• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

26. marca 2017 
@tortelinka My sme mali zase na toto "zatial" šťastie? Pretože keď sme vybavovali papiere, tak sme sa pýtali na úrade tety pracovníčky a hneď nám povedala, že keď už budeme zaradený tak všetky tie zoznamy s nami prejde. Tak uvidíme...
22. júl 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 takze je to fakt iba na voli pracovnicky?to je sila!
22. júl 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka každopádne máš na to právo! to či ti to "teta" umožní, je druhá vec...

mne na túto požiadavku "teta" povedala:
"to vám ja takto nemôžem ukazovať! to vám MUSÍM JA vybrať!"

pritom viem, že napr. @mata2 , si vyberala na niekoľkokrát asi zo 700 spisov, podobne aj @lenuska74 :wink:
22. júl 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, asi to vyskusam, budem otravovat
22. júl 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ja som tu našu napokon tiež "prinútila", ale bolo to ozaj že nasilu a trvalo nám to 3/4 hodinu, kým sme ju aj s mužom presvedčili,
ale aj to si myslím, že najmä v´daka tomu, že sme tam boli osobne a stáli sme tam zoči-voči nej a asertívne sme trvali na svojom, hoci aj ona mala pocit výhry, lebo samotné spisy nám napokon ani neukázala, iba nám čítala z "veľkej" knihy (rukou písaného zošita), aké všelijaké deti tam má... :confounded: :angry:
ale, my sme išli za konkrétnym dieťaťom a keď ho teda prečítala, tak sme ju zastavili a pozreli rovno už len jeho spis...
22. júl 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary kokos to je sila! o co im ide?
22. júl 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka To je teda sila ked to čítam :confused: :confused: , dúfam, že u nás to tak nebude, ale bolo nám povedané, že sa pozrieme aj do zoznamov tak potom uvidim. Uričte trvaj na svojom ja by som sa nedala odbiť. Držím palce :slight_smile:
22. júl 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ako, nechce sa mi tu o tom takto verejne...
ale myslím, že si ľahko domyslíš... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v tomto našom prípade (a podľa mňa nie je jediný!) ide asi aj o pocit boha... :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
22. júl 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary asi tak, problem je len v tom, ze clovek by si ich nerad pohneval, treba byt zadobre
22. júl 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi,ze pocit boha :grinning:
ja tomu hovorim syndrom zozratej mudrosti sveta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja zasa syndrom upratovacky :unamused:
22. júl 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka no, upratovačka ma na tieto osoby ešte nikdy nenapadla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
zlaté upratovačky...
proti nim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary tie boli vzdy dolezite...skola, intrak, vsade rovnake
22. júl 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka jááj, tak...
ja som ich v škole akosi nestretala a na intráku som nebola, tak asi preto nemám takú skúsenosť...
no, v nemockách mi vadili, keď nás trieskaním s košmi o piatej budili... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary ja si ich pamatam z intraku o 6 rano:to ne su studenty, to su satanisty!svine spinave! (tie ypsilony su schvalne)
22. júl 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka jáááj, tak to by aj sedelo...
len ja toto našťastie nepoznám -myslím od originál upratovačiek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím povedať, že magi má pravdu ja som mohla kukať spisy koľko som mala práve času a chuť, lebo to nieje ľahké pozeranie nie to ešte čítanie :frowning2: oni prvý taký polrok ti ukážu iba nejaké 3-4 spisy a potom keď nič tak su prístupní aj na snorenie po iných krajoch . Musím povedať, že na našom úrade som sa vždy stretla iba s ústretovosťou na rozdiel od iných nemenovaných neziskoviek, ktoré nasľubujú pri príprave také veci ktoré nikdy nesplnia, ale ja stále hovorím že je to iba o ľuďoch nie o inštitúciach
22. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 mal len podmienku nie sud asi :unamused:
22. júl 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka mne ukázali hneď a kopu spisov, druhýkrát ešte väčšiu koppu spisov, ale zas moje požiadavky boli od nula do 4 rokov s primeraným psychomotorickým vývinom....farba akákoľvek, pohlavie detto...
22. júl 2011 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 ale ved podmienka je ulozena súdom, kto iný by mu ju akože dal??

_my sme mohli do spisov v den, keď som sa prisla vzdat odvolania...vsetky som videla...dodnes si niektore deti pamätám...
22. júl 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia ja neviem ja s tym nemam skusenosti a dufam , ze ani mat nebudem :wink:
22. júl 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak aj ja som volala na urad a teta mi povedala to iste co @beba1902 ... vraj mam zavolat koncom augusta .... posunuli sme sa vdaka @misula4660 na pekne 7 miesto a tak idem cakat :grinning: :grinning: :grinning:
Baby, co ste v tom zozname NR kraja pred nami, tak mi dajte vediet ak z neho vypadnete :grinning: :grinning: :grinning: Drzim Vam vsetkym palceky :slight_smile: :wink: :slight_smile:
23. júl 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 velmi radi by sme vypadli budes vediet ako prva ked sa nam to podari :slight_smile:
23. júl 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby,tak my ešte koľko budeme čakať,keď som tam volala naposledy tak sme boli okolo 40,ani neviem asi pred troma mesiacmi a odvtedy sa toho veľa nezmenilo :unamused:
23. júl 2011 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 asi som sa uz pytala, ale z ktoreho si kraja, kolo uz cakate?
23. júl 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dva krát že sa môže odmietnuť ak odmietneme,tak nás vyradia,bolo povedané
23. júl 2011 o 14:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka katka je NR - ako ja, beba a misula a marti35.... a nr stojí - donedávna sa čakalo presne rok na biele bábo :unamused: od septembra minulého roku - pokiaľ máme správne info - tak až teraz dostala bábo miška - bola na 1.mieste.....
23. júl 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAUTE ja som nova volam sa martina ..v septembri zaciname s pripravou, mame podane 0-1roka na pohl nezalezi a biele samozrejme popise niekdo?
23. júl 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my budeme zaradení na čakačku približne v polovici augusta.... je pred nami ešte dlhá cesta. Len sa chcem opýtať, chystáte si dopredu nejaké veci pre dieťa? Ja neviem, aké veľké to dieťatko dostaneme a čo si mám teda preň chystať... A keď nám potom zavolajú, tak sa najprv od radosti zbláznim a potom začnem všeeeetko nahánať. Ako to robíte Vy?
23. júl 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana a to vam povedali pani uradnicky?? :grinning: je nato nejaky zakon???? :wink:
23. júl 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok