• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

21. januára 2017 
@suezana to je mi ľúto, len sa rýchlo uzdravte, aby ste mohli ísť kuk bábo, keď vám zavolajú.... :wink:
4. feb 2011 o 10:26  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy aj tebe krásny posledný pracovný deň...no a my víkend asi najskôr upratovacia sobota no a v nedeľu asi niekam na výletík s mm :wink: ....a ty?
4. feb 2011 o 10:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 u mě dnešek není pracovní..jsem doma na PN, ale v úterý už pracovat budu :slight_smile:...já jdu zítra konečně ke kadeřnici a jinak nevim...asi válečka u knížky :slight_smile: lyžovat nemůžu, tak se holt jeden víkend budu nudit :frowning2:

výlet závidim!!!!
4. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy tak ti aspoň prajem, aby si bola čo najviac spokojná, keď budeš odchádzať od kaderníčky... :slight_smile: lebo ja nie som skoro nikdy spokojná :grinning:
4. feb 2011 o 10:46  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 asi si velmi narocna:slight_smile: a ako sa mas?? uz sme dlho nepisali nejak ma nic nebavi :fearful:
4. feb 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 no asi to bude veru tím, že mne nikto nevyhovie, xixi :grinning: ...veru dlho sme si už nepísali....verím ti, že ťa nič nebaví :frowning2: , ale musíš teraz myslieť len pozitívne, veď čoskoro ti opäť zavolajú a ja viem, že tentokrát to bude už to ,,vaše" bábo :wink:
4. feb 2011 o 11:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 dufam , ze hej :slight_smile: snazim sa mysliet pozitivne :wink: vcera sme boli z mali na Sz a vie co mu povedala , ze ma predcasnu pubertu :wink: nouznaj :fearful:
4. feb 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 čože? v 8 rokoch? a čo to akože znamená? poď na IP :wink:
4. feb 2011 o 11:54  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj brat mal pubertu od prvej triedy a ešte sa jej nezbavil podla mna... proste v šiestich nastupi a skončí asi, ked nastupi starecká senilita.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. feb 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka :grinning: , ale to je len u chlapov, že? a teda dúfam, že len u niektorých :grinning:
4. feb 2011 o 12:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka veru tak, niektori chlapi maju pubertu cely zivot :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. feb 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka
@kanhwa kocky ale tam on ma nieco z hormonmi , ved ma len osem :wink: zevraj to je zo SZ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 noooo vo všeobecnosti skor puberta nastupuje dievčatam.. .a romskemu etniku tiež skor.. takže neviem kedy romskym dievčatam, ale viem, že naši čo mali v profi štvrtačky, tak sme krutili už hlavami, že ako to učka robi, že na telesnu sa prezliekaju spolu s chlapcami, že to nie je normalne... dievčata sa už hambili... prsia sice lentilky len, ale predsa... :sweat_smile: si myslim, že na prvom stupni ZŠ už je puberta bežná :sweat_smile: hlavne ked mnohe deti dnes maju rok odklad na nastup do školy... a aj bez toho odkladu romske dievčata stihnu pubertu na prvom stupni ZŠ chytiť si myslim.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Proste treba si užívať babatka nemluvňatka... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 my sme to nemysleli v zlom, to bol len vtip.... :grinning:
4. feb 2011 o 12:13  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 ale ved ja viem ja som tiez vcera skoro odpadla, ked s tymto na ma vysla lekarka :sunglasses:
4. feb 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 aha :sweat_smile: :zipper_mouth: no.. tak v tomto sa nevyznam... :zipper_mouth:
4. feb 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka určite máš pravdu, vo všeobecnosti si myslím, že teraz je svet nejak rýchlejší ako keď sme my boli deťmi...vidím to aj v rodine, sesternicina dcéra má 8 a ona sa vôbec nehráva s kamarátkami, s bábikami a podobne, ona povie, že či je decko, aby sa hrala s bábikou...veď ja keď som mala 9 sme sa ešte normálne hrali s bábikami a podobne...lenže ju teraz bavia chalani, a aby mala nejaké dobré handry a podobne...normálne niekedy nechápem... :astonished:
4. feb 2011 o 12:16  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka
@misula4660 baby ja ani neviem ako mi mali vyrastol preto sa uz velmi tesim na malicku teraz som na ID tak dufam , ze si to uzijem :slight_smile: :slight_smile: pri malom som isla robit ked mal rok a pol a muz bol na materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 no ono su deti take a take.. niekotre su extremne hrave dlho.... (nie je to na škodu :wink: )... ja som sa hrala dlho... a napriek tomu menzes nastupil v 11tich (snad prva alebo druhá z triedy som ho mala), ale hrať som sa neprestala... :wink: :sweat_smile: No s babikami sice už nie, ale LEGO a tak to uuuplne v pohode... :sweat_smile: :grinning:
4. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka no tak to ani ja a este , ze mi sme to zatajili celkom ma odrovnala :wink:
4. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka presne ako píšeš, aj u mňa to bolo tak, že som sa dlho hrávala, ale prvá v triede som mala menzes a tiež v 11.tich rokoch... :slight_smile:
4. feb 2011 o 12:25  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 ja som mala v 10 a teraz ked nejdem na injekciu tak nemam aj pol roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 ani ja teraz nemám už 10 mesiacov a tiež vždy dostanem len od vyvolávačky...ale vraj mi to všetko robí ten testosterón....tak sa liečim a uvidím, či sa to zlepší...
4. feb 2011 o 12:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 no tak drzim palce :slight_smile: ja som sa tiez nachodila dost a teraz mam tabletky a po tych dostanem nie je anikoncepcia mozem mat aj babo len to sa nam nedari :frowning2: a kto vie mozno sa naraz zadaria aj nase aj osvojene :grinning:
4. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 ďakujem....ja by som veeeľmi chcela minimálne 3 deti, tak uvidíme.... :slight_smile:
4. feb 2011 o 12:36  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 nas sen bol vzdy mat dve baby :sweat_smile: no a otocilo sa to chlapa mam a baba dufam , ze uz je na ceste :sunglasses:
4. feb 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 my sme tiež na baby... cheli sme 2-3 dievčata.. .druhe je na ceste... tak uvidime.. snad sa podari aj tretie.. ale ked to bude chalan,tak prežijeme... aj ked už aj koli izbam by mi bolo lahšie 3 baby... :wink: nech su spolu :grinning:
4. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka tak to ano aj my ked sme zvazovali osvojenie tak ja som hovorila chalana aj kvoli veciam a pod , ale chlapi nie , ze babu :slight_smile: :slight_smile: tak cakame na babu :wink:
4. feb 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 juuj tak my sme dedili len po chalanoch... :sweat_smile: U nas v rodine baby mame len my :wink: a nevadi.. chalnske možu aj baby :wink: naopak to velmi nejde , že babske chalani :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy
NUD SA! rozmaznavaj sa, nic nerob, len si to uzivaj a este si to aj niekde zapis ako si sa pekne nudila.. A vytiahni si ked budes mat dieta... :grinning: sa pobavis.. Ako som sa ja pri vypisovani dotaznika na druhe dietatko.. Pri prvom mi riadok na to co robim vo volnom case nestacil! A teraz som nevedela co napisat: to ze vo volnom case sa najem a vypijem kavu? :grinning:
4. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok