Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

Dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne
vikad
12. nov 2012
@lilih Veľmi držím palce, veľmi 🙂 Takže to sa aj my posúvame?
tortelinka
12. nov 2012
@lilih gratulujeme!
fontana
12. nov 2012
@ lilih takisto sa pripájam,držím palce,nech to máte čím skor za sebou.Aj mi sa teda trochu posuvame 😉
savia
12. nov 2012
@lilih presne tak, oplatí sa čakať🙂))) aj my sme sa dočkali 🙂))) veľa radosti prajem, tú prvú nevýslovnú radosť pocítiš, ked ju budeš držať na svojich rukách a odnášať domov....nádherný pocit, ešte dnes si na to živo spomínam🙂
lilih
13. nov 2012
Ďakujem všetkým za gratulácie a držanie palcov 🙂 ..Arianku už mame doma a sme nesmierne štastný ... nevieme sa na nu vynadívať aká je nádherná ... x-)
lilih
13. nov 2012
@savia Máš pravdu prvý krát ked som si ju vzala do náručia som myslela ,že mi z hrude vyskočí srdce , hrča v krku a plač ... Boli tam 3 alebo 4 pracovníčky DD ... chcela som sa zdržať ale nedalo sa .... plakala som jak malé decko .. to bol silný citový zážitok ... x-)
raza
13. nov 2012
@lilih ááá, gratulujem , tak už ju máte domka x-)
patrikmisko
13. nov 2012
@lilih tiež blahoželáme k princezničke, veľ radosti vam prajeme 😉 🙂 😉
mata71
13. nov 2012
@lilih gratulujem.. x-) x-)
vikad
13. nov 2012
@lilih Veľmi sa teším a normálne mi vhrkli slzy do očí (som v práci momentálne), keď to čítam. Držím Vám palčeky a gratulujem k vytúženému dieťatku 🙂
vikad
13. nov 2012
Priatelia z Košíc. Mám čerstvé info o poradovníku. Sme zaradení od 19.9.2012 a podľa dnešnej info sme na 18. mieste na chlapčeka a na 36.mieste na dievčatko. Zrejme sa vrátili nejaké páry z pozastavených miest, lebo sme sa síce posunuli, ale opačným smerom 😞 . Nevadí, pani hovorila, že to ide celkom pekne momentálne, tak som zvedavá ... Môžeme zavolať pred Vianocami. Ale čo je pre nás tiež dôležité, zmenili sme s manželom trošku požiadavky. Doplnili sme ich o požiadavku, že máme záujem aj o dvojčatká, alebo súrodencov s malým vekovým rozdielom ... 🙂 🙂 🙂 Kto má ešte nejaké info, šup sem 🙂
beba1902
13. nov 2012
@lilih gratulujem nech vam Arianka robi samu rodost 🙂
mysiak001
13. nov 2012
@lilih Blahozelame a drzte sa x-) x-) x-)

@vikad No ide to celkom rychlo drzime palce aby ste aj y boli na mieste cislo 1 cim skor
5katarina7
13. nov 2012
@lilih gratulujem k malinkej x-) x-) x-)
vesticka
13. nov 2012
@lilih veľmi sa teším s vami x-). Tak si užívajte tento prekrásny čas ako sa len dá 🙂 🙂 🙂
vesticka
13. nov 2012
@vikad oj tak to si ma velmi nepotesila 😞 , a ja som bola v takom miernom ocakavani, ze kedze sa lilih stala mamickou, tak nam tetuska zavola, ze sme taki pekni piaty. Nuz ostava len cakat a cakat a cakat...Ale snad sa niekomu este podari mat pekne Vianoce 🙂 s ukricanym darcekom x-)
suezana
13. nov 2012
@lilih aj ja gratulujem - Ariana je krááááááásne meno x-) x-) x-)
lubka1709
13. nov 2012
Ahojte baby.Je tu niekto z Po kraja?Ak áno kontaktujte ma.
vikad
13. nov 2012
@vesticka Určite áno. Teta povedala, že to ide celkom fajn. Ak budem vedieť niečo nové, podám hlásenie 😃
vesticka
13. nov 2012
@vikad dobre, dobre 🙂 aj ja budem hlasit, keby mi nahodou tetuska volala (joooj nech zavola) 😃
vikad
13. nov 2012
@vesticka Nech zavoláááááá 🙂
5katarina7
15. nov 2012
ahojte,dnes nám volali a už sme aj boli kuknúť 2mesačné dievčatko,a je krásnaaa 🙂 🙂 🙂
mata71
15. nov 2012
@5katarina7 tak ttáto správa ma potešila,,o to viac že je z NR x-) x-)
kanhwa
15. nov 2012
@5katarina7 huraaaaaa, no konecne 🙂 a je to vasa dcerka ?
lubka1709
15. nov 2012
@5katarina7 tešim sa
5katarina7
15. nov 2012
@kanhwa ano už je naša 😉 získala si nás za sekundu 🙂
yukki
15. nov 2012
🙂 🙂 🙂 🙂 😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-)
lubka1709
15. nov 2012
PO kraj sa veľmi dobre posuva len tak ďalej. 🙂
papajka76
16. nov 2012
@5katarina7 gratulujééééééééééém x-) x-) x-) x-)
5katarina7
16. nov 2012
@papajka76 ďakujem 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli