Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

dioliana1
28. dec 2010

@vivien2505 ďakujem

bosorkapd77
28. dec 2010

@zuzu205 Tak toto je sväta pravdy ja som mala romske dieta ktore bolo anielik, usmievavé, mile pritulne, poslusne a hlavne rozumne a teraz mám jedno romske a to je strach a hroza vobec si snim neviem dat rady, nezabera ani dobre slovo, ani karhanie dokonca ani na zadok a pritulenie si ho tak to uz vobec nepozna co to je, ja sama som profi matka a mozem len povedat ze sama mam skusenosti aj s dobrými aj so zlymi, ked je dieta od malička vychovávane s láskou ako svoje vlastne tak sa vie aj pritulit aj polaskat ale ked sa tato praca robi len koli peniazom a dieta mam na ,,salame,, tak to potom aj to dieta tak vyzera, no a samozrejme hlavnu rolu urcite zohravaju aj geny.....

zuzu205
28. dec 2010

@bosorkapd77 😎 😎 😎

zuzu205
28. dec 2010

@zuzu205 ty si ale bosorka 😝 mohli sme to tu poriadne roztocit ze aj na socilake by sa cudovali...ved sa rozumieme no nie???? 😀

zuzu205
28. dec 2010

@bosorkapd77 ty si ale bosorka mohli sme to tu poriadne roztocit ze aj na socilake by sa cudovali...ved sa rozumieme no nie????

kanhwa
29. dec 2010

@zuzu205
@bosorkapd77
baby, ja fakt teraz nechapem, o com to tu tocite....

magimary
29. dec 2010

@kanhwa nie si sama 😅 😝
ja už tu nad tým odvčera dumám, že čo tým chcel "básnik" povedať 😕 🙄 😅

zuzu205
29. dec 2010

@magimary dumajte dievky dumajte.......je to odpoved iba pre bosorku ona vie 😀

zuzu205
29. dec 2010

@kanhwa dumajte dievky dumajte.......je to odpoved iba pre bosorku ona vie 😀 😝

yukki
29. dec 2010

@zuzu205 na pravo od príspevku je výdy taká malá obálka so šípkou, ak chceš niečo napísať len jednej diskutujúcej tak môžeš využiť takzvanú internú poštu, klikneš na tú obálku pri jej príspevku a....píšeš

kanhwa
30. dec 2010

@yukki veru tak...
@zuzu205 fakt neviem, preco by sme mali tolko dumat, ked aj tak nie sme schopne to pochopit, lebo to nie je pre nas urcene??? asi nas problem, ze tolko dumame o zbytocnostiach...
pekny den vsetkym 😉

marketka1
30. dec 2010

Ahojte prajem pekný deň 🙂 @kanhwa @yukki @magimary skúste si pozrieť stránku cca 35-36 neviem či som sa trafila ale mám pocit že zuzu205 a bosorkapd77 (pridala len jeden príspevok)je tá istá osoba nemá do čoho rýpať tak sa šprtá v starých výmenách názorov 😖 aj podľa príspevku z 28.12. o 20:56 sama sebe divne odpovedala a o 20:58 sa to snažila asi opraviť.
A nedumajte toľko ved je kopec iných možností ako tráviť čas. 😉

magimary
30. dec 2010

@marketka1 presne takto som to pochopila aj ja 😉
a teda viac neriešim...

bosorkapd77
30. dec 2010

Kočky prepáčte ale ja som úplne iná osoba ako je ta zuzu205, ja som si len vyslovila svoj názor a reagovala som na určitú vec, keďže som si čítala príspevky dozadu a či sa tu vy hádate alebo nie mne je to ako total jedno, veď či sme adoptývny, pestúnsky alebo profi rodičia jedno máme všetky spoločné pomáhame druhým deťom aby mali pekne detsvo.....a to bez ohľadu na farbu pleti.....Takže prajem vám pekné prípravy na silvestra a všetko dobre do nového roku a detičkám hlavne veľa zdravia.....

dadenka1
30. dec 2010

všetkým úžasným maminkám srdiečkovým aj bio aj vlastne všetkým, čo majú doma naozajstné poklady rajem krásneho Silvestra a naozaj šťastný Nový rok...
A nám, netrpezlivým čakateľkám prajem, nech je toto posledný rok prázdnej postieľky...
A všetkým, čo sa tu vzájomne povzbudzujeme /teda ja mám od vás moc povzbudení/ moc moc ďakujem... nech vám to Pán Boh odplatí

suezana
30. dec 2010

@dadenka1 detto (dúfam, že som to dobre napísala 😉 )

morisa
31. dec 2010

Aj ja vam vsetkym prajem super vyrehotaneho Silvestra a nadherny novy rok 🙂

misula4660
31. dec 2010

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka,
až ťa vyšetria a uznajú za cvoka,
až ti bude od chľastu veľmi zle,
až ohňostroj ti v zadku vyprskne,

až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna,
až zistíš, že pyrotechnika je nebezpečná,
až v prednom vačku ti vybuchne delobuch,
a zapáli ti zo zadku vyprdnutý puch,

a poletíš oknom ponad nejakú strechu,
a rozrežeš si zadok na kuse plechu,
tak potom priať šťastie ti už neskoro bude,
preto tak skoro ti to prajem a v kľude.

Šťastný nový rok prajem všetkým..... 🙂 🙂 🙂

suezana
31. dec 2010

@misula4660 😀 😀 😀 tak v kľude: Užite si to dievčence s úsmevom na tvári 😉

misula4660
31. dec 2010

@suezana 😀 😀 😀

dioliana1
31. dec 2010

.* , .* '; * . * . ★˛˚˛*˛°.˛*.˛°˛.*★* HAPPY*★*
˛°_██_*.。* / ♥ \ .˛* .˛。.˛.* . ★*NEW*YEAR★ *
˛.(´• ̮•)*.。*/♫° ♫\*˛.*˛ _Π_____.* .*♥2011♥ ˛* ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。*
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ *.*

suezana
1. jan 2011

@dioliana1 toto je perfektné, ja som to už skopírovala na fb 😉
Úspešný rok vám prajem všetkým 🙂

kanhwa
2. jan 2011

Ahojte baby,
prajem Vam do noveho roka vsetkym zo srdca, aby sa Vam/nam splnilo to najpodstatnejsie, co nas tu spaja - mat stastnu uplnu zdravu rodinu plnu lasky a pohody 🙂 🙂 🙂 Verim, ze pre mnohe z nas tento rok bude prelomovy, bude novy zaciatok 🙂 A kym to nastane, tak vela trepzlivosti...

suezana
3. jan 2011

@misula4660 no čo? Nič??? 😕 😕 😕 😕 😀 🤐

suezana
3. jan 2011

@beba1902 no čo? Nevolali? Či sú ešte dovolenky ??? 😕 😀 Nejaká som netrpezlivá aj za vás... 🤐 😀

misula4660
3. jan 2011

@suezana ahoj Zuzi, ešte stále nič...Neboj, ja dám určite hneď vedieť ako zavolajú, aby ste tu hneď mali čerstvé info... 🙂 🙂 🙂

suezana
3. jan 2011

a hlavne nech sa pohneme v poradí 😝 😀 😀 😀

suezana
3. jan 2011

@misula4660 a čo nervózna? Či odovzdaná ... vôle Božej 😵 Vianoce boli dlhé? 😀

misula4660
3. jan 2011

@suezana Aj nervózna, aj odovzdaná...Ale som rada, že už je po Vianociach, boli pre nás stráááášne dlhé.... 🙂 🙂

suezana
3. jan 2011

😉 chápem
ja som sa našťastie celkom ponorila do atmosféry vianočného zhonu, plánovania, nakupovania a tak a dieťatko som na chvíľu pustila z hlavy. Vianoce mi ubehli rýchlo, aj Silvester, aj celkovo mi to ide rýchlo ten čas 😕
len tu sa to nejak nehýbe 😝 😀
už sme mohli byť my na rade 😒 , keby ste sa trochu posnažili nejako 😉
(inak teraz ma napadlo, bola som na gyn. prehliadke - hovorím sestričke, že som prišla na prehliadku po roku. A ona, že no, prišli ste na deň presne, ale nie po roku, ale po 2 😕 a ja že, ej, ako ten čas letí 😅 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre