Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

suezana
4. máj 2011

@nelly00707 tu ťa pochopia všetci 😉 sme na jednej lodi... len nedávno tu bola dievčina v tvojom veku 😅 tak možno preto budeme trošku opatrné - veď prečítaj pár strán dozadu a urob si obraz - asi minulý, predminulý mesiac 😉
Ja som tiež túžila po dieťatku od 19 rokov, v 25. sa mi narodila dcéra, teraz mám po 30. a čakáme na adopciu.

alicag
4. máj 2011

@nelly00707 no ja som len verila a verila,že to vyjde a smala som5 pokusov ivf 🙂 asi máš aj pravdu,že ked to tak cítiš už teraz tak sa treba do toho pustiť 🙂držím palčeky 🙂 🙂 🙂

nelly00707
4. máj 2011

@suezana awojki ja niesom ta kocka ktoru spominas ja som sesternica beby1902 a ona mi o tej babe howorila a naradila mi tuto miestnost 🙂

tortelinka
4. máj 2011

@nelly00707 tak asi chapes ze ti asi nikto nebude hned vypisovat, mali sme tu uz "veselo"

suezana
4. máj 2011

@nelly00707 áno, vy ste sesternice? tak potom ona ti určite veľa poradí 🙂

nelly00707
4. máj 2011

@alicag dakujem welmi pekne 😉

nelly00707
4. máj 2011

@suezana ano poradi aj my teraz radi ale chcela som vediet nazor od viacerych 😉

suezana
4. máj 2011

@nelly00707 ona už je na rade, sa môžeš zaúčať potom 🙂 😵

alicag
4. máj 2011

Kočky teším sa,že sme pokročili dnes nám teta z UPSVAR bola kuk bytík.Bolo to v pohode a prebehlo to rýchlo teraz začneme prípravu veľmi sa tešíme 🙂 🙂 🙂

suezana
4. máj 2011

@alicag z 5 pokusov nevyšiel ani jeden? to mi je ľúto...

nelly00707
4. máj 2011

@suezana uz je na rade len sa newieme dockat kedy budeme zabavat aj ja sa na babu welmi tesim 😉 caka uz velmi dlho ☹

suezana
4. máj 2011

@alicag a ty si aký kraj?

alicag
4. máj 2011
tortelinka
4. máj 2011

@alicag tak to sme splucakatelky...kedy zacinate pripravu?my snad coskoro skoncime

nelly00707
4. máj 2011

@alicag ak sa mozem opytat vy chcete ake babo?

alicag
4. máj 2011

@suezana No žiaľ nikdy to nevyšlo a to som ešte uvažovala o 6 pokuse ,ale niečo mi vnutorne našepkávalo,že to neni to správne a teraz som šťastná,že sme dospeli k tomuto rozhodnutiu 🙂 a veľmi sa tešime...kolko čakaš v poradovniku?

suezana
4. máj 2011

@alicag vyše roka... 😒

alicag
4. máj 2011

@tortelinka Začíname prípravu začiatkom juna,ale ja budem nástojiť na tom,aby sa začala už teraz. Bud.týžden sa mam dohodnuť s pani psycholog........

alicag
4. máj 2011

@suezana no jéje ☹ ☹ ☹ dufam,že to bude už čoskoro.tfuj ,tfuj

alicag
4. máj 2011

@nelly00707 biele,dievča alebo chlapec do 3 rokov..

tortelinka
4. máj 2011

@alicag treba to pohanat nech sa rozhybu

alicag
4. máj 2011

@suezana a kraj si aký? ZA?

nelly00707
4. máj 2011

@alicag aj my by sme chceli biele ale je nam jedno ake pohlavie len nech je zdravucke a novorodena az do pol roka 😉

alicag
4. máj 2011

sorry viem ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
4. máj 2011

@alicag NR a nevyzerá to dobre...ešte stále sme na nejakom 30.mieste, lebo poradie sa od septembra nepohlo 😔

alicag
4. máj 2011

@nelly00707 pohlavie je nám tiež jedno len ten vek može byť aj staršie 8 mesiacov aj viac...

alicag
4. máj 2011

@suezana no ja som myslela,že Za 😀 😀 😀 😀 😀 haaaa haaa

anakonda
4. máj 2011

ahojte som tu nova volam sa alena a mam 23rokov a citam to tu uz dlho predpokladam ze viem dost co somsa docitala ale azda mam jediny problem a to je ze sme manzelmi iba stri mesiace ked budeme mat vsetky papiere na poriaDKU Tak to bude asi sestmesiacov to je pol roka🙂 vadi ci to psycholog neuzna?dakuejm 😵 😵 😵

alicag
4. máj 2011

@suezana no a tohoto sa ja bojím toho čakania ževraj 2 roky ved to je hrozné no odušu.. ☹ chuda to ťa lutujem človek čaka a čaka a nič 😒 😒

anakonda
4. máj 2011

@nelly00707 ahoj aki mas problem?ak smiem vediet ja som tiez neplodna chodim na umele a nedarisa ale skuit neije ziadna chyba si neplodna ty ci muz 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre