• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

16. januára 2017 
@bodka70 Bodka, nieeee. To len maznacik stiahla z netu fotku rozkosneho tmavucha a krasnej blondinecky, sfotomontazovovala ich a supla nam na kona :sunglasses: ( :grinning: :grinning: Odpust, ja len vyuzivam informaciu, ze poznas ironiu :grinning: :grinning: :grinning: to sa na forach casto nevidi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: )
7. feb 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lenkove , to nič nemení na tom, že minimálne toho chlapčeka skadiaľsi poznám, ja mám hroznú pamäť na mená a okolnosti ale tváre si pamätám veľmi dobre :wink:
7. feb 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007

Nastastie ze svet ma aj ine farby ako biela a cierna to by bolo nudne. Krasne detvaky.
7. feb 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkove No vediet taku fotomontaz urobit hned mam foto studio :D
7. feb 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkove , ale pekne, že si zo mňa srandu robíte :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poka Nicoho a nikoho sa neboj. Ked som presiel ja co mal najvacsi strach z kreslenia stromu :slight_smile: My sme mali skupinovu v mieste pod slnkom v KE a partia sa taka stretla ze az. A aj zajtra ideme ku kamoske z pripravy.
7. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je to tu hrozne tak pre pekný večer trošku potešenia cmuk
7. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@bodka70 ano v mama a ja sme boli resp. taky pribeh ako to cele prebiehalo od rozhodnutia az po prichod maleho k nam... toto su ale fotky teraz z jesene... a kludne dam aj viac len teraz sa pripajam cez wifi a strasne pomaly to stahuje foto na MK
7. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik242 super aj ja chcem mat uz doma svista a chvalit sa . No ale pekne detvaky mas.
7. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiak001 joj a to sme ešte len začali tých bude
7. feb 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maznacik007 , no áno, tie jeho chutné "bokombriadky" som si pamätala, aj to že v rodine bolo staršie dievčatko :wink:
7. feb 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 uuuufff, az teraz mi doklaplo...i ja som si spomenula na ten pribeh. no ale vyrastli od vtedy, zlati su. :wink: :wink: :wink:
7. feb 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jolinka , akosi nám to dnes večer myslí spomalene :wink: :grinning:
7. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka70 noooo, ale sme si spomenuli. :wink: radsej mysliet pomaly ako nemysliet, ze ano... :wink:
7. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je aktualnejsia.... bokombriadky som mu uz fikla dolu... teraz ma dlhsie vlasky... zakazali mi ho doma strihat so strojcekom.... :grinning: kadernicka zo mna nebude
7. feb 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@maznacik007 a ako vychadzaju surodenci?
7. feb 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jolinka no ako surodenci.... niekedy sa hasteria a niekedy sa pekne hraju, spievaju a tak.... Nasa N. je typ riaditelky vesmiru a prilahlych galaxii a tak ho diriguje co zasa jemu jemu vyhovuje a aj potrebuje... keby bola nejakej tichsej povahy utiahnuta tak by ju prevalcoval... preto treba aj taketo okolnosti zvazovat ...
8. feb 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 jj, chapem jednu riaditelku zemegule mam doma aj ja :slight_smile: Pekny den prajem.
8. feb 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maznacik007 , tak to je ešte dobré, že sa D. nechá dirigovať :grinning: tá moja riaditeľka vesmíru narazila na menšiu riaditeľku zemegule a občas to vyzerá, že po ich zrážke ostane len čierna diera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ako vedia sa aj pekne pohrať, ale aj pekne pobiť :angry:
8. feb 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maznacik007 Ja som nahlasila adminovi presne tie iste dva prispevky ako ty, kde ta alicka urazala zuzanku117 a admin ich fakt oba zmazal. Tak som rada, ze si to nahlasila aj ty, ze mame na to rovnaky pohlad. :wink:
@zuzkanka117 Nic si z toho nerob :wink:
8. feb 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka no ja by som tak povedala ze on je nou fascinovany... a vyslovene ze chodi za nou vsade a tak a ked chce byt s nou tak sa necha aj dirigovat ... no cisty chlap... a zasa aj moja riaditelka ma inak talent na opateru deti a aj prax od babky z jej miniskolky takze sa da...
8. feb 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte .. mam na Vás jednu otázočku .... je tu niekto z Košíc ? ... chcela som zistiť ,že ktoré ste v poradovníku ,lebo mne to zatial neprezradili a to už je 9 mes.... stále tam s manželom chodíme ,telefonujeme a stále nam povedia to isté ...Ked budeme v prvej trojke tak nás informujú a aby sme zbytočne nechodili ... dakujem za odpoved...
8. feb 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilh no to je strasne ,ze vam nepovedia ake ste cislo ! toto uz co je ? ved kazda ma pravo vediet na com je ved podla coho sa mate zariadit ? urcite tu niekdo je s kosic neni som si ista ale tusim nie pani ale pan:slight_smile: mysiak001
8. feb 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,

viaceré píšete o probléme poradovníku s dlhým čakaním. Chcem sa spýtať, či sa to týka predovšetkým adopcie alebo pestúnstva alebo aj aj.
8. feb 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adopcie...
8. feb 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaron moze sa to tykat aj pestunstva... zavisi od poziadaviek
ono si treba uvedomit jedno v celom systeme je len par percent deti ktore su ponukane po jednom velka vacsina deti je v surodeneckych skupinach a potom ak ide o pestunstvo a je tam kontakt s biorodinou tak sa preferuje aby nebolo umiestnene na druhom konci republiky...
8. feb 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina dakujem pokusim sa skontaktovať pana mysiaka :slight_smile:
8. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: potrebovala by som taku zhrnujucu informaciu, lebo sa tu uz o tom isto vela popisalo, ale akosi nie je casu “listovat” dozadu vsetky strany … ked sa teda rozhodneme, ze nechceme len cakat v poradovniku na adopciu, ale hladat aj cez usmev alebo navrat, ako mame postupovat? Kontaktovat telefonicky kazde z centier a dohodnut si stretnutie? Co sa deje na tomto stretnuti? Budeme si pozerat deticky v nejakych zoznamoch s fotkami? A co tie deticky, ktore su v profi rodinach? Budu tiez na tychto zoznamoch? Predpokladam, ze takto mozeme najst skor starsie deti, ci aj nejake 2-3 rocne? Vopred vdaka za kazdu radu :slight_smile:
8. feb 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larinka133 zavolaj do Usmevu do DOlneho Kubina... odporucam vyborna pobocka... dohodni si termin treba so sebou rozhodnutie z UPSVAR o zaradeni do zoznamu ziadatelov
este je zvykom dopredu povedat priblizne poziadavky na dieta napr. nula az tri roky aby si vedeli nachystat spisy.. pridete pracovnik s vami preberie vase poziadavky vysvetli ak budete mat otazky a potom vam bude ukazovat spisy a vy si ich budete pozerat ku kazdemu spisu by malo byt DVD a fotky tie su poslabsie a mozete si DVD pozriet ak vas dieta zaujme v spise je socialna sprava... za akych okolnosti prislo dieta do ustavky a pod.. su tam lekarske spravy zvykne byt aj o porode aparg a pod. sprava o psycho motorickom vyvine mate pravo si urobit poznamky v zmysle diagnoz a informovat sa o nich u lekara v pripade ze sa vam dieta zapaci tak pracovnik usmevu telefonicky overi na prislusnej socialke ci uz nahodou dieta nie je kontaktovane ..

ano su tam samozrejme aj deti z profirodin takych by tam uz mala byt vacsina su tam aj mensie deti ja som videla aj par mesacne ale su to deti co sa dva tyzdne ponukaju v kraji a potom idu do neziskoviek ..
8. feb 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
lilih dobre :slight_smile: skus
8. feb 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok