• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

20. januára 2017 
@tortelinka presne tak a vekovo do 1,5 roka
12. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika Ak by si chcela ja mam vysoku uspesnost v rieseni problemou s otehotnenim a tehotenstvom. Pracujem aj s tehoskami a homeopaticky vediem porod. Tu je moj mail: mia.partlova@gmail.com rada pomozem :slight_smile:
13. júl 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy my sme v luxemburgu a chodime domov naozaj malo. niekedy len na vikend a kedze planujeme sa vratit tak sme sa rozhodli e este pockame, dovolenku si budeme minat na oddych a ked sa vratime tak do toho pojdeme. ak by som ja nepracovala tak by to tiez bolo ine, ale tym ze sme obaja zamestnani je to narocne.
13. júl 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisbar chapem :slight_smile: a ako sa zije v Luxemburgu? my sa tak flakame, este nie sme celkom rozhodnuti, ci zostaneme natrvalo na Slovensku, lebo manzel ma ponuky kade-tade, tak sondujem, kde sa komu ako zije :slight_smile:
13. júl 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy zije sa tu velmi dobre. je tu velmi vysoka zivotna uroven, mesto a krajina velmi ciste a vyspele - ci uz kultura naroda, alebo aj po technickej stranke. ak by sme nemali doma zavazky ku ktorym sa chceme vratit, tak tu ostaneme. treba mat vsak stale zamestnanie a tym padom aj prijem v urcitej vyske, lebo je tu dost draho na SK pomery. je to mesto bankarov a velkych korporacii.
13. júl 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisbar viem si predstavit tie ceny :slight_smile: to je ako s New Yorkom - prvykrat sme tam prisli pocas nasej svadobnej cesty, ze wooooow, tu chceme zit! a pri druhej navsteve ze wooooow - sem chceme chodit na vylety, ale zit tu nechceme, lebo tu je draho :slight_smile:) ale verim, ze sa ti tam prijemne byva, zatial som LXB videla len na fotkach, ale ma to taku prijemnu atmosferu. Ako dlho tam uz ste?
13. júl 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky ako to je keď budem pracovať ale len na dohodu a budem hlásena na UP bude problém pri osvojení miminka sme už v poradovníku zaradeny ešte pracujem na zmluvu ale davam vypoveď neda sa to tam už vydržať a idem pracovať ale len na dohodu. Mate s tym skusenosť?
14. júl 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: bola som sa informovať telefonicky , :wink: či sa to pohlo, asi pred dvomi mesiacmi sme boli 14 v poradí, teraz sme na 13 mieste, :slight_smile: aspoň o jedno miesto ,,,najradšej by som volala každý týždeň,taká som netrpezlivá
16. júl 2012 o 11:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, chcela som sa spytat na vase skusenosti s trnavskym krajom. hlavne ake dlhe su cakacky. dakujem za odpovede :slight_smile:
16. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@homeopatka ďakujtem Ti za kontakt, no mmomentálne už nejdem nič riešiť....možno časom :slight_smile:
17. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana oj to poznám, ale radšej čakám dva mesiace a potom sa vytešujem ako malá :slight_smile:
18. júl 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iwusa ono to záleží od toho o aké dieťatko máte záujem, na bieleho novorodenca sa čaká všade dlho ....napr. my sme mali požiadavku do 3 rokov nás prvý krát kontaktovali cca po 9 mesiacoch a presne do roka od zapísania sme mali malého doma.
18. júl 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondelok ideme do KE zistit ci sa o pohlo :slight_smile: od 3.6 nemame nic nove a to sme vtedy boli cislo 2 sice nam volaju ak je nieco nove vo stvrtok ale uz mam z toho stres :D
18. júl 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@iwusa od kedy ste zapísaný v zozname?
18. júl 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka76 a koľko mal malý,keď vás kontaktovali?
18. júl 2012 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 8 mesiacov
18. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@papajka76 iwusa je v zozname 1rok aj dva mesiace
18. júl 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina Ahoj a vy ako? čo vám hovorili tetušky na úrade?
18. júl 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 dovolenky :slight_smile: alebo sa niekto vrátil do zoznamu ?
18. júl 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillik3 Dovolenky a urcite sa niekto vratil mali 10 pozastavene tak sme zvedaví kolko ludi sa vratilo
18. júl 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 uf,,, tak to držím prštek a aj palček, nech to je čo najskôr, veď číslo dva je tak blízučko toho sna že až :slight_smile:
my sme koncom júna boli 11, tak my ešte máme kus cesty pred sebou :( ale kto čaká ten sa dočká :slight_smile:
18. júl 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte
ja som tu nova a s manzelom sme zacali pripravu na pestunsku starostlivost. Sme zo Zilinskeho kraja.

Pracujem ako profi rodic a uz som odovzdavla deti aj do ADO aj do pestunstva.
Su tu nejake cakatelky ci cakatelia zo ZA kraja?aby som mala predstavu ako rychlo to tam asi ide? :wink:
18. júl 2012 o 19:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milenka74 my sme zo žilinsk. kraja. som z MT. teraz sme zapísaní 2 roky a 2 mesiace. čakáme na bábo do 1,5 roka, bielučké.
18. júl 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@afrika
ahoj no my chceme do pestunskej a vacsie tak okolo 5-6 rokov.Mame jedno vlastne ma 6 rokov. Babatiek mam zatial v praci dost :grinning:
no jedno doma mame na ADO ale je romske ale krasne :wink:
a chcete na adopciu ci do pestunskej?
18. júl 2012 o 19:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka76 my sme uz pol roka zaradeni v zozname ziadatelov zeny ktore cakali so mnou teda boli zaradeny skor ako my uz deticky maju s tt...v maji sme boli 55 v zozname , ta zeny s tt co uz dietatko dostala bola v prvej desine a uz davno dieta ma , tak ze som pocitala, ze sme sa dobre posunuli ale nakoniec volala ta iwusa a povedali ,ze sa posunula iba o tri miesta moc sa nam to nelubi ako to tam ide:( a ja s manzelom ked volame pocujeme iba to ,ze : pani nemozme vam povedat na ktorom ste mieste oznamujeme iba prvu desiatku ale vybavuje sa marec april 2011
18. júl 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillik3 keby som 11-ta tak skacem 2 metre do vysky :grinning:
18. júl 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milenka74 , ako vždy záleží na požiadavkách, ale v ZA kraji nie je moc pestúnov, takže by to tak dlho byť nemalo :wink: ja som napríklad sa bola vzdať odvolania a odchádzala som so súhlasom k interakcii :wink:
18. júl 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cairka
dakujem za info :slight_smile: no tak to super ,tak uz len dokoncit pripravu :wink: dneska sme kreslili stromy :grinning:
18. júl 2012 o 20:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milenka74 , pokiaľ chcete také väčšie, tak určite treba skúsiť aj Návrat/ Úsmev , ak by vám neponúkli na úrade hneď. Len zas možno bude problém, aby také väčšie bolo núkané samé, bez súrodencov... :confused: ale ved uvidíte, držím palce :slight_smile:
18. júl 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cairka
ved to si aj ja myslim ze bude problem najst len jedno bez surodencov :wink:
uvidime aj nad tym navratom som rozmyslala ale este sme len zacali s pripravou.
Cheli sme uz davno ale u nas bola psychologicka dlhodobo Pn tak som nechcela dochadzat do ineho mesta,ale nakoniec aj tak chodime do LM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2012 o 20:37  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok