• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

21. januára 2017 
@tofik jej, tofik, teba tu daavno nebolo vidiet! Idete na dalsie dietatko? :slight_smile: Kratke cakanie zelam :slight_smile: !! a ako sa mate? Co deticky?
9. máj 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove :slight_smile: máme sa super. Budeme mať už prváčku a drobci sú strašne šikovnučký.
A už pár týždňov rozmýšľam, že by sme mohli zase do toho kopnúť a zažiť aj tie prdíky a grcíky. Iba neviem, či ado alebo pestúnsku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tofik jeej ahoj tak teba som už dávno tu nestretla :slight_smile: tak som rada že ste to po tých všetkých perepetiách tak zvládli a neboj prváčikovia sú super, jednú máme doma, horšie s deviatakmi :grinning: ale všetko ma svoje čaro, mohla si prihodiť nové fotky ako vyrástli :dizzy_face:
9. máj 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ,

ja toto v dotazniku nemam!!! co to mam za dotaznik?
aká je Vaša predstava o dieťati, ktoré máte záujem si osvojiť - toto sa ma tam NIKDE v dotazniku nepytaju....na ktorej strane to mas??
9. máj 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha Dotazník má 4 strany a máme to na tretej strane. Je tam napísené aká je naša predstava o dieťati, ktoré máme záujem si osvojiť prípadne si vziať do pestúnskej starostlivost. Ale podla mna aj tak to bude treba asi osobne vsetko ešte aj prediskutovať. Tak možno osobne to budete zadávať. :slight_smile:
9. máj 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata71 my sme ziadne foto nemali, asi na 3 sedeni sme mali test
9. máj 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka dakujem mi mame 3sedenie za sebou,,,inak tam radi chodime je tam super,
9. máj 2011 o 20:03  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata71 mna to moc nebavi, nic nove som zatial nezistila..ale kazdy to asi vnima inak
9. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 dakujem,no ta znama mala fotky,tak je možne že ich nebudem potrebovat,lebo z manzelovej strany moc nemame .
9. máj 2011 o 20:07  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka normalne si povieme ze cesta k drobcovi je už zase blišie a je to :grinning: :grinning:
9. máj 2011 o 20:11  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata71 aj ja to tak beriem, ale preberat psychologiu moc nemusim, mam statnicu,takze nic nove
9. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mata71 a ostatne baby - ake fotky??? my sme ziadne fotky neukazovali...to ako fotky rodiny alebo co??? nerozumiem....
9. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata71 a ostatne baby - ake fotky??? my sme ziadne fotky neukazovali...to ako fotky rodiny alebo co??? nerozumiem....
9. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa fotky teba z detstva. Pripadne aj tvojich surodencov, rodicov - proste ako si prezivala detstvo. My sme si tiez mali priniest, ale sme sa im nestihli venovat
9. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chodila na skupinove sedenia a bolo super - kopec srandy. Testy (tusim boli 2) som tiez pisala cca na 3 sedeni...
9. máj 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan aha, to od nas nikto nechcel. my sme sa venovali na sedeniach skor sucasnosti, nasmu vztahu a ako si predstavujeme buducnost s dietatkom.
10. máj 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa no, myslim, ze prostrednictvom tych fotiek sa psychlogicka mala dozvediet, ake si mala detstvo, ci stastne a tak, ako si bola vychovavana a co to v tebe zanechalo a tym posudit, ako asi ty budes vychovavat svoje dietatko. Vsetko so vsetkym suvisi...
10. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kanhwa ahoj, no ako som bola mala ja s rodinou,manzel s rodinou a spoločne fotky v manželstve zo stretnutia s rodinami,vyletmi,,, surodencov,rodičov,,,budeme sa venovat vztahom v rodine,,:slight_smile:,,,,,možno je to niečo nove,,,
10. máj 2011 o 10:48  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

ja som sa este chcela spytat k tym dokladom potrebnym k ziadosti a dotazniku...je tam potrebny potvrdeny prijem. je/bola niektora z vas v tom case zivnostnicka? vraj je potrebny "doklad z danoveho uradu"...ide o potvrdenie zaplatenia dane z prijmu za minuly rok? za ake dlhe obdobie? bude na tomto doklade aj suhrn prijmu alebo len potvrdenie, ze ta dan je zaplatena? uz som bola pred par mesiacmi na danovom pre ine tlacivo, viem, ze ta pani je tam trochu nechapava, tak aby som vedela co mam pytat a hlavne co mam dostat.

vdaka vopred
10. máj 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a este 1 vec: to potvrdenie od lekara: tlacivo ma lekar? alebo ste mali speci formular z UP?
10. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha z up formular
10. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 ja daval prijem za 3 mesiace, ved ti na UP povie či to stačí...alebo si tam zavolaj....
10. máj 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghan u nás fotky nežiadali ani od adoptivnych ani pestunskych žiadatelov, ja robila na Usmeve, syn robí na UP prípravu a tiež nič také nežiadajú...
10. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas staci ked lekarka napisala na vymenny listok ze je zdravotny stav dobry. Je sposobily byt pestunom ci take nieco..

potvrdenie ak si podavala ako SZCO danove priznanie tak staci take to biele tlacivko co ti vratili z danaku pri podavani DP.. alebo potom si dat potvrdenie o tom aky bol zaklad dane a kolko je vyratana dan .. oni si to odcitaju a vydelia 12 a maju priemerny cisty mesacny prijem.. a to je to co ich zaujima
10. máj 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha presne ako vraví maznáčik, stačí na výmenný lístok jednou vetou, len tam musí byť, že či psychicky aj fyzicky spôsobilá po zdravotnej stránke...
@dioliana1 prosííím? to už aj tvoj syn ide do toho ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1
@maznacik007
@natia

dakujem vam velmi pekne
10. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia bude moj zastupca v prípade dovče, kým dorobíme podkrovie :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam na úrade nedali tlačivo pre lekara na potvrdenie, tak vari nám to lekar na nieco potvrdi. A lekár musí vedieť, že potvrdenie chceme na úrad koly osvojeniu? Ja sa chystám zajtra k lekárke.
10. máj 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ani nám nedali na úrade žiadne tlačivo k lekárovi.To nám lekár vypísal na nejaký papier,čo tam mal,ja som povedala kvôli čomu to potrebujem,a aj pre mm som bola vypýtať,lebo on sa tam nevedel dostať :slight_smile:
10. máj 2011 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 ahoj volala si že chcete aj poloromske?
10. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marti35 nevolala som,lebo mm sa nevie rozhodnúť :unamused:
10. máj 2011 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok