Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 dadenka my uz od septembra ☹

akramgad
24. apr 2011

ahojte 🙂

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 ach joj... vyše pol roka...to som sa radšej ani pýtať nemala... všade sa to pomaly aj rozbieha... tá Nitra... snáď sa teraz už v máji ozaj všetko pohne...

dadenka1
24. apr 2011

@akramgad ahoj

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 dufam , ze ano 😉

beba1902
24. apr 2011

@akramgad ahoj 🙂

akramgad
24. apr 2011

@beba1902 ahoj ako sa mávate?
@dadenka1 čo nové ? 🙂

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 keď sa vy s misulou stanete maminami, to budem aj ja oslavovať... skoro každý deň na vás myslím... hlavne kvôli vám furt kukám na koňa.. či už...

beba1902
24. apr 2011

@akramgad vsetko po starom nic nove dufam , ze sa uz coskoro dockame noviniek 😉

dadenka1
24. apr 2011

@akramgad v podstate nič.. teším sa, že je po Veľkonočnej nahánačke a tíško si vychutnávam pohodu... a smutno furt kukám na našu prázdnu postieľku... a čo vaša herečka dudušková?

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 moja Miska ma to dobre , ze uz pracuje ,ale ja som doma tak mne to ide pomalicky ,ale neboj sa ked sa nam ozvu hned vam dam vediet 😉

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 no to si neviem veru ani predstaviť.. ja som našťastie v riadnom švungu pracovnom.. do roboty po tme, z roboty po tme... len tieto nedeľné popoludnia to vždy na mňa doľahne... a som si všimla, že už sem často nechodieva... aspoň jej to rýchlejšie ujde...

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 tak to je dobre ja som na ID tak sa nudim ,ale aspon v zahradke sa premotam 🙂

akramgad
24. apr 2011

@beba1902 neboj príde to ani nemrkneš a to bude bomba 🙂

suezana
24. apr 2011

@dadenka1 škoda, že nie si bližšie 😅 ale to ti každý hovorí... 🤐 už sa teším, ako to ty sem napíšeš niekomu 😵 😵 😵 😵 ale to tak skoro nehrozí, že? budeš si ho vychutnávať naplno najmenej ....rok? 😀 😀 😀 😀

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 jaj a to som asi zabudla... alebo ani nevedela... a ty tiež so ŠŽ? asi nie... to len tvoj malý?

beba1902
24. apr 2011

@akramgad dufam , ze ano ,len sa bojim aby to nebolo ako naposledy ☹

akramgad
24. apr 2011

@dadenka1 mojka neboj príde čas keď v postielke bude ležkať vaša láska a po izbe rozliehať hlas mrňátka a ty si budeš vychutnávať pocit že si mama 🙂

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 nie ja mam cukrovku a picham si inzulin 😒

akramgad
24. apr 2011

@beba1902 ono treba s tým počítať to tak je aj nám až na tretí krát vyšiel telefonát 😉

dadenka1
24. apr 2011

@suezana jaj veru vôbec neviem, kedy to bude... v júli máme aktualizovať prípravu, tak sa ovládam ani tam nevolám ohľadom poradia... prvá päťka to tak skoro asi nebude... tak sa hrám na trpezlivú... no ja dúfam, že budem dllllho spolu... chcem byť s babankom čo najviac... horšie je že aj mm chce ísť na MD... dúfam, že ho to prejde... 😀

beba1902
24. apr 2011

@akramgad tak aj ja teraz budem mat uz treti tak dufajme 😉

dadenka1
24. apr 2011

@akramgad 😵

dadenka1
24. apr 2011

@akramgad a aké boli tie prvé dva... mala by som sa nachystať... keď viem že si TN kraj... čo na tetuľky zaberá...

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 aha.. tak u vás sú endokrinologické 😝 problémy... nezávidím... to sa teda držkaj.. čo máš dobré na záhradke? kvietky či aj zeleninky?

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 aj kvietky aj zeleninu vsetko mame velku zahradu 😉

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 tak sa vyřádíš... ja som mala tiež, ale večne som to obrábala v šere a potme... nestíhala som... tak som to zrušila.. máme trávnik a len v predzáhradke mám bylinky na víkendové pobavenie...

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 🙂 tak aspon nieco 😉 ja sa zabavam rada vonku mam vela kvietkou zboznujem ich strasne sa mi pacia a mam z nich radost 😉

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 no kto má rád kvietky to je dobrý človek... sa hovorí... u teba to určite platí. 😉 kiežby tento týždeň volali... aj ešte myslievaš na malú? ani asi žiadne info o nej...

akramgad
24. apr 2011

@dadenka1 moja ani nič já som tam narobila krik lebo mi po dvoch rokoch povedali že som na 36 mieste a to sme boli od začiatku ale poviem ti po dvoch rokoch keď sme boli na aktualizácii to bolo v máji a nejako v júny bol prvý telefonát 😀 tep som mala asi 300 😲 prvý bol chlapček matka z ulice silný sifilis chlapček nepočul na jedno uško druhé bolo dievčatko romske z nejakej osady a tretí bola naša Alexa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre