akoby nebolo.. Esteze ma vas maly rodinku, co ho lubi.. Kolko deti je bez nej... :(
citam a grciam . V podstate nemam nic proti uradnikom, myslim ze mnohe kuratorky sa snazia a robia co sa da a zvlada. Ja napr. velmi chvalim tu nasu za pomoc pri vybavovani sudov, rady a podporu. Ale par exemplarov, co sa najdu v tejto prirucke.. jednym slovom, grc.

http://vzd.cz/sites/default/files/Dlha_cesta_domov.pdf
14. apr 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekný večer
14. apr 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu maminky?
15. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu tu...
15. apr 2011 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte :slight_smile: dnes našli v hniezde záchrany v Prešove dievčatko bolo to v novom čase.
15. apr 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicag to som citala asi pred tyzdnom, alebo to je dalsie?
15. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera večer to bolo v správach,taká zlatá bola :slight_smile:
15. apr 2011 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá ďalšia žienka sa stane maminkou :slight_smile:
15. apr 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka To je nové babo.

@5katarina7 Je zlatunká :slight_smile: Aspon nájde novu milujucu rodinu. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam že áno je veľa čo na ňu čaká a budú ju milovať viac ako svoj život :wink: :slight_smile: :grinning:
15. apr 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok