• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

23. augusta 2017 
@dadenka1 nevymyslaj si! :wink:
12. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka nevymyšlam... :wink: fakt nám naposledy malý z drevenej skoro vypadol...
12. jún 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čo nové?? u nás nič sme zdravý a já som začala robkať na 4 hod :slight_smile: tak tatino si užíva našej chrumky xixiix troška sme podrástli a vyprávaméééééééééééé jooj pusa sa malej nezavrie :slight_smile: tak sa nasmejem na jej bláboloch pripájam nejaké foto
12. jún 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cista_voda ahoj čítam tu že už nakupujete my sme nekúpili nič v dnešnej dobe keď zoženieš všetko behom hodiny si myslím že nie je treba aj tak presne nevieš aké bábo a aké bude veľké a kočík by som ozaj nenakupoval aby neprišlo o záruku lebo dnes robia kočíky ozaj tak na dva roky pôsobnosti :frowning2:
@dadenka1 moja verím ti naša mala rok keď sme jej dali postielku preč lebo ju preskočila ako laňka :slight_smile:))
12. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne fotečky.. akí ste velikí... tá jedna je taká podmostová :grinning: dúfam, že sa mladá nezaúča za homelesáčku.. :grinning: ber ma prosím s rezervou @akramgad
12. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka vidíš.. ak Dagmarka má taký problémuš...
@akramgad a kde ste ju potom dali búvať?
12. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 nie moja v pohodé xixiix to sme boli na návšteve a narodilo sa ich fenke 7 šteniatok a tam pod schodami je ich prístelok ale nechceli ísť von tak malá šla dnu :grinning:
12. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka1 moja mala som dala sme ju už do postele vedľa nás lebo čo stvárala som sa už bála ju nechať v postielke :wink:
12. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad aha.. no tak to u nás nehrozí... ja by som mala zo synovca placku do rána :grinning: budeme to riešiť tou cestovnou postieľkou... tá je vyššia.. a má zips.. radšej mladý nech vyjde bezpečne...
12. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial tiez presvedcena, ze nekupim nic, budem zhanat ked budeme v prvej 5 :slight_smile:
12. jún 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas vedel vyskocit z postielky klasickej a museli sme kupit cestovnu z tej nevedel ujst... mne sa kolko krat stalo ze vyskocil z postielky bol ticho a vyhadzal mi sufliky.. na komplet
12. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 já som tiež nad tým špekulovala ale neviem či by vydržala postielka naša je žihadlo xixiix
12. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka já som nakúpila až deň potom čo sme doviezli malú domov a veru stačilo to len som mala po telefonáte pripravené dvoje dupky a body veru vydržali sme :slight_smile: ale potom som sa na to vrhla cicic a zbytočne stačí toho pár lebo rastú ako z vody teraz akurát všetko predávam tu na bazáre :slight_smile:)
12. jún 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 šikovník.. :grinning: si mala stále upratané... :grinning:
12. jún 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad tiez to asi tak spravim, ale to je este daaaaleko :frowning2:
@maznacik007 naše 2 kočice ani spacie vrece nezastavi... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jedna akurát pojde pá a druhu naučíme na postel bez plota :wink: snád sa zadarí. .a lepšie ako s Luckou.. Lucka vedela von,a le vyliezla len raz a aj to tak šikovne, že des a hroza.. ešteže som ju zachránila.. visela tak, že keby sa pustila, tak asi krk dolame... a viac sa nepokušala... mala skoro 3 a pol, tak reku, že sice vlekostne postielka stači, ale vekovo by sa hodilo naučiť na postel bez plota (ale zabranu ma) a odvtedy zaspava u nas v posteli a každý večer poctivo prenášam , ked spí už tuho... Tak snad dalsie učenie na postel bez plota bude uspešnejšie a nebudem musiť v noci prenašať pomaličky celý manšaft :grinning: :grinning: :grinning:
@tortelinka neboj moja to sa zdá ale utečie to ako voda :wink:
12. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad joj, keby si mala pravdu... mne sa to vlečie.... neskutočne...
12. jún 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 aj mne sa vlieklo ale potom čo sme dostali malú sa mi zdalo že to bolo krátko xixixi
12. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad snad to utecie, ja budem rada, ked sa nam uz konecne po pol roku podari dostat do zoznamu
12. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka je to kruté keď musíme tak čakať a dúfať ale stojí to zato :slight_smile:
12. jún 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuha dlho som tu nebola ale ahojte po dlhej dobe som vás prišla pozrieť :slight_smile: Ako sa tu máte?
12. jún 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@bubi35 je tu vela nových tvárí :grinning: :grinning: :grinning: a aj už mamičiek detičkami ...
12. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som len rada,že sa vám darí a mamičky nech nezúfajú.Každá sa dočká.Juj mne to ubehlo ako voda a zachvíľu už končí aj materská ale tak už aj robím pomaličky tak od septembra už na plný úväzok aj robota ale som neskutočne štastná :slight_smile:
12. jún 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubi35 deti rastú ako z vody, ved tvoja kočka je už takmer trojročná :wink:
12. jún 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru zachvíľku už bude mať tri.Aká drobulka to bola :slight_smile: Ale teraz sa jej ústa nezastavia.Nerobí jej problém kecať ked k nám niekto príde.Až sa čudujú,že deti sa vôbec nehanbia :slight_smile:
12. jún 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubi35 jeeej na teba si pomerne často spomeniem. .brutal ako ten čas letí... mne to pride že len mne rastu deti a t ymaš proste Lucinku miminko... a ked sa tu objaviš a že Lucinka takmer 3 , tak že cipana.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy termín že mi pošlú poštou, volala som a prve dva týždne budeme na dovolenke potom zas ona,tak v auguste začneme prípravu,bude trvať tri mesiace,už by som to mala najradšej za sebou :wink:
13. jún 2011 o 12:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana Super, ale pomaličky postupujete nám sa nikto neozýva :angry: no tak stále čakáme neviem dokedy každý kraj je iný :confused:
13. jún 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok