• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

25. novembra 2017 
@kanhwa praveze sme boli zac. februara zaradeny tak sme chceli vediet nacom sme kolko ludi caka pred nami no zavolam si v lete a uz budem trvat na tom na akom mieste sme !to nejde takto ,ze nepovedia ... :confounded:
22. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina no jasne, pockaj si tak do jula, nema vyznam skor volat, musite vydrzat. to volanie to nijako neovplyvni a hlavne ked vies, ze ta informacia nema az taku vahu. kazdy by chcel samozrejme vediet, ako sa posuva, ale s odstupom casu to uz vidis inak. fakt pockaj a klidek :wink:
22. feb 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kanhwa no ja si pockam a dufam ,ze aj sa mi to aj vyplati ,ze uz sa posunieme a nebude to take strasne :dizzy_face:
22. feb 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
halo neni tu niektora s vas co by mi odpovedala na tu moju otazku ? :zipper_mouth:
ked uz dostaneme dieta s poradovinika-zoznamu, tak budeme zapisany v poradovinku dokym neprebehne sud?alebo nas uz hned viradia ? jako to je
23. feb 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina až po sude vyradia, medzitým si možete aj dalšie najsť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 diky :slight_smile: takze ked mi povie pani ,ze je tam cca 80ludi tak s toho moze byt uz 15 nakontaktovanych ano?dobre som pochopila?
23. feb 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano može byť @123sabrina
23. feb 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 a ti nakontaktovany su este v zozname ?!:slight_smile: dakujem pekneeee :slight_smile:
23. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina ano do sudu
24. feb 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina Akurát vera som čítal, že to, čo žena rodička je počas tehotenstva, bude s vysokou pravdepodobnosťou chutiť aj dieťaťu rovnako, ako jej strava počas kojenia, či prvá strava. Ide vraj o vône, ktoré sú alebo nie sú dieťaťu príjemné. A tak pri alkohole vieš možno aj skôr ovládnuť to dieťa a ak vy sami nepijete, správne ho výchovou viesť a podoprieť, ak spadne. No ak má nejaké drogové prejavy už v detstve, môže to byť pre teba ťažšie.
24. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@giorgiogrados vzdy je tu riziko som zistila, ze nadarmo sa je pytat ked bude mat chut da si aj alkohol aj drogu . moze byt dve deti alkoholicky jedna si da a druha nie ,jedno dieta bude zavisle druhe nie ...to je asi jedno .. su vselijake clanky na internete co som prestudovala...,ale uz radcej nato nemyslim a nezaoberam sa tym ,lebo sa stat moze vselico ale dakujem :slight_smile:
24. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dva dni som chcela napisat :slight_smile:
26. feb 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina Najdolezitejsia je tvoja laska k tomu dietatku. To mi ver.
26. feb 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@morisa To je pre mňa novinka.
26. feb 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@morisa Ja som o tom uz pocula, niektore decaky to robia. Aj u nas to (vraj) tak byvalo, neviem ako teraz. :slight_smile: Zvykne sa to robit aj pri medzinarodnych adopciach, ked su ziadatelia zo zahranicia...alebo ked byvaju jednoducho daleko od decaku, aby to mali cez IA lahsie. :slight_smile:
26. feb 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@morisa robi sa to aj v inych domovoch... nie je to ojedinele
26. feb 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@morisa to je super, ta moznost byt tam s malou :slight_smile:
26. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy z NR kraja tak ako???

My stale cakame a od septembra nas nikto nekontaktoval. Obnovili sme pripravu a je ticho. Minule som volala do NR a pytala som sa co sa deje ... tetus mi potvrdila, ze sme v zozname na prvom mieste, ale vraj nie su deti :confused: :confused: :confused: a tak som sa prisla opytat ci aj vy mate taketo skusenosti z NR kraja ...
27. feb 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my patríme pod žilinský kraj. zapísaní budeme v apríli dva roky. dnes som volala do ZA a pani mi povedala, že vybavujú žiadosti z marca 2009. nás zapisovali v apríli 2010. presné poradie mi povedia len osobne
27. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 tak je mne povedali to iste :confounded: ked som tam volala koncom januara po aktualizácií . . .

@afrika ZA kraj vybavuju marec09? tak potom my s NR. sa oazj nemame čo sťažovať kedže už uspokojili 09...

i ked kdo vie ako to v skutočnosti je stým poradím, kedže každej povedia inak :sunglasses:
27. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbareta po akej dobe ste robili aktualizáciu? u nás sa robí po dvoch rokoch
27. feb 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika My sme ešte nerobili aktualizáciu, i u nas sa robi po 2r. ale na Upsvar roili aktualizaciu poradovnika :wink:
No ale ako vidím týmto tempom sa veru Aktualizácií nevyhneme,,,
27. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbareta My sme v zozname od decembra 2009, takze ani v NR nemaju este vybaveny rok 2009 ... Aktualizaciu uz mame za sebou, ale to bolo najmenej :slight_smile:
27. feb 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 hmm no vidíš a mne pred mesiacom povedali ked som tam volala že ukončuju rok 2009 :angry: :unamused: :unamused: že prave začinaju s 2010 a my tu pisala jedna kočka že jej kamoška je s marca 2010 a už jej davnejšie volali ohladne jedneho mimča....
Trošku ma to hneva že sme dezinformovane,,,,pretože ja ozaj to nemienim hovoriť v robote čo ja viem polroka dopredu že sme si Ado. ale tiež si nemôžem dovoliť isť na MD so dňa na deň :confused:
27. feb 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbareta ahoj..my sme z ineho kraja, ale nam to tak vysvetlili, ze je aj rozdiel, ci chce niekto pestunstvo a ci chce niekto adpociu, lebo ti co chcu adopciu predbiehaju pestunstvo...zalezi od osvojitelnosti dietatka samozrejme
27. feb 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbareta V NR je to vzdy problem ... takto zavadzali uz predtym. Tuto na fore som stretla kocky co boli pred nami (takze som vedela ako to ide) a minuly tyzden som volala do NZ a pani co nam vybavovala ziadaost potvrdila, ze sme na 1 mieste (to my povedali aj v NR), ale vraj nemali ziadne deti ... :confused: :confused: :confused:
27. feb 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa prečo v NR kraji takto správajú? nerozumiem tomu...
28. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dia6 tak ako je to s vami? Ako pokracuju IA? :slight_smile:
28. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme konecne uz aj my v zozname...a ideme cakat s vami
28. feb 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok