• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

2. decembra 2016 
@misula4660 supéééééééééééééééééér :slight_smile: no to budú dlhé vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beba1902 a ty si z ktorého kraja? tak dlho :confused:
misula je NR kraj :wink: náhodou viem...
20. dec 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana No to áno Zuzi, poviem ti, že už teraz stále hovorím mužovi, že veeeľmi mám rada Vianoce, ale už by mohlo byť konečne po tých tohtoročných Vianociach....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dec 2010 o 18:15  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. dec 2010 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale hneď napíš, hneď, okamžite, dobre? Budeme netrpezlivo s tebou čakať.... :dizzy_face:
20. dec 2010 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misula4660 no super, super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak nech uz je u Vas po Vianociach :wink:
20. dec 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kanhwa No jasné, už sa moc tešíme, kedy skončia Vianoce.... :slight_smile: :slight_smile: Jáááj baby a držím silno päste, aby ste aj vy všetky už boli minimálne na prvom mieste.... :slight_smile: :slight_smile:
20. dec 2010 o 18:20  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana No jasné, napíšem hneď ako zavolajú a aj potom čo sa deje, aby ste boli v obraze ako to u nás doma prebieha, xixi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dec 2010 o 18:21  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misula4660 tak na to sa veľmi teším, aj keď neviem neviem, či potom už budeš mať na nás čas :wink: ale možno budeš mať takého malého spinkáčika...a kopu času sa vyrozprávať, aké je to krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce :slight_smile:
20. dec 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natia , ahoj :slight_smile: , my sme cakali skoro dva roky. ale myslim, ze sme neboli este na 1. mieste, len sme nemali take narocne poziadavky.
20. dec 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misula4660 ved hej, aby sme boli minimalne na prvom a max. na minus prvom alebo minus druhom - pre tie, co cakaju dvojicky :wink: ale nie - na nultom staci :sunglasses:
20. dec 2010 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkove
dakujem za vela infa o tomto probleme... / teda problemom sa to nazvat neda a nemoze/ prisla som az dnes na tuto stranku a tak som si precitala tvoje pozvanie az dnes.. skoda aspon by som spoznala dievcata co to uz maju za sebou a cakaju na babatko do srdiecka. ja este budem behat po lekaroch a potom sa do toho dam. len som chcela vediet reakcie a co nas caka.. moc si mi pomohla vdaka moc. a ako je to u teba si cakatelka alebo mas batoztek stastia uz doma..

m
21. dec 2010 o 06:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misula4660 No pozor pozor, moc sa neteš na to obdobie po Vianociach.. hihi.. teš sa na Vianoce, ono to možno vypukne práve na Vianoce... U vás doma bude živý Betlehem... a do neho príde ozajstný Ježiško :dizzy_face: Och taký darček hocikto nedostane....
21. dec 2010 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akim ahoj :slight_smile: nebola som si istá, ale zdalo sa mi... len sa mi to zdá na nebiele dieťa veľmi dlho... tak som si to overila pre istotu...
dúfam, že sa máte dobre :slight_smile: R. sa už určite hrozne teší na darčeky, že? :wink: zlatúšik...
21. dec 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, idem sa s vami podelit o radost :slight_smile: Prave sme sa vratili z uradu a podali sme ziadost :slight_smile:)) juchuuuu
21. dec 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadenka1 ďakujem... :slight_smile:
21. dec 2010 o 15:10  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@morisa super, gratulujem k prvému kroku :slight_smile: biely novorodenec? aj pohlavie?
21. dec 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no do ziadosti sme dali max. do 1 roka, biele, zdrave a najlepsie dievcatko. uvidime ci z toho nebude pubertalny cernosko :slight_smile:
21. dec 2010 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@morisa gratulujem k prvemu krociku a prajem vela trpezlivosti.

baby - ja zacinam 9. mesiac dneska :wink: tak uz by som sa asi mala setrit - a namiesto toho trcim v praci :angry:
21. dec 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A poslusne hlasim, ze som prave docitala celu tuto temu. kazdy jeden prispevok :slight_smile:
21. dec 2010 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@morisa
tak vitaj medzi zasvatenymi :grinning: :grinning: :grinning: nech sa cim skor radujes najprv z prveho papiera, potom zo spravy, potom zo zapisu, potom z pravoplatnosti a nakoniec z babatka :slight_smile: a nech je to pekne jedno za druhym, sup-sup! :grinning:
21. dec 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@morisa gratulujem aj ja nech ti to rýchlo ujde... Kam mala žiadosť do 1. roka bábo... čakali len pol roka... a už majú doma nádherného chlapčeka 6 mesačného.....
21. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natia , mame sa dobre, mala ma pol roka, je velmi zlata... R. sa na darceky veeelmi tesi. dokonca si upratal skrinku s hrackami, lebo v skolke sa dozvedel, ze Jezisko ma rad poriadok... :slight_smile: aspon niekto upratuje, ja nestiham...
a vam sa ako dari? maleho si idete osvojit?
21. dec 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no prave aj ja som NR
22. dec 2010 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misula4660 JA SOM z NR a cakame na zdrave a biele dievcatko raz sme boli pozriet ale mala bola pridusena pri porode tak cakame dalej:frowning2:
22. dec 2010 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akim to sa teším...určite budete mať krásne Vianoce... a malý bude šťastný ako blcha, šikovník :slight_smile: my sa máme dobre, až na isté detaily, ako je včerajšia návšteva urológa a praťahovanie predkožky...to je desivé proste, boje a boje a boje...nechce cikať, nechce sa kúpať, pretiahnuť mu to je strašne náročné, lebo sa metá, kričí, plače, bije...no proste tak... a celé Vianoce nás to čaká, ale tak čo už, budeme to mať za sebou... v januári máme súd na pestúnstvo, lebo on nie je osvojiteľný, tak sa celkom teším, že sa zoznámim s biorodičmi :slight_smile: ja som asi vadná, ale ja som na nich hrozne zvedavá a mám v pláne sa s nimi spriateliť... a rada by som aj jeho sestry spoznala... uvidíme ako sa to vyvinie :slight_smile:
22. dec 2010 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natia
myslis ze je to dobry napad? ja by som bola za ak by to dieta chcelo vediet kto je jej bio rodic ale az takto... mas na nich kontakt a vies aj dovod preco ho nechceli?
22. dec 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natia ja len tak mimo temu, ale len k vasmu problemiku... :confused: jednemu z mojich synov sa to dalo pretiahnut az v 7 rokoch! :wink: a uplne v pohode... dovtedy sme furt vahali, ci ist k odbornemu, ci nie.. ale nakoniec sa to samo upravilo.. ja som zastanca toho, ze ak nie je iny problem, tak to nechat na prirodu :wink: 2 roky je podla mna naozaj skoro este, hoci vacsine chlapcov to naozaj pride v tych 2 rokoch
22. dec 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saskah7 netuším, doktor vravel, že je to veľmi zlé, že určite treba a nemáme čakať...tak hádam sa s tým nič nepokazí... hlavne je už jedno nad tým dumať, lebo už je to tam :slight_smile: on bol odmalička sledovaný na urológii kvôli pindíkovi, furt čosi :wink:
@ml1976 on rodičov pozná...áno, mám na nich kontakt a vieme aj celú situáciu, čo a ako bolo. veľa bude záležať aj na mame, že ako sa k tomu postaví, ale podľa info, ktoré mám, je môj plán veľmi reálny.
A my ho máme v pestúnstve, čiže tam to nie je o tom, či dieťa chce alebo nechce, ale ak má rodič záujem o kontakt, tak sme povinní ho umožniť...
22. dec 2010 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beba1902 a vy chcete len dievčatko? a ako veľké? :wink:
22. dec 2010 o 13:35  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok