Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

ellen2016
22. sep 2020

@lili153 to je sice pravda, ale ako pise aj bosorka, ten navrh co si podavala ti nemohli schvalit. nie preto, ze by nechceli. toto clovek co s tym nema skusenosti, nema ako vediet. vas novy navrh (2v1), ak bude podany spravne, tak by sa to nemalo stat. je v zaujme statu dieta umiestnit, cize tam sa problemy vyskytuju naozaj ojedinele. len treba podat spravny navrh. zavolaj ten pravnicke.

tulipan43
22. sep 2020

@lili153 skús, nevzdávaj to a hlavne mysli pozitívne 💓

bosorkabb
22. sep 2020

@lili153 nemohli ti návrh schváliť, nebol zákonný. O to išlo.

ellen2016
22. sep 2020

@lili153 nas tiez nutil detsky domov urobit presne to, co poradili vam. chvalabohu mi tu baby na mk poradili to nerobit. a mali pravdu, mala nebola pravne volna dalsich 6 mesiacov od schvalenia neodkladneho. cize by sme ju 6 mesiacov nemali doma.....

apadapa
22. sep 2020

@joannita no uz asi pol rok vravia,ze sme na poprednych miestach v prvej 5tke, clovek dufa, caka ze uz uz...a stale nic🤷‍♀️

joannita
22. sep 2020

@apadapa asi mate poziadavku biele etnikum predpokladam? Ked je clovek v prvej 25 tak tam to uz ide strasne pomaly 😐

apadapa
23. sep 2020

@joannita nie praveze nie, do 3 rokov, bez urcenia pohlavia a etnika, ale tak hadam sa to rozbehne coskoro🙂

tecko28
23. sep 2020

@apadapa my sme na take cakali 11 mesiacov, ponukli nam 5 mes slecnu

joannita
23. sep 2020

@apadapa a ako dlho cakate? Lebo mate velmi siroke poziadavky takze by ste nemali dlho....

tatiana198888
23. sep 2020

@adapa u nas tak isto :( nam uz minuly rok vraveli ze to bude coskoro, teraz ked volam tak ze hadam tento rok, ak nie buduci urcite. Poziadavky mame dievca do 1roka, etnikum nezalezi. Teraz cakame uz viac ako rok a pol. No raz to hadam pride 🙂

laura1994
23. sep 2020

Je tu niekto z po kraja, ktorý ešte stále čaká?

rebekarebekova
23. sep 2020

@apadapa
@tatiana198888 aky ste kraj?
Inak, drzim palce

tatiana198888
23. sep 2020

@rebekarebekova BA, dikes 🙂

juliagas
23. sep 2020

Ahojte viete niečo nové v TT kraji? Síce nás čakajú ešte 4 sedenia, ale tak niekto nejaké novinky?

apadapa
23. sep 2020

@rebekarebekova BA kraj a zapisani sme november 2018

apadapa
23. sep 2020

@tecko28 jooj to je super, dufam, ze sa dockame aj my coskoro🙂

apadapa
23. sep 2020

@joannita, no ved prave🤷‍♀️, cakame skoro 2 roky, tak hadam sa to rozbehne...

rebekarebekova
23. sep 2020

@apadapa aky mesiac 2018?

apadapa
23. sep 2020

@rebekarebekova november

martusianka78
23. sep 2020

Je tu nikto z KE kraja pohlo sa niečo naposledy keď som volala tak od decembra 2019 sme sa vôbec neposunuli vopred ďakujem za nejaké info🙏🌞

berginkan
23. sep 2020

@apadapa to nechapem. Zapusani ste v 2018 a na poprednych miestach. To sa mi nezda. Teraz sa zial caka dlho aj s etnikom
@tatiana198888 dievcata su zase “nedostatkove”

rebekarebekova
23. sep 2020

@berginkan preco sa ti to nezda?

berginkan
23. sep 2020

@rebekarebekova no zda sa mi to kratko

rebekarebekova
23. sep 2020

@berginkan 2 roky cakania je kratko v BA pri romskom dietatku? Presne tolko sa praveze teraz zevraj caka..

joannita
23. sep 2020

@apadapa 🤦‍♀️ 2 roky cakate na dieta do 3 rokov, na etniku nezalezi? Moje nervy. Tak my sa toho druheho dietata asi nedockame. My cakame rok a stvrt na poloetnicke babo. Takze to este tak 2 roky budeme cakat podla toho co pises 😐

joannita
23. sep 2020

@berginkan mne sa to tda sialene dlho na to ze maju dost volne poziadavky. 2 roky cakat na romske dieta do 3 rokov je masaker.

nikadomi
24. sep 2020

Áno. Aj my čakáme na rómske BA už dva roky 😌

berginkan
24. sep 2020

@joannita no hej ale pocet ziadatelov sa zdvojnasobil od roku 2018, plus vela pomenilo poziadavky, deti je malo. Podla mojich info sa normalne caka 2-3 roky aj na romske. Tak neviem. Nie som prekvapena

berginkan
24. sep 2020

@rebekarebekova no caka sa tolko aj viac tak preto pisem ze som prekvapena ze su na poprednych miestach

tecko28
24. sep 2020

fuu tak to sme mali my ozaj stastie, sice iny kraj , ale to nas teda mega rychlo vybavili a este dievcatko.Tiez sme boli 11/2018 zapisani

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre