Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

mana85
10. sep 2013

@5katarina7
@opicka2
@maznacik007
ďakujeme 🙂

@cairka nooo verím že dedo ma presne také knihy ako my doma 😀 mám obývačku ešte po rodičoch a keď že sme dosť staromódna a šetrná mladá rodinka tak sa nič nevyhadzuje a ani zbytočne nemení 😅

cairka
10. sep 2013

@mana85 , však tam máš samé poklady, čo chceš vyhadzovať! 😅 ako som si pri niektorých z nich poplakala pred takými 15 rokmi 😀 😀

zwalsh
11. sep 2013

iwusa neozyvas sa tak je to asi na dobrej ceste? 🙂

fiona123
11. sep 2013

@iwusa aj ja sem stále nakúkam a som zvedavá čo a ako

duratlicka
11. sep 2013

Baby ja uz 2. den cakam na tetu z UPSVARu na kontrolu bytovych podmienok a stale nic☹To je na nervy,ako maju na tych uradoch na vsetko cas a tie chudence v decakoch prichadzaju o detstvo☹Esteze mi fotka toho fesaka vyssie zdvihla naladu.Na takeho by som ochotne cakala aj 3 roky😀

lulucertik
11. sep 2013

@mana85 strašne zlatučký chlapček a ten úsmev na spapanie celý a pusinkovanie 😉

mana85
11. sep 2013

@lulucertik ďakujeme 🙂

ralanka
11. sep 2013

no aj ja som kukala správy a že bábo v hniezde 🙂 juj hned som si spomenula na toho nášho ked ho ukazovali tiež z hniezda a vedela som že bude náš to bolo niečo krááásne 😵 😵 😵
No a teraz už čakáme na druhé bábo akurát som volala na úrad tak sme 31 v poradí sme sa pohli za dv mesiace o 7 miest keby to šlo takto dalej bolo by super.

duratlicka
12. sep 2013

@ralanka Jaj babulky,ja vas tak obdivujem za tu trpezlivost.Mne bolo aj 9 mesiacov dlho a nieto co niekolko rokov.Aj ked zase vy mate tu vyhodu,ze pri tom cakani nezvraciate a nemusime 3 mesiace lezat s panvou vyssie ako hlava😀

duratlicka
12. sep 2013

Konecne niekto,kto sa v tom vyzna vyvratil tie bludy,o ktorych sme sa tu bavili: nataliablahova.blog.sme.sk/c/336975/Homosexuali-chcu-moje-deti-Alebo-demon-zvany-Juvenilna-justicia.html

lillik3
12. sep 2013

@duratlicka ...výhoda? grcala by som 9mes, keby som mohla zažiť taký pocit ako ty ... 😉

peja
12. sep 2013

@lillik3 presne, moje slová 😔

@mana85 malinký je úžasný, krásny chlapček 😵

Pekný dník všetkým 😉

lulucertik
12. sep 2013

@lillik3 ako ste na tom?

duratlicka
12. sep 2013

@lillik3 Nebudem sa hadat😀 Malo to byt na povzbudenie,ze ani tehu nie je med lizat.

Tety z Upsvaru mile,este mi aj cokoladu priniesli,ze mam meniny😀 Skoro som odpadla😀

lillik3
12. sep 2013

@lulucertik ....ako JoJo.... 🙂 opäť sme sa posunuli vyššie... Ale moje motto je - Ze všetko je tak ako má byť. 😀 Ale možno Jezisko mi donesie ten najkrajší darček na svete 😉

lillik3
12. sep 2013

@duratlicka ....ani ja sa nechcem hádať, len ti píšem ako to je... A nič krásne nie je len tak grátis...všetko má svoju cenu...tvoje tehu grckanie, moje čakanie večne nabitý fon aby ked to príde nebolo prave ...Volana stanica je dočasne nedostupna 😀

karkana
12. sep 2013

baby, pomôžte mi poradte, zajtra ráno musíme ísť na sociálku, že je veľký problém ohľadom nášho malého, že sa niekto ozval, nechcela povedať nič viac, takže bud bio alebo jej rodičia, ktorí o tom nevedeli, už nevládzem plakať, práve zajtra mám volať na súd, či môžem prísť po právoplatnosť, tam som volala, že sa nikto neodvolal, to sa na sociálke asi, že? čo mám robiť, len plačeme s mužom, aj malý nejaký dobručký, pane bože, to sa málokedy stane, že vezmú, ale práve nám? čo máme robiť, poradte prosííííííííííííííííííííííííííííím

cairka
12. sep 2013

@karkana , asi nie je moc čo radiť, len zachovať kľud a počkať do zajtra, že čo sa vlastne deje. Hádam to nebude také zlé 😔 držím palce , čaká vás dlhý deň 😔

daniela22285
12. sep 2013

ma zaujem so osvojit dieta čo nosi plienky na tyžden

maznacik007
12. sep 2013

@karkana hlavne klud aj ked sa to strasne tazko hovori ... a uplne uplne tazko zije ... napisem ti IP

cairka
12. sep 2013
mana85
12. sep 2013

@karkana uff zimomriavky mi naskočili ale neboj aj keď by sa niekto ozval ešte to nemusí nič znamenať strašne držím päste nech všetko dobre dopadne ....

zwalsh
12. sep 2013

@karkana neboj sa zachovaj kľud uvidíš a budete riešiť až bude čo myslím si že nebude čo. Držím palce

karkana
12. sep 2013

klud- nejde to,pulz mám asi 100,zatial, čo tu máte detičky, nikomu nezobrali, muž je z toho hotový, nechápe, že prečo my máme takú smolu, 12x umelé negat, a teraz ,ked sme už šťasní, tak možno zas budeme sami 😢 😢 , neviem, si ani predstaviť, že malého niekomu mám odovzdať a už ho nebudem vidieť,,,,,,,,, 😠 no ked ho niekto chce , čo iné bude za tým, táto noc bude hrozná už nech je ránooooo,a malý je dnes takí dobručký, smejká sa, musím si vždy odbehnú poplakať, ked ho vidím a ,,,,,,,dokedy

tortelinka
12. sep 2013

@karkana je mi luto.. ☹ , neostava ine, iba cakat do zajtra co bude

suezana
12. sep 2013

@karkana držím palce najviac ako viem ....možno sa len ozvali, možno ho nebudú chcieť ....

vesticka
12. sep 2013

@karkana ☹ och je mi to velmi luto, co prezivas. Ja proste neverim, ze vam ho vezmu. Vsetko bude v poriadku. Myslim na teba v modlitbach. Urcite to dobre dopadne. Silno drzim pastiky a posielam vela pozitivnej energie 🙂 !

peja
12. sep 2013

@karkana velmi prevelmi Vam drzim palce !!!! Nech sa zajtra vsetko na dobre obrati 😔

vesticka
12. sep 2013

@lillik3 na akom mieste ste teraz?

nana39
12. sep 2013

@karkana 😖 je to nespravodlivé. Snáď to bude všetko v poriadku. Tá soc. pracovníčka mohla byť aj konkrétnejšia 😠 , dúfam a modlím sa , že to všetko dopadne dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre