• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

17. októbra 2017 
@matax
@duratlicka ach jaj... zase tieto lehoty.... to sa rieši neustále. Škoda, že to neriešia aj kompetentný. My sme mali pri našich drobcoch šťastie (viac-menej). Ale súhlasím, že treba tlačiť na DeD.
Ešte lepšie, keby tlačila aj profi. Nám dosť pomohla, lebo DeD na ňu dal a malého sme mali na hosťovskom po dvoch týždňoch.
Problém je niekedy (často), že pri hosťovskom nemôžeš ísť na materskú.
4. nov 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa boli ešte koncom októbra fotiť v našom parku.
4. nov 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@dia6 s tebou suhlasim, aj ked tvrdim, ze niekedy by ded chcel dat dieta na hostovsky, ale nemoze,lebo ma kontrolu nad sebou- upsvar :confounded:
podla mna by pomohlo jedine to, ze by mali na sudoch jednotne smernice ,ze by schvalovali predbezka na zverenie..a neodsuvali by spis az kým je lehota (30 dni na predbezko o zverenie, z porodnice do7 dni tusim) a aj potom odsuvaju po vyprsani lehot :confounded: .. mozno by pomohlo aj, keby vedeli sudcovia,co sposobia dietatu svojim neskorým rozhodnutim, akoze poucit ich o nasledkoch deprivacie, o priputani, vazbe...
keby malo kazde dieta+kazdá nahr.rodina sancu, ze je dieta do 30 dni v rodine, to by bolo super .. plusomby bolo aj to, ze predbezkom je narok na prispevky..
my tu mozme o tom snivat..ale realitaje taka,ze ten proces trva rozne dlho a ked do toho idem, idem s tym rizikom,ze moze trvat dlho :(((( co je zle hlavne pre dieta
4. nov 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matax Tak je to. Len často to naozaj človeka odradí. Je to o nervy... vlastne celé osvojenie aj pestúnstvo je papierovo a na čas veľmi náročné. My sme ešte dnes vybavovali nejaké papiere a to máme malého doma už rok. Ja mám pocit, že celý ten rok sme behali len po úrade. Ale človek ide, lebo je to pre dieťa a aj pre neho. A chce to mať aj z krku.
Len keby to dieťatko bolo aspoň už doma, to sa potom lepšie vybavuje... a hlavne veselšie.
4. nov 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dia6 ano, je to zaberak na nervy, cas..ale stoji to za to a pamatam si vsetko, co sme vybavovali, ale tie pocity som nastastie zabudla :slight_smile: ja som aj kazdy den volavala na sud, prosila..uz ma tam poznali.. :zipper_mouth: :zipper_mouth: a od februára do konca juna sme cakali :confounded: aj ked ku koncu sme mali uz malicku na hostovskom, tak sa to znasalo lepsie
4. nov 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: zajtra :wink: :wink: uvidíme :wink:,,chlapčeka
4. nov 2013 o 16:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@karkana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držííííííííííííííííííííííííííííííííííííííme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karkana tesim sa s Tebou a drzim velmi velmi palce .. my uz mame za sebou prve hodiny pripravy, je to v pohode, velmi mila pani psychologicka
4. nov 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dia6 Ake krasne deticky:slight_smile:
5. nov 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana Strašne ti držím palce, aby to tentokrát vyšlo :wink: :wink:
5. nov 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duratlicka Ďakujemee
5. nov 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana Ako chlapček? :slight_smile:
5. nov 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som tu nova aj ked vase prispevky nejake 2 mes.pravidelne sledujem a
Pozeram a tesim sa s vami ake mate krasne deticky. Som z nitrianskeho kraja, dnes som
Tam volala a oznamili mi, ze sme na 13.mieste, pred mesiacom to bolo 11-te miesto. Je to normalne?
5. nov 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka21 je - pravdepodobne niekto kto mal odklad ho zrušil :sweat_smile: :sweat_smile: aj ja som mala odklad rok :wink:

a ty máš aj prvé dieťatko adoptované?
5. nov 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka21 aaaaa už som pozrela fotoblog :slight_smile: takže prvé je z bruška :slight_smile: Kedy ste robili prípravu? veď to vychádza, že si bola tehotná, nie?
5. nov 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka21 nepoznas NR ? :wink: tam je mozne vsetko.... niekto sa vratil kto mal odklad ako pisu baby neboj uz to teraz pojde :slight_smile:
5. nov 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka21 ja som na tom tak isto s 20 na 24 nic si nepomozes
5. nov 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu teraz niekto potrebujem s niecim poradit
5. nov 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: no nemôžem veľmi,ale nič z toho, čakalo by nás asi to, čo pred tým,veľmi zložité zas, neodporučili predbežko a ani celkovo,neboli sme drobca ani pozrieť radšej,ale oslovili nás ,lebo sme prví :frowning2: všetko máme komplikované,áááách bože,
5. nov 2013 o 17:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana neboj moja urcite uz co nevidiet pride to vase ,a budes stastna,viem je to tazke ,ale treba vydrzat drzim palce :wink:
5. nov 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karkana celý deň som na vás myslela, ako ste dopadli. Pevne verím, že čoskoro príde do vášho milujúceho náručia dieťatko, ktoré bude iba vaše :wink: :wink:
5. nov 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@123sabrina Nezostava nam nic ine len trpezlivo cakat
5. nov 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@suezana ano prave sa mi podarilo otehotniet pocas pripravy. v porqdovniku sme od 11.8.2011
5. nov 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beba1902 no neviem, ze vraj pred nami vsetcia cakaju na biele dieta a takych je malo.
5. nov 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, posielam link na pekny rozhovor: http://www.usmev.sk/images/pomoc_rodinam/nr/clanok%20mama%20a%20ja/ROZHOVOR_p_HUDEKOVA.pdf :slight_smile: @karkana drzim palce, dufam, ze coskoro napises lepsiu spravu, drz sa :slight_smile:
5. nov 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majka21 to panicka hovori vzdy neboj Maji ani sa nenazdas a zavolaju vam po novom roku sa pohnes dopredu u nas to vzdy tak bolo :wink:
5. nov 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatá, je niečo nové v KE ? :grinning: :grinning:
5. nov 2013 o 20:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá a čo mi viete napísať o stave poradovníka v Žiline?
5. nov 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorota23 Bola si v programe PRIDE? Ja len, že som ho absolvovala a som rada, že som si ním prešla. Andrejka (tá čo je v rozhovore, na ktorý si tu dala link) je super a volám jej vždy keď mám nejaký problém a ešte nikdy mi nepovedala, že na mňa nemá čas.
5. nov 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dia6 mas krasne deticky
@karkana velmi,velmi vam drzim palce.
5. nov 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok