• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

19. októbra 2017 
@janula_nz to mám tak na dva týždne, tam čo deti pri tom sedia...spálim cca 20metrov...t.j. dve plno naložené V3S-ky... mám aj ústredné, aj kachlak....pokým sa dá, kúrim len do kachlaku, poobede potom aj do ústredného... v zime sa mením na kuriča :grinning:
13. dec 2011 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove no šak tak sme to potom urobili, ale ja aj keby som chcela tak už ich neviem zverejniť!
13. dec 2011 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki :grinning: :grinning: sa mi rehoce, lebo to sa aj mne stalo :grinning: tak som pre istotu vsetky nechala tajne a uz :grinning:
13. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki to je dost teda ale vy tam mate velku zimu oproti nam. preto som sa pytala lebo ja chcem do mojho domu ako hlavne kurenie krb alebo pec.
13. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak aj ja! Nás dostali, admini...začarovali albumy na tajné a basta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2011 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aidilka aj ja som z PK :wink:, idete brať dieťatko do ado, či do pestu? :slight_smile:
13. dec 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary s kym to chodis cvicit? a preco?
13. dec 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula_nz mi mame plyn,,,chceli sme krb ale drevo by nas vyslo draho,,lacnejsie je plynom,,,ak mas moznost prist k lacnemu drevu tak v pohode,ja nemam,,,platim 120e masacne plynom,co do roka je 1320e jedna faktura sa neplati lebo pride vyuctovacia,,,,,cca 40 000sk zato by som drevo na kurenia nekupila,,,suseda vysle na 2200e drevo na zimu,,,,a uz povedal ze ide dat plynove,,
13. dec 2011 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata71 to je strasne drahe drevo. nasi v lete kupili 20m3 tvrdeho dreva za necelych 1000eur aj s dopravou a to vraj na dve zimy musi stacit. rodicia maju nizkoenergeticky dom. no ale uvidime, ci to vystaci. ja plyn nemam v dome, len elektrika.
13. dec 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10m mäkkého či tvrdého dreva tu vyjde na 250-400.-eur....t.j.povedzme 650.-, ale tak zvyknú si ľudia hotoviť svojpomocne a platia teda len za vyhotovovací lístok a dopravu, čiže ešte o dosť menej to vyjde...
13. dec 2011 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki to my sme aj narubane uz mali, len hodit do krbu. komplet hotove nam to prieniesli
13. dec 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula_nz No, tak to je nie zlá cena čo píšeš! Dobre, dobre...sa oplatí.
13. dec 2011 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki to si ma potesila lebo aj lacnjesie mali drevo len nebolo narubane a dedko chcel take, co nebude ziadna robota s tym
13. dec 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula_nz ked si klikneš na mojej nástenke na FB, tak uvidíš, čo cvičíme denne a ako :wink:
a prečo?
preto, aby sme Tadyka dostali do "lepšej formy"...
ale nejde o telesné cvičenia, ale o "mentálne"-denne s ním robím štruktúrovanú terapiu, či cvičenia :wink:
Tady je totiž autista... (ale taký schopný, atypický :slight_smile:)

my sme mali drevo (a aj mávame) za fľašu alkoholu :wink: :sweat_smile: :grinning:
ale teda musíme si ho sami z hôr zviesť, napíliť, porúbať, atd...
13. dec 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary to bola teda fuska tolko dreva priniest a porubat atd. nam to zhodili pred branu a dost sme mali aby sme to ulozili namiesto. svalovica bola riadna teda.

ako sa to zistilo, ze je autista?
13. dec 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula_nz caw , kedy ti pribudla Lea? :grinning:
13. dec 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 nie dlho. este ani nebyvame spolu.
13. dec 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula_nz no, ja mám svalovicu tiež vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale aj tak sa na tom ani zďaleka tak nenarobím, ako môj mužík s jeho otcom...
ja už len doma spratávam na miesto :wink:

ako?
no jednoducho :sweat_smile: :confused: ,
správal sa "divne", tak sme išli na vyšetrenia a už sme boli v obraze :wink:
13. dec 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika pozerá Saxanu...rpišla do kuchyne, sadla na metlu a dvíha a dvíha ju...a vraví nejde to! nejde TO! a ja od PC že Čo? Nejde to! až potom mi došlo...chcela si zalietať...- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@magimary chudatko malicke. drzim palce aby sa mu dobre darilo. a to s nim ty cvicis alebo chodis niekam do nemocnice? stihas to vsetko?
13. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki ta tvoja kika je ale cislo :grinning: lauru by take nenapadlo, ta len kone vecne
13. dec 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula_nz dík, ale aktuálne máme konečne lepšie obdobie (aj keď to posledné nás vyšťavilo všetkých na totálku...ale skončilo cca pred týždňom :stuck_out_tongue_closed_eyes:)...hej, cvičím s ním sama a raz za mesiac chodíme na takú "poradňu", kde s ním cvičia tiež...
13. dec 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame drevo po 30 eur bukove do krbu ... zatial tak mame ze skladujeme u nasich este nemame pristresok na neho/ a vzdy nam otec donese na voziku .... ale teda my mame aj plyn a kurime aj s nim..
13. dec 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary Chceli by sme do adpocie. Ty mas deticky v pestunskej, vsak?
Neviete mi niekto povedat, psycho priprava sa velmi lisi, ci do ado, alebo pestu? My sme pestu zatial nezvazovali, lebo nemame vnutorne vysporiadanu myslienku, ze by mohlo po nejakom case dietatko od nas odist. Klobuk dole vam vsetkym, co tuto myslienku viete spracovat. Ale nikdy nehovor nikdy, vsak? :slight_smile: Ked sa tu naplnia tie hrozneznejuce prognozy, ze sa ma cakat 5 rokov, mozno to nakoniec aj my prehodnotime....
13. dec 2011 o 18:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, este som sa vam nepochvalila, chcela by som povzbudit vsetky netrpezlive cakatelky, ze ak vsetko pojde dobre tak ako ma, v piatok bude doma, nas syncek, ..strasne sa tesime :slight_smile:
13. dec 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@tortelinka jej super to budu vianoce,,,, :dizzy_face: :dizzy_face: ani ste dlho necakali tak od leta ked si spominam, ci :confused:
13. dec 2011 o 21:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata71 veru, bolo to expres, sme v soku :grinning:
13. dec 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tortelinka ahoj no krasny darcek:slight_smile:))))))ake ste mali poziadavky?
13. dec 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poka dietatko do roka, aj poloromske
13. dec 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka blahozelam!!!!! To sa super cita. Adopcia, ci pestunska?
13. dec 2011 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok