• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

25. septembra 2017 
tak tu je naša bábika :slight_smile:
2. jan 2013 o 17:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@5katarina7 jeeej mala je nadherna :dizzy_face: krasne babo :slight_smile:

kočky ako ste na tom boli s vybavickou pre dieta? kuúovali ste aj nieco dopredu alebo az ked sa vam ozvali ?
2. jan 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

chcem sa vas spytat na pripravu, ktoru ste bsolvovali pred zapisanim do registra. Prebiehalo to v doobednajsich hodinach alebo je to individualne? Ako ste to zvladali s uvolnovanim z prace?
2. jan 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha bolo to čisto na dohode nás a pani psychologičky :slight_smile: my sme doobeda z pracovných dôvodov nemohli ale ak som chcela odísť z práce skôr, napr. o 14-tej, tak šéf s tým nemal absolútne žiaden problém. Myslím, že to je však veľmi individuálne, teraz by som si určite musela brať dovolenku.
2. jan 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerdusha U nas sa dalo dohodnut isli sme cez Miesto pod slnkom a dali sa nejake hodiny spojit dokopy dokonca aj v sobotu.
3. jan 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dakujem vam
3. jan 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa opytam len s utajeneho porodu ma matka pravo na 6tyzdnov rozmyslenie alebo aj s porodu ktory nie je utajeny?
3. jan 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina ja viem tak,že v každom prípade má právo si rozmyslieť do 6týždňov.
3. jan 2013 o 10:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@5katarina7 no uz som sa nato pytala raz a pochopila som to tak isto ale dnes som si s jednu kamosku pisala tu na adopcii a pochopila som to inak..uvidime.. a v kazdom pripade bude vediet aj biomatka nase adresy? ci je anonymny alebo nie?
3. jan 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša láska! :slight_smile:
3. jan 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@5katarina7
@pelikan8 kráááásne bábiky :wink: :wink: :wink:
3. jan 2013 o 18:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pelikan8 peknučka :dizzy_face:

@5katarina7 aká je vlasatá... :dizzy_face:
3. jan 2013 o 20:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moischaaa ja som mala požiadavku dievčatko, tak ja som občas niečo kúpila - desne ružové alebo fialové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz sa vytešujem z kúskov, ktoré som trafila :wink: :wink: :wink:
3. jan 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@123sabrina ak mas adopciu tak matka nebude vediet len pri pestu
a do 2 mesiacov ma pravo kontaktovat dieta (v ded) aj ked opusti dieta v nemocnici a dokonca aj neskor ked ho nakontaktuje v ded (napr. 4 mesacne) a dieta este nie je ponukane do ado, t.j. neprebehol sud :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. jan 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 ked dostanem dieta s porodnice domov na adopciu ... prebehne 6tyzdnov este ma pravo ? to hadam uz nie .... potom by ho uz nemali vziat ci ?
3. jan 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pelikan8 mass prenadherne dieta pelikana :slight_smile:)))) my uz sme skoro rok v zozname ved vies presne rok za vami :slight_smile: febrarovi :slight_smile:)) dufam ze aj mi budeme mat a cim skor
3. jan 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@5katarina7 prenádherná kukučka...podobnú, vlasatú okatú mám aj ja a som za ňu vďačná
3. jan 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pelikan8 Krásna :slight_smile:
4. jan 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pozerám, že veľa fotiek tu pribudlo, tak teda aj ja dám nejakú vianočnú.
Tak toto je náš drobec s nami na Vianoce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@123sabrina nie je to doslovne, kym vam to neodklepne sud ze je 100% vasa + doba na odvolanie, vzdy je sanca ked sa matka objavi, preukaze ze ma podmienky, zaujem..... nechcem strasit, ale su take pripady, hoci malo :frowning2: vtedy sa adopcia pozastavi (moze sa odvolat priamo aj bio) a najprv sa riesi biorodic, preto je riziko brat babo z porodnice ked este nieje pravne volne :astonished: :astonished: :confused: najma pre adorodicov :frowning2: sak po tych 2 mesiacoch len davas ziadost na sud o adopciu a kym neprebehne co mozu byt zasa len mesiace je to vo hviezdach co sa udeje a neudeje - preto vacsina deticiek nie je pravne volnych prvych par mesiacov, aby sa predislo takymto stresom
4. jan 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha my sme robili v Navrate, dalo sa poobede a mala som dovolenku ked boli dve celodenne pripravy
4. jan 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka2007 dobrý den my sme si tiež adoptovali chlapčeka a zvazujeme na druhom poradili by ste nám ako to prebiehalo? znova musíme absolvovať prípravu? dakujem velmi pekne
4. jan 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vargatomas1 Stačí aktuálizácia, tá je kratšia. Papierovo je to to isté.
4. jan 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina ahoj my sme z tt kraja
4. jan 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena4 rozumiem dakujem :pensive:
4. jan 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pelikan8 Krásnučka je tuším rovnako narodená ako náš Kubík :dizzy_face:
5. jan 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dia6 Zlatučkýý :dizzy_face:
6. jan 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@123sabrina Bio-rodičia maju právo na dieťa až pokial neprebehne súd o osvojitosti my sme čakali 4 mesiace :pensive: tam dala bio. generálny súhlas k osvojeniu malého a tak bola zbavená rodičovských práv myslim že to tak funguje všade pokial ide bábo z pôrodnice rovno do rodiny ....
6. jan 2013 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mana85 ale uvidime co a ako bude nebudem :wink: sa dopredu nahanat
6. jan 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mana85
ahoj, chcem sa opytat: vy ste zobrali domov dietatko rovno z porodnice a nebolo pravne volne? Potom nasleduje predbezne opatrenie sudu, ze ho mozte mat doma (kolko to trva - kym vydaju predbezne opatrenie) a potom sa este caka na definitivny verdikt, ze si dieta mozte osvojit? Dobre chapem? A pokial neprebehne sud, ze teda oficialne mozes dietatko adoptovat - dovtedy si moze bio rodic uplatnit právo vziat si ho naspäť? Som z toho v šoku. My sme tiez cakatelia, a uz sme velmi blizko, a desim sa toho, ze ked nam daju bábo domov tak pokym nebude "naše" tak si pre neho mozu prist?
7. jan 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok